امکانات جدید گروه کاربران Premium

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
آقا بهزاد یه مشکلی دارم من. متاسفانه همونطور که میبینین بنده کاربر پرمیوم شدم اما نمی تونم تو بازار سنتر آگهی بذارم. و همش میزنه که اعتبارم کافی نیست. ممنون می شم رسیدگی کنید .

کاربرهایی که بعد از افتتاح بازار Premium شدن برای درج آگهی در بازار باید هزینه آن را بپردازند و این قسمت برای این دسته از کاربران رایگان نیست.

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
کاربرهایی که بعد از افتتاح بازار Premium شدن برای درج آگهی در بازار باید هزینه آن را بپردازند و این قسمت برای این دسته از کاربران رایگان نیست.
من تا ٣ هفته پيش پرميوم بودم و از بازارسنتر استفاده مي كردم. اما حالا كه تمديد كردم اين اجازه رو نميده. در حالي كه در صفحه اول همين تاپيك يكي از مزاياي پرميوم استفاده از بازارسنتر هست.

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
خب تا 3 هفته پیش به واسطه اینکه قبل از افتتاح بازار Premium بودید استفاده کردن از این قسمت رایگان بوده اما بعد از راه اندازی این بخش این گزینه از امکانات گروه حذف شد و به همین علت در حال حاضر دسترسی ندارید.

امکاناتی هم که در این تاپیک ذکر شده برای گروه های جدید است که هنوز نهایی نشده:

تیم مدیریت سایت بازی‌سنتر پس از بررسی امکانات و شرایط موجود، برنامه‌‌های تنظیمی جدید گروه کاربران Premium را به شرح ذیل اعلام می‌دار

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
مدیران محترم الان وضعیت من اینطوریه ↓ کی سری جدید Premium راه اندازی میشه !؟ آیا تا هفته ی دیگه ردیف میشه !!؟

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
به دلیل مشکلاتی که پیش اومد راه‌اندازی سرویس جدید چند روزی به تاخیر افتاد
یکی دو مورد جدید هم در نظر گرفته شدن که سعی می‌کنیم تا فردا به صورت قطعی جزئیاتشو اعلام کنیم

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

بعد از انجام هماهنگی های لازم با مرکز تخصصی سینمای دیجیتال (مجتمع فنی تهران) کاربران Premium سایت بازی سنتر برای ثبت نام در دوره های آموزشی این مرکز از 10% تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

دوره های آموزشی این دپارتمان به طور خلاصه در فایل پیوست قابل مشاهده است.

Attachments

• liste doreh ha (1).docx
    20 KB · مشاهده: 38

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
درود
اقا من الان میخوام درخواست بدم برای
Premium
اگه الان درخواست بدم بعد چند روزه دیگه سیستمه جدید راهندازی بشه من باید چیکار کنم ؟میتونم مبلغه اضافه ی که برای سیستمه جدید هست بپردازم و
Premium
جدید بشم؟

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
به سلامتی
حالا ايشالا کی این سری پریمیوم جدید راه اندازی میشه به امید خدا؟

با یک موسسه دیگه صحبت شده منتظریم نهایی بشه تا بعد از آن راه اندازی بشه

درود
اقا من الان میخوام درخواست بدم برای
Premium
اگه الان درخواست بدم بعد چند روزه دیگه سیستمه جدید راهندازی بشه من باید چیکار کنم ؟میتونم مبلغه اضافه ی که برای سیستمه جدید هست بپردازم و
Premium
جدید بشم؟​

صبر کنید نهایتا تا انتهای هفته آینده راه اندازی خواهد شد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
با یک موسسه دیگه صحبت شده منتظریم نهایی بشه تا بعد از آن راه اندازی بشه

صبر کنید نهایتا تا انتهای هفته آینده راه اندازی خواهد شد

سلام . میخوام بدونم 2 امکانی که هنوز قطعی نشده بود ، همین تخفیف ها بودن یا اینکه قراره 2 امکان به خود سایت برای کاربرا اضافه بشه ؟ ( مثل بازی های قدیمی ، یا .... )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر