Xbox Quantum Break

l0i3_jhvdo_uvqi.jpg

qvje_جزئیات.jpg

- بازی دارای دو شخصیت اصلی می باشد که نام آنها Jack Joyce و Paul Serene می باشد.
- شخصیت Paul دارای قدرتی بیشتر از Jack می باشد و آن هم دیدن آینده است.
- به جز Jack ، شخصیت دیگر هم قابل کنترل است اما برای مدتی محدود و در پایان مراحل.
- گیم پلی بازی بر اساس شوتر سوم شخص است.
- کاورگیری در بازی وجود دارد اما وابستگی به آن ندارد و شما همیشه مجبور به استفاده از آن نیستید.
- شما می توانید زمان را کنترل کنید اما به صورت محدود. (
عکس)
- کنترل کردن زمان به شما یک قابلیت شش گانه می دهد که آنها شامل Time Stop ، Time Dodge ، Time Rush ، Time Shield ، Time Blast می باشند.شرح در زیر:
» Time Stop: توقف زمان.همه چیز از حرکت می ایستد و تنها کسی که حرکت می کند ، شما هستید.
» Time Dodge: تکنیک انتقال.شما برای صدم ثانیه ای به چند متر دور تر از خود انتقال پیدا می کنید.
» Time Rush: سرعت نور.زمان می ایستد و شما با سرعتی بالا می توانید حرکت کنید.
» Time Shield: سپر محافظ.در مقابل خود یا دشمنتان حبابی به منزله حفاظت از خود می سازید.
» Time Blast: شکست زمان.نقطه ای را انتخاب می کنید و با شکست زمان آن نقطه را تخریب می کنید.
» Time Vison: مانند Detective Mode بتمن، می توانید به محیط اطراف خود مسلط باشید/
- تمام این قدرت ها از ابتدا قابل دسترسی نیست.
- مبارزات تن به تن در بازی وجود دارد ولی تنوع آن هنوز مشخص نیست.
- تخریب پذیری در کیفیت بالایی قرار دارد و برای از بین بردن دشمنان کارگشا هستند. نام سیستم استفاده شده برای تخریب پذیری DMM نام دارد که در فیلم آواتار مانند آن را دیدیم.توضیحات بیشتر در مورد DMM در اسپویلر ...

DMM is a deformation-based fracture system that simulates the physical properties of any material using finite element analysis. If a structure exists - big or small, dense or thin, floppy or rigid - DMM causes it to react in the same way as dictated by reality. For example, wood doesn't simply break along a predetermined seam every time - rather, it bends and splinters into pieces from the point of impact. The same rules apply to any substance imaginable: rubber bends and snaps back into place. Glass shatters. Steel dents and bends. Plastic deforms. DMM can even simulate plants and organic objects through the adjustment of 14 different material physics settings ranging from toughness to volume preservation

DMM has been incorporated into a Maya plugin that can be used to author very high-end destruction scenes. To date, over 20 feature films, commercials and even TV series have had key destruction sequences created using DMM technology

The DMM Playback system allows 3-dimensional animations produced with the DMM plugin to be played back in-game with real-time performance. DMM Playback makes use of GPU-acceleration to minimize CPU overhead

DMM has played a key role in shaping Quantum Break, our vision of next-gen entertainment. We have been able to simulate complex scenarios on a scale that hasn't been possible before and then allow players experience them in real time. "Can't wait to show the world more of what we're able to do!", said Mikko Uromo, Tech Team Lead at Remedy Entertainment

- صدا گذاری به لطف تکنولوژِی Umbra به صورت سه بعدی ساخته شده است که نظیر آن را در عنوان Witcher 3 تجربه کردیم.
- برای پیاده سازی هر چه بهتر قوانین کوانتوم از دانشمندان علم فیزیک کمک گرفته شده است.
- تمام کات سین های بازی بصورت In-Game می باشد.

اطلاعاتی در رابطه با لایو اکشن

- این مینی سریال دارای 4 اپیزود است.
- مدت زمان هر اپیزود 22 دقیقه می باشد.
- هر اپیزود در پایان هر مرحله نشان داده می شود.
- شما با شخصیت Paul در پایان هر مرحله تصمیمی می گیرید که در بازی و نحوه نمایش لایو اکشن تاثیر خواهد گذاشت.
- لایو اکشن بیانگر اتفاقات از دید Paul می باشد که تماشا نکردن آن لطمه ای به درک داستان نمی زند.
- در آخر ، این مینی سریال همراه با بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

kdph_بازیگران.jpg

نام بازیگر نقش در بازی
Shawn AshmoreJack Joyce
Dominic MonaghanWilliam Joyce
Aiden GillenPaul Serene
Courtney HopeBeth Wilder
Marshall AllmanCharlie Wincott
Lance ReddickMartin Hatch
Patrick HeusingerLiam Burke
Mimi MichaelsFiona Miller
Amelia Rose BlaireAmy Ferraro
Brooke NevinEmily Burke
Jacqueline PinolSofia Amaral
Jeannie BoletKate Ogawa
Sean DurrieNick Marsters

ycfq_تصاویر.jpg

بازی :

لایو اکشن:

iljq_تریلر_ها.jpg

میانگین نمرات بازی در سایت Metacritic:

9ow7_gvb1.jpg

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
رزولوشن بازی روی PC مثل ایکس باکس وان از ری کنستراکت کردن 4 تا فریم قبلش ساخته میشه و داخل یه فریم بافر Native ذخیره میشه یعنی وقتی رزولوشن بازی 1080p انتخاب میشه هیچ فرقی با ایکس باکس وان وجود نداره.
از رزولوشنم منظور رزولوشن جئومتریهای داخل بازی هست وگرنه چه روی ایکس باکس وان چه روی PC خروجی 1080p هست.

این بازی حقیقت اجراش 720 هست بازی هم در 1 کاملا مات هست اینکه بازی در pc هم مات هست یا نه نمی دونم اما قطعا باید 1080p native pc با نسخه کنسولیش که اصل 720p اجرا می شه با اپ اسکیل نرم افزاری به 1080p فرق داشته باشه.
من چیزی هم راجب این حرف شما پیدا نکردم اگر منبعی دارید که به صراحت گفته 1080p pc کیفیتش با xbox one هیچ فرقی نداره خوشحال می شم بذارید.

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دقیقا آخر بازی که اون صحنه رو نشون داد با خودم گفتم اگه این حرفی که زد رو تو نسخه ی دوم عملی نکنه میذارنش تو DLC. :D
نميخوام تخيلى فك كنم ولى واقعا به قدرى داستان پردازى بازى قوى و چفت و بست دار هست كه براى هركدوم از شخصيت ها ميشه دنباله ساخت حالا سا به صورت DLC يا نسخه دوم بازى. با توجه به اينكه خود پاول هم يه ماشين رمان نقلى واسه خودش داشته خدا ميدونه چندين و چند بار زمانو چرخ زده ، بث هم كه ماشالا همه جا بوده :)) من جاى رمدى بودم واسه تو دهنى به منتقدها مثل تومب ريدر دو سه تا DLC داستانى ٢-٣ ساعته ميدادم همه زواياى داستانى بازى رو شخم ميزدم ديگه مسى ايرادى نگيره.
بحث بعدى :
دوستان به قول عزيزمون سازنده هاى هر دو بازى دارن بهم نون قرض ميدن ما باهم كل كل هم ميكنيم به بازى هايى كه يه دنيا خاطره و علاقه پشتشه(لااقل واسه طرفداراى خودش) بى احترامى نكنيم. من خودم فن شديد مايكروسافتم به ويژه ايكس باكس. ٢-٣ سال هم خودمو نگه داشتم ولى به قول دوست عزيزمون جدا تو اين نسل نميشه از هيچكدوم گذشت. من دو سال تمام منتظر اثر استاد سم ليك بودم(همه ما به قدرت نوآورانه و خلق داستانهاى چالش برانگيزش ايمان داريم) ولى واقعا آرزوم بود آثار استوديوى بزرگ ناتى داگ رو تجربه كنم. بخاطر آخرينِ ما و آنچارتد چند ماه پيش با ٢٦ سال سن PS4 خريدم و هيچ شرمندگى هم نداره كه بگم يه طرفدار ايكس باكسم كه كنسول مقابلش رو خريدارى كرده چون هر دو كنسول تو بخشايى حرفايى واسه گفتن دارن كه بايد تجربه كرد. سرى آنچارتد كالكشن رو از بس شوق و علاقه داشتم تو ٢.٥ روز تموم كردم و واقعا لذت بردم.
دفاع از انچارتد نيست كلى ميگم خودتون برداشت كنين با توجه به بحثاى قبل: يه وقتى تو شلوغى لاين آپ بازى هاى نه چندان قوى يا تكرارى ادم دوست داره يه عنوان بازى كنه بگه آره اينه همون كه الان وقتشه يه تكونى به حال و هواى بازيا بده. يه داستان جديد نگاه جديد گيم پلى و سبك جديد يا اصن يه خاطره بازى جديد با يه بازيساز كهنه كار. اينجاست كه آدم باس سراغ كوانتوم يا سانست يا آنتيل داون بره. يوقت هم آدم هوس ميكنه يكم هيجان بده به خودش همين بحث بازى و ايده تكرارى رو قبول دارم ولى بين اين همه بازى تكرار كدوم IP نهايت اين سبكه؟ كدومش اين تجربه رو به بهترين شكل پيدا كرده؟ مسلما آنچارتد و تومب توش حرفايى واسه گفتن دارن علاوه بر سرى هاى قبل شاهزاده ايرانى و اسسينز ولى ما داريم راجع به نسل هشت حرف ميزنيم. من از هر دو بازى واقعا لذت بردم و همونطور كه با توجه به خريد ديجيتالى بازى كوانتوم وقتى ديسكش اومدصبر نكردم و خريدم ، واسه انچارتد هم هيجان دارم. اگه هر دو كنسول رو بگيرين و لذت ببرين خيلى خوبه ولى به IP هاى خوب صنعت گيم بى احترامى نكنيم. ياعلى.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
حرف یکی از اعضای سازنده بازی:

From the results we're getting it can be assumed that the game is using the same resolution reconstruction technique as on XBO. Thus when you select 1080p in game's settings what you're really getting is 720p+MSAA4x reconstructed into 1080p by a shader program. If you select 1440p you're getting something akin to 1707x960+MSAA4x reconstructed into 2560x1440 and if you're selecting 4K you're getting 2560x1440+MSAA4x reconstructed into 3840x2160.

NeoGAF

یوروگیمر:

Then we have image quality. On Xbox One, Quantum Break uses a clever reconstruction technique designed to free up resources while producing a relatively clean image. It works quite well. On PC, with more capable hardware, we would prefer to see an option to render at the native resolution of our display without this feature - but this is not provided. What this means for users is that '1080p' effectively produces a reconstructed 720p image rather than a native full HD output.

What went wrong with Quantum Break on PC?

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
این دوستمون Mbox که خودش داره میگه منظورش بازی خاصی نبوده ولی به فرضم که بوده باشه مشکلش چیه؟ ممکنه یکی با یه چیزی حال نکنه حالا هر چقدرم که از نظر دیگران خوب و عالی باشه، دیگران موظفن به نظرش احترام بزارن فرقی ام نمیکنه در مورد چی باشه الان یکی بیاد توی این تاپیک بگه من از این بازی حالم بهم میخوره به نظر من هیچ کسی حق نداره اعتراض کنه.

• Like
Reactions: Anonymous M3

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
این دوستمون Mbox که خودش داره میگه منظورش بازی خاصی نبوده ولی به فرضم که بوده باشه مشکلش چیه؟ ممکنه یکی با یه چیزی حال نکنه حالا هر چقدرم که از نظر دیگران خوب و عالی باشه، دیگران موظفن به نظرش احترام بزارن فرقی ام نمیکنه در مورد چی باشه الان یکی بیاد توی این تاپیک بگه من از این بازی حالم بهم میخوره به نظر من هیچ کسی حق نداره اعتراض کنه.
دوست عزیز بشخصه ندیدم کسی از انچارتد بدش بیاد.اخه این بازی همچی داره.پازل،مخفی کاری،داستان گیرا،اگشن نفس گیر،نبردهای تن به تن.محیط سند باکس،گرافیگ عالی،این بازی صد پله از کونتوم بریک بهتره،این دلایل کافی نیست.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
دوست عزیز بشخصه ندیدم کسی از انچارتد بدش بیاد.اخه این بازی همچی داره.پازل،مخفی کاری،داستان گیرا،اگشن نفس گیر،نبردهای تن به تن.محیط سند باکس،گرافیگ عالی،این بازی صد پله از کونتوم بریک بهتره،این دلایل کافی نیست.

خوب چون شما ندیدی دلیل نمیشه که وجود نداشته باشه این نظر شماست که این بازی 100 پله از کوانتوم بریک بهتره یکیم نظرش اینه که کوانتوم بریک یا هر بازی دیگه ای 200 پله از بازی مورد علاقه شما بهتره پس به نظر همدیگه احترام بزارین به همین راحتی.
دیگه نقل قول کردن که آی چرا تو توی پستت فلان بازی رو غیر مستقیم یا مستقیم هدف گرفتی و از این حرفا نداره که.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان جریان این کرک بازی چیه ؟ وافعا کرک شده بازی ؟
گویا کرک شده و رو تورنتم رفته و ملتم دانلود کردن و اوکی بودن فقط از پرفورمنس درب و داغون بازی مینالیدن . فقط حجمش خیلی زیاده ! 65 گیگ اینطورا .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خوب چون شما ندیدی دلیل نمیشه که وجود نداشته باشه این نظر شماست که این بازی 100 پله از کوانتوم بریک بهتره یکیم نظرش اینه که کوانتوم بریک یا هر بازی دیگه ای 200 پله از بازی مورد علاقه شما بهتره پس به نظر همدیگه احترام بزارین به همین راحتی.
دیگه نقل قول کردن که آی چرا تو توی پستت فلان بازی رو غیر مستقیم یا مستقیم هدف گرفتی و از این حرفا نداره که.
داداش گل هر کسی از یک نوع بازی خوشش میاد این درسته من خودم بعد یک مدت که بازی درستی نیومده این بازی خیلی بهم چسبید اما به نظرت بهتر نیست تا وقتی که فن هایه هر دو کنسول وجود داره این بحث ها درست نشه؟؟؟ بیاد بگه اقا من به شخصه با کوانتوم خیلی بیشتر از بعضی بازی ها چه اومدن چه دارن میان دارم حال میکنم این حرف دیگه جایه بحث نداره کسی هم نمیتونه بگه کدوم بازی منظورته نه که بیاد به طور کامل ویزگی هایه انچارتد رو بگه کسی هم نفهمه مثلا:D

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من دوتا کامنت گذاشتم که توشون از بین رفتن خلاقیت و کپی کاری رو نقد کردم و همین طور استقبال نکردن منتقدا از نواوری که نتیجه اش میشه تضعیف نوآوری
به دوستانی که تلویزیون 3d دارن شدیدا پیشنهاد میکنم یکبار هم بازی رو با حالت تبدیل 3d تلویزیونشون تموم کنن
در خیلی از مواقع چون خیلی از اجسام معلق رو هوا هستن خیلی قشنگ میشه و جالب میشه تجربه 3d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
فروم یعنی اینکه با هم بحث کنیم. یکی نظر شخصیش رو میگه، یکی هم نظرش رو درباره اون میگه، چه ایرادی داره؟

من اصلا اسم انچارتد رو نیاوردم اصلا بحثم چیز دیگه ای بوده حالا یه عده دنبال موضوع هستن من دارم راجع به کوانتم بریک حرف میزنم که نواوریه تو اکثر ضمینه ها و برخورد خوبی نشده باهاش تمام ویژگی هایی که گفتم تقلیدیه که هست جمعشون تو tombraider بود حتی قبل از اینکه اصلا ای پی انچارتدی وجود داشته باشه تو پرینس اف پرشیا بود حالا با یه شمایل دیگه تو بیشتر از ده تا بازی دیگه هم بود من اسم چندتا ای پی رو اوردم که اصلا انچارتد توشون نبود حالا این دوستان دلشون میخواد بگن من انچارتد رو گفتم برداشت از هر مطلبی آزاده من اومدم الن ویک رو گفتم اکشنش ضعیف بود بنظرم کسی اعتراض نکرد ولی اسم انچارتد رو نیاورده همه شلوغ کردن
البته تکرار یه ایده موفق به نحو بهتر اصولا هیچ ایرادی نداره و اگه خوب اجرا بشه احتمالا برای عده خیلی زیادی خیلی هم لذت بخشه من بحثم برخورد منتقدها با یه ای پی جدید با سبک جدید و یه تحول بنیادی بود
پستم رو اگه دوباره بخونید، میبینید که من نگفتم کی درست یا غلط میگه. حرفم در جواب اون دوستمون بود که میگفتند باید به نظر شما احترام گذاشته بود که باهاش موافقم ولی ایرادی توی به چالش کشیدن نظرات همدیگه نمیبینم.

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
فروم یعنی اینکه با هم بحث کنیم. یکی نظر شخصیش رو میگه، یکی هم نظرش رو درباره اون میگه، چه ایرادی داره؟
من اصلا اسم انچارتد رو نیاوردم اصلا بحثم چیز دیگه ای بوده حالا یه عده دنبال موضوع هستن من دارم راجع به کوانتم بریک حرف میزنم که نواوریه تو اکثر ضمینه ها و برخورد خوبی نشده باهاش تمام ویژگی هایی که گفتم تقلیدیه که هست جمعشون تو tombraider بود حتی قبل از اینکه اصلا ای پی انچارتدی وجود داشته باشه تو پرینس اف پرشیا بود حالا با یه شمایل دیگه تو بیشتر از ده تا بازی دیگه هم بود من اسم چندتا ای پی رو اوردم که اصلا انچارتد توشون نبود حالا این دوستان دلشون میخواد بگن من انچارتد رو گفتم برداشت از هر مطلبی آزاده من اومدم الن ویک رو گفتم اکشنش ضعیف بود بنظرم کسی اعتراض نکرد ولی اسم انچارتد رو نیاورده همه شلوغ کردن
البته تکرار یه ایده موفق به نحو بهتر اصولا هیچ ایرادی نداره و اگه خوب اجرا بشه احتمالا برای عده خیلی زیادی خیلی هم لذت بخشه من بحثم برخورد منتقدها با یه ای پی جدید با سبک جدید و یه تحول بنیادی بود

• Like
Reactions: unloved

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
الان دوباره بازی رو تموم کردم و ایندفعه اونجوری که خودم دلم میخواست سر فرصت و بدون هیجان، واقعا الان فهمیدم برای فهمیدن و درک این بازی باید چیزی بیشتر از یه گیمر معمولی باشی که فقط با زدن دکمه و پریدن و تکون خوردن چندتا پیکسل روی صفحه نمایش حال کنی جدا گیمر خالی بودن برای فهمیدن این بازی کمه بیخود نبوده که شاهد نظرات ضد و نقیض منتقدها بودیم و واقعا این خیلی جالبه که میبینم یه بازی کامپیوتری جوری به هنر نزدیک میشه که بازخوردهای منتقدین هم نسبت بهش هنر گونه و پراکنده میشه! بازی نه تنها یه داستان رو روایت میکنه و مثل همه بازیها گیم پلی داره بلکه هر فریم بازی داره برای خودش یه روایت رو بیان میکنه برام خیلی جالب بود وقتی دیدم دیگران هم همین نظر رو دارن از جمله وقتی این مقاله رو دیدم که بازی رو ترکیب فریبنده سینما و فتوگرافی و یک اثر هنری سورئالیستی میدونه.

The aesthetic Developer Remedy Entertainment used for its latest is captivating, blending elements of surrealist art, cinema and even lo-fi photography into a look that's unlike anything I've seen before.

'Quantum Break' looks relentlessly surreal

تک تک صحنه های این بازی از پلت رنگی ای که انتخاب کردن تا شکل و اثری که اجسام بر اثر فیریز شدن زمان از خودشون به جا گذاشتن و حتی تفنگهایی که از دست سربازها خارج میشن ولی هنوز اثر شلیکشون باقی مونده یه اثر هنری سور رئال هستن!
گالری عکسها و توضیحات لینکی رو براتون گذاشتم حتما ببینید و بخونید.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نفهمیدم کرک در نسخه 44 گیگی هم کار می کنه یا نه؟ یا حتما باید 65 گیگ اینا گرفت. لینک مستقیم فارسی فقط 44 گیگی گذاشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر