Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
داداش کلا بازیو فقط 3dm کرک کرده اونم ستاپ نداره در ضمن بگم بدترین کرک تاریخ کل گیمریم بود هنوز با نسخه بیشتر کرک هم خوب نشده خلاصه مشکلات اساسی داره. در ضمن بلک باکس هم فکرکنم یه نسخه رو ازش با حجم 18 گیگ داده بیرون تونم نسخه کرک شده 3dm است. کلا صبر کنی بهتره.
SC: CT بازی کردی تا حالا؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستان توی این بازی چجوری باید مونت گرفت؟
چجوری میشه با لیلیانا رومنس برقرار کرد(اصلا میشه؟):-/

سلام بر شما

سوال اولت توی مپه اول بعد اون جا که اسمش havan هست میری تو یه مپی به اسم هانتر لند همچین چیزی یه زره که بازی کنی یه ماموریت سمت چپ مپت هست که تو یه مزرعه س که اسب و گرازو اینا دارن با یه یارو صحبت کن بعدش میگه برو تو مزرعه با یه زنه صحبت میکنی اون زنه میگه مسابقه بده به اسبه سه بار با اسب یه چند مسیر رو طی میکنی بعد همیشه اسب داری.....

سوال دومتم نفهمیدم با لیلینا رومنس لیلینا که اسمه اون زنس که شبیه جاسوسه رومنس برقرار کرد منظورتو نفهمیدم.......

DEZMOND1476

کاربر سایت
Aug 5, 2010
229
نام
DEZi

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
برای نسخه های crack شده میتونید world state رو با این برنامه تغییر بدین من خودم تست کردم قشنگ جواب داد .حتما باید اوایل بازی ازش استفاده کنید.
اول سیو بازی رو باهاش باز کنید بعد در انتهای قسمت plot boolean flags هر کدوم از گزیینه ها رو که خواستید بین false و true اتخاب کنید.کمی زمان بره چون گزیینه زیاده و هر کدوم رو خواستید باید دستی تغییر بدین . در انتها هرگز سیو اصلی رو نباید با برنامه overwrite کنید چون ارور میده . یک جای دیگه سیو کنید ( اسم سیو جدید با سیو اصلی یکی باشه) بعد به صورت دستی جایگزین کنید .

https://drive.google.com/file/d/0BzqpBc4MrAMXY0h3NGh1dVduYmc/view

آخرین ویرایش:

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
برای نسخه های crack شده میتونید world state رو با این برنامه تغییر بدین من خودم تست کردم قشنگ جواب داد .حتما باید اوایل بازی ازش استفاده کنید.
اول سیو بازی رو باهاش باز کنید بعد در انتهای قسمت plot boolean flags هر کدوم از گزیینه ها رو که خواستید بین false و true اتخاب کنید.کمی زمان بره چون گزیینه زیاده و هر کدوم رو خواستید باید دستی تغییر بدین . در انتها هرگز سیو اصلی رو نباید با برنامه overwrite کنید چون ارور میده . یک جای دیگه سیو کنید ( اسم سیو جدید با سیو اصلی یکی باشه) بعد به صورت دستی جایگزین کنید .

https://drive.google.com/file/d/0BzqpBc4MrAMXY0h3NGh1dVduYmc/view

ممنون عالیه. فقط انگار همه انتخاب ها نیست! مثلا شما لینک زیرو رو نگاه کن انتخاب های برنامه keep هست
Dragon Age Keep: the definitive guide to every choice - PC Gamer

اما با این ادیتور سیو انگار همه اش نیست. من با نسخه 2 بازی کاری ندارم و همونجوری به صورت دیفالت گذاشتم باشه بیشترش اما
نسخه اول تک تک انتخاب هاش مهمه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان من DAII رو خیلی وقت پیش تا وسطاش رفتم روی کنسول اصلاً حال نکردم با این اکشن تر شدن بازی، می خواستم بدونم این بازی هم همینطوره؟ یا میشه Tactical تر هم بازیش کرد؟! بعد هم این که چقدر باید DAII رو بازی کرده باشیم؟:D چون ترجیح میدم بازیش نکنم شخصیتاش خیــــــلی نچسب بودن:D ولی DA:O رو بالاخره تموم کردم از تک تک شخصیت هاش خوشم میومد/میاد. لعنتی!:D شنیدم توی این نسخه موریگان هست! خیلی دلم میخواد این وسط DAII رو دور بزنم بیام مستقیم با My dearest love:d رو به رو شم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر