The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
650
28
نام
Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
سازنده:CD Project Red
ناشر:Warner Bros
تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
GamePlanet 10/10
Digital Spy 10/10
Guardian 10/10
Eurogamer Poland 10/10
...
تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

آخرین ویرایش:

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
230
213
بازی با این حجم از نصب چجوری رو سویچ اجرا میشه؟ با این همه گیم پلی

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
1,775
3,298
نام
حسين
بازی با این حجم از نصب چجوری رو سویچ اجرا میشه؟ با این همه گیم پلی

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
کاری نداره که ! کیفیت بازی رو در حد PS2 میکنن تقدیم میکنن. احتمالا همینشم به زور 20 فریم بده ...

• Like
Reactions: Syamak8808

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
6,429
13,557
نام
مازیار
فقط به خاطر ویچر میرم سویچ میخرم .
اطلاعاتی از نسخه سوییچ اومده؟
دقیقا چرا ادم باید به خاطر ویچر سوییچ بخره؟!
اگه بازیش کردی که پولت رو دور ریختی، اگه هم نکردی و به بازی علاقه داری که آدم روی پلتفرمی میخره که بهترین کیفیت از بازی رو بهش ارائه بده! هندلد بودن کنسول هم برای بازی که ۵۰۰-۶۰۰ ساعت گیم پلی داره جذاب نیست!

Kingslayer

کاربر سایت
May 21, 2018
82
143
بالاخره تونستم وقت خالی گیر بیارم و این الماسو تموم کنم، این شخصیت Master Mirror یا همون Gaunter O'Dimm یکی از عجیب ترین و ترسناک ترین کاراکترای یونیورز بازی بود. بنظرم حتی از وایت فراستم میتونست خطرناک تر باشه.نظری درباره ماهیتش ندارید؟شیطان بود؟ یه نوع خدا بود؟ تنها چیزی که میدونم اینه که حتی از سیری هم که الدر بلاد بود قوی تر بود از قابلیت براورده کردن آرزوها، سفر به بعد های مختلف، متوقف کردن زمان، نفرین کردن مردم، تغییر اب و هوا و گرفتن روح انسان ها؛ اینا فکر کنم بخشی از قابلیت هاش باشن
و این که گرالت هیچوقت نتونست بکشتش و تنها چیزی که ما تو گود اندینگ دیدیم این بود که توی حل کردن معما از گرالت شکست خورد
و ناپدید شد. همچین ویلنی برای یک دی ال سی زیادی بزرگ بود از نظر من.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
6,429
13,557
نام
مازیار
109338

من تمام کارت ها رو گرفتم ، فقط همین مونده ، دو تاش رو خریدم ، سومی رو هیچ جا پیدا نمیکنم ، آدرس فروشنده های که تو نت میزنم و میرم سراغشون هیچی برای فروختن ندارن دیگه! من باید الان چی کار کنم؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
1,909
2,464
نام
مارشال
یه مصاحبه با Marko Saaresto خواننده گروه Poets of the Fall (تیتراژ پایانی Max Payne 2 و آهنگ های Alan Wake) دیدم که ازش میپرسن در آینده قصد ساخت آهنگ واسه بازی رو داره که میگه آره ولی نمیگه چی. :D

و جلوتر (دقیقه 11) ازش میپرسن کتاب چی میخونی که میگه "احتمالا براتون اسپویل میشه ولی کتاب Witcher رو"
------
قطعا اولین چیزی که به ذهن آدم میاد نسخه ی بعدی Witcher هست. [-o<
در غیر این صورت به دلیل رابطه ی خوب POTF با Remedy شاید تو Control شاهد آهنگاشون باشیم. :x
شایدم کلا یه همکاری غیرمنتظره رو شاهد باشیم. :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1,205
1,578
نام
مسلم
یه مصاحبه با Marko Saaresto خواننده گروه Poets of the Fall (تیتراژ پایانی Max Payne 2 و آهنگ های Alan Wake) دیدم که ازش میپرسن در آینده قصد ساخت آهنگ واسه بازی رو داره که میگه آره ولی نمیگه چی. :D

و جلوتر (دقیقه 11) ازش میپرسن کتاب چی میخونی که میگه "احتمالا براتون اسپویل میشه ولی کتاب Witcher رو"
------
قطعا اولین چیزی که به ذهن آدم میاد نسخه ی بعدی Witcher هست. [-o<
در غیر این صورت به دلیل رابطه ی خوب POTF با Remedy شاید تو Control شاهد آهنگاشون باشیم. :x
شایدم کلا یه همکاری غیرمنتظره رو شاهد باشیم. :D
من بیشتر نظرم روی یه محتوای Expansion Pack جدید و انحصاری برای نسخه نینتندو سوییچ ـه چون اگه بخوان عیناً همون بازی رو بدون اضافات و با گرافیک پلی 2 روی سوئیچ بدن ممکنه اونقدرها ازش استقبال نشه. ولی اگه این کار رو بکن واقعاً نامردیه:D

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
38
33
من بیشتر نظرم روی یه محتوای Expansion Pack جدید و انحصاری برای نسخه نینتندو سوییچ ـه چون اگه بخوان عیناً همون بازی رو بدون اضافات و با گرافیک پلی 2 روی سوئیچ بدن ممکنه اونقدرها ازش استقبال نشه. ولی اگه این کار رو بکن واقعاً نامردیه:D
cdpr اهل انحصار و انحصاری نیست (حداقل تا حالا نبوده)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟