Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

ناشرBethesda
توسعه دهندهMachineGame
پلتفرمPC,PS4,XOne,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Wolfenstein: The New Order
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Wolfenstein: The New Order
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازیبازگشتی مدرن به گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ای دمت گرم . برای من هم دقیقا اینجوری اجرا میشه . اتفاقا حجم بازی من به صورت Setup حدود 18 گیگه که بعد از نصب و نصب آپدیت به 22 گیگ می رسه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
والا من نسخه کاملش رو دارم «40 گیگی».جزئیات خوب هستن. جدا این شکلیه بازیتون؟؟؟؟؟ واسه من جزئیات کامل داره و تو هواپیما همه جزئیات رعایت شده. داخل صورت ها هم خیلی خوبه:
goofycharacters.jpg

آخرین ویرایش:

م.ز.د.ک

کاربر سایت
Sep 25, 2014
67
نام
مزدک
آقا واسه من هم گرافیک داغونه داغونه. اصلاً دیوارها هیچ تکسچری ندارن، سیاهه همه جا، توی هواپیما هیچی پیدا نیست، مرجله بعد از هواپیما تو خندق ها اصلاً هیچ افکتی وجود نداره، اصلاً زمین و دیوار هیچ افکتی ندارن.
آپدیت 2 گیگ رو هم ریختم، درایورم آپدیت.
Vga: 780
CPU: 2600k
Ram: 8 gig 1600
من خودم فکر کنم اشکال از بازیم هست، این بازی باید 40 گیگ باشه، اما واسه من همش 18 گیگه!!! این بازی گرافیکش اینطوری نیست، واسه من داغون میاد!
این هم عکسای بازی با جزئیات بالا، خیلی مسخرست.
http://oi62.tinypic.com/301eccm.jpg
http://oi60.tinypic.com/2morvav.jpg

دوست عزیز متاسفانه اشکال از نسخه بازیتون هست این نسخه هایی که دارید توشون از تکسچرای نسخه ps3 استفاده شده و دستکاری شدن برای همین اینطوری بازی چه تنظیمات بالا و چه پایین...باید نسخه کامل فقط تهیه کنید

م.ز.د.ک

کاربر سایت
Sep 25, 2014
67
نام
مزدک
نه بابا زمین تا آسمون فرق داره باهاش
فک کنم همونی باشه که مزدک میگه حالا کی بیاد 40 گیگ دانلود کنه :-(

دانلود چی 30 تومن بده بخر :) متاسفانه همینطوره من اولش اشتباه کردم خریدم نسخه کم حجم اطلاعاتش در اوردم فهمیدم دستکاری شده تو نتم عکساش پر درباره کیفیتش اون اولش بری جلوتر بدترم میشه رسما نمیتونی بازی کنیش

pirouz3

کاربر سایت
May 29, 2009
69
نام
پیروز
نه بابا زمین تا آسمون فرق داره باهاش
فک کنم همونی باشه که مزدک میگه حالا کی بیاد 40 گیگ دانلود کنه :-(
حالا خوبه من فهمیدم چشه، داداشم بازی رو 12 تومن خریده!!!!!!!!! اومده نصب کرده، دیده اینطوره، میگه گرافیکت نمی کشه :d

abdol901

کاربر سایت
Aug 2, 2012
22
بله همانطور که آقا کیان میگن ، بازی من هم 40 گیگ هست و جزئیت به خوبی رعایت شده ، احتمالا اشکال از نسخه ای هست که نصب کردید دوستان ...!

- - -ویرایش - - -

من هم نسخه 40 گیگی رو دارم و گرافیک عالی.هنوز رو سیستمم بعد شش بار تا آخر رفتن دارمش و هفته ای یکی دوبار بازی میکنم.عااااالیه.

دوست عزیز چند ساعت گیم پلی داره بازی ؟!
پ.ن : من هنوز تمومش نکردم ...!

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بله همانطور که آقا کیان میگن ، بازی من هم 40 گیگ هست و جزئیت به خوبی رعایت شده ، احتمالا اشکال از نسخه ای هست که نصب کردید دوستان ...!

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز چند ساعت گیم پلی داره بازی ؟!
پ.ن : من هنوز تمومش نکردم ...!
شاید ۲۰ ساعت بشه. شاید هم ۱۵

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بله منم نسخه بازی که 10 دی وی دی بود رو خریدم و با سیستمی که من دارم رو مدیوم جواب داد و خیلیم خوب بود هم داستان هم خوده بازی ولی مرحله اخر بازی گیر کردم D:

همون جا که یارو دکتره سواره رباته میشه بعد میزنیش میره تو زمین بعد ما هم میریم اونجا ولی هر کاری کردم نتونستم برمش :))

اگه بشنیش پاش و حوصله داشته باشی دو روزه تمومه من خودم به دلیل اینکه شاغلم شبا بازی میکنم چهار شبه تمومش کردم .....

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
من فایل setup-23.bin که حجمش 635 مگ هست از روی سیستم پاک شده
کسی میتونه برام اپلود کنه
ثواب داره
باید 40 گیگ دانلود کنم دوباره

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
سلام
من فایل setup-23.bin که حجمش 635 مگ هست از روی سیستم پاک شده
کسی میتونه برام اپلود کنه
ثواب داره
باید 40 گیگ دانلود کنم دوباره

بعیده کسی آپلود کنه ، بهتره شما فایل بازی رو از تورنت دانلود کنی(حجمش چند مگه)و توسط سایتهای مستقیم کننده لینک تورنت ، اون فایل موردنظرت رو انتخاب و دانلود کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر