Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
اطلاعات و تصاویر بیشتر از SRT Tomahawk VGT منتشر شد.
تا حالا VGTهای جالب زیادی داشتیم، ولی این یکی فکر کنم تا این لحظه خفن ترین ـشون باشه! :D ماشین توسط تیم SRT و بر پایه احتمالات 20 سال آینده طراحی شده و در 3 مدل برای GT6 منتشر میشه:
مدل S با موتور پایه 792 اسب بخار که 215 اسب بخار هم باهاش ترکیب میشه و به عدد 1007 اسب بخار میرسه. بالاترین سرعتش هم 250 مایل بر ساعت یا 402 کیلومتر بر ساعت هست.

مدل GTS-R که قدرتش در مجموع به 1450 اسب بخار میرسه با حداکثر سرعت 300 مایل بر ساعت یا 482 کیلومتر بر ساعت!

و در نهایت هم مدل فوق تخیلی X که دور موتورش 14500 دور در دقیقه هست و 2590 اسب بخار قدرت داره! حداکثر سرعتش هم 404 مایل بر ساعت هست، یعنی معادل 650 کیلومتر بر ساعت!!! :D

یه تیکه توی تریلرش هست که این دم و دستگاه های ماشین باز میشه، خیلی جالبه!

این ماشین چون یه چیز طبیعی نیست و راننده در اثر این سرعت تبدیل به بخار میشه، یه لباس مخصوص G-Suit (ضد شتاب) هم همراهش طراحی شده:

لباس در کنار این 3 تا ماشین، تابستون برای GT6 منتشر میشن.
تریلر: watch?v=4rK5mARyJGM

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام
من این بازی را کپی گرفتم وقتی میخواد وارد بازی بشم بر میگرده و وارد نمیشه روی هارد خود PS3 هم کپی کردم جواب نداد یکی میگه باید Eboot اورجینال جایگزین Eboot بازی کنی ممنون میشم راهنمایی کنید.اگر هم میشه لینک ایبوت بدید ممنون میشم
بهتره تو تاپیک خودش سوال کنید تا راهنمایی تون کنن
http://forum.bazicenter.com/thread84431/

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
sancta-domenica-gran-turismo-sport-638x465.png

یکی از توضیع کنندگان بازی تو کرواسی و بوسنی و هرتزگوین داره GT7 رو با اسم Gran Turismo Sports پیش فروش میکنه

نکته اینجاست که این کمپانی خرده فروش که اسمش Santa Demonica هست8-| توضیع کننده رسمی سونی تو این کشورهاست و با SCEE قرارداد رسمی داره.

قبلا هم یکی از اینسایدرهای گف از Gran Turismo Sports نام برده بود.

حالا باید دید واقعا خبری هست یا نه و اینکه این اسم جدید یه بازی جدید و اسپین آف هست و یا خود بازی با این اسم رلیز میشه یا جریان از بیخ نادرسته

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
ولی خداییش این یاماعوچی جز جیگر زده چه آب یخی ریخت رو سرمون با این حرفش که امیدواره 2017 بازی بیادا. اون اولش که میگفت فکر نمیکنیم 2014 بیاد. بعد یهو شد امیدوار به ریلیز تو 2017. اشتباهی کردیم کنسولو تو گرونی الکی گرفتیم.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ولی خداییش این یاماعوچی جز جیگر زده چه آب یخی ریخت رو سرمون با این حرفش که امیدواره 2017 بازی بیادا. اون اولش که میگفت فکر نمیکنیم 2014 بیاد. بعد یهو شد امیدوار به ریلیز تو 2017. اشتباهی کردیم کنسولو تو گرونی الکی گرفتیم.

اون بازی که قرار 2014 رلیز بشه همون GT6 بود ک میخواستن با یه تغییرات کوچولو ( فیکس شدن فریم و رزولوشن 1080 واقعی:d) بدن بیرون.

چیزی که مشخصه اینکه GT7 قراره کاملا یه بازی جدید باشه ولی حالا اینکه دوباره بازی یه موارد ضایعی مثل GT5 توش نباشه یا نه این یه بحث دیگست.

در کل اینکه GT7 داره بقول معروف Next-Gen Treatment میگیره خبر بدی نیست ولی ایکاش GT6 رو همون اول کاری رو PS4 پورت میکردن بعدا سر صبر میرفتن سراغ GT7. الان PS4 رسما میره تو دو سالگی و خبری از GT روش نیست.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
مسابقات سالانه Goodwood Festival of Speed در نوع خودش مسابقات معروفی هست و مثل اینکه هر چند وقت یه بار سازه ای که کنار پیست قرار داره هم تغییر میکنه. پارسال این سازه عوض شد و توی GT6 هم با آپدیت تغییرش دادن. اتفاقی که امسال هم افتاد، ولی نکته جالبش استفاده از یکی از VGTها روی این سازه هست. :D
امسال دو تا ماشین روی سازه جدید وجود داره که یکی ـشون جزو معروف ترین ماشین های مزدا یعنی 787B هست و اون یکی VGT مزدا هست که برای GT6 طراحی کرده بودن!

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
دوستان سلام.
آقا یکی بیاد به من بگه چجوری آپدیتای بازی رو دانلود کنم؟ :(( 8-|
هیچ روشی نیست که از یه نفر دیگه که آپدیت ها رو داره بگیرم؟ یا مثلا با کامپیوتر دانلود کنم؟
PS3 ـم هم اوریج خوره.

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
دوستان سلام.
آقا یکی بیاد به من بگه چجوری آپدیتای بازی رو دانلود کنم؟ :(( 8-|
هیچ روشی نیست که از یه نفر دیگه که آپدیت ها رو داره بگیرم؟ یا مثلا با کامپیوتر دانلود کنم؟
PS3 ـم هم اوریج خوره.

سلام، فقط یه راه داری باید ps plus داشته باشی تا بتونی اپدیت بیاری رو بک گراند دستگاه یا همون دانلود منیجر، بعد هروقت دلت خواست میتونی اپدیت pause یا resume کنی، و اینکه اگه خواستی با pc هم میشه دانلود کنی که اونم باید پلاس داشته باشی

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
اقا من این بازی فرصت نشده تجربه کنم و اخرین نسخه ای هم که تجربه کردم نسخه 4 بود که البته جزو بهترین تجربه ها برام بود و عاشق اون حس ژاپنی که تو بازی بود هستم ، حالا سوالم اینه که ایا هنوزم زاویه دوربینش داغونه ( خیلی رو اعصابمه ) یا درست شده ، چون میخوام کنسولمو طاق بزنم فعلا با دوستم برا اینکه اینو تجربه کنم ، میخوام بدونم قراره بخوره تو ذوقم یا نه :| اگر هم زاویه دوربینش باز داغونه آیا براش مود نیست مثل فورزا 4 تو اکس باکس که بشه تغییر داد زاویشو :| ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
به نظر میرسه Bugatti هم به جمع VGTسازها پیوسته و قرار هست ماشین مخصوصی برای GT طراحی کنه.
کمپانی تصویری رو منتشر کرده که توش اشاره مستقیم به GT نشده و فقط شعار Imagine Bugatti دیده میشه، ولی با کمی دقت لوگوی GT رو میشه روی لباس ملت دید و احتمالاً ماشین مربوط به پروژه Vision Gran Turismo هست.

البته یه عده هم میگن شاید Bugatti Chiron باشه. فقط معلوم نیست اون لوگوها برای چیه! :D شاید مثلاً همزمان با معرفی مدل جدید این ماشین، برای GT هم عرضه میشه.

----------------------------

ماشین Pebble Beach امسال هم مشخص شد و انشاالله توی نسخه بعدی می بینیمش. :D
جناب Cunningham C-4R محصول سال 1952

----------------------------

در راستای عکس Bugatti، یه ویدئوی کوچولو هم اومده که یامائوچی رو در حال رانندگی با Bugatti Type 51 نشون میده! معلوم نیست چه خبره! :D

آخرین ویرایش:

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
خوب دوستان من 2 هفته پیش گرفتمش متاسفانه وقتی اومد هرچی پول داشتم زدم زمین برا 4 نشد برمش :d
اقا همه چیز فوق العادست از مسابقات تا طراحی ماشینا خداییش همچین طراحی خوفی روی نسل 7 واقعا بعیده :|
ولی خب نمیدونم چرا حس میکنم که بازی به پای گرن5 نمیرسه :( البته نمیدونم بقیه هم همین حسو دارن یا نه ولی من خیلی بیشتر با 5 فاز گرفتم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
بعد از عکس نامفهومی که از Bugatti VGT اومد و بیشتر شبیه بیلچه و خاک انداز بود تا ماشین:

یه عکس بهتر اومده که راحت تر میشه درکش کرد. :D

همین طور تصاویری از Hyundai VGT با نام N 2025 منتشر شده و رونمایی کامل ماشین مثل Bugatti توی نمایشگاه فرانکفورت خواهد بود.

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
[h=1]Bugatti Vision Gran Turismo Design Renderings Revealed[/h]
Inspired by the French brand’s racing success in the 1920s and 1930s, this “virtual project” will be transformed into tangible show car for the Frankfurt event.
The car’s design is heavily based on the Veyron, but could actually preview some design language that may be used on the new Chiron
Covered in the historic French racing blue color, the digital design renderings are based on precise aerodynamic research and real racing technology. The designers wanted to make the Vision GT a true Bugatti, right down to the little details.

pvkasj0hursiv5csrhg2.jpg
'

ukksj3t5hnj3ahjw503q.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر