بازی ماجرایی کلیک و اشاره "پدر بزرگ"

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
بازی "پدر بزرگ" یک بازی ماجرایی کوتاه کلیک و اشاره هست که توسط موتور ویزیونر طراحی کردم.
داستان بازی در مورد شب هالووین هست و روح سرگردانی که تلاش داره پدر بزرگ خواب آلود رو از خواب بیدار کنه.
امیدوارم از بازی لذت ببرین.

بازی رو میتونین از sourceforge و یا گوگل درایو و یا با لینک مستقیم دانلود کنین.
ممنون میشم بعد از بازی کردن این پرسشنامه رو کامل کنید.

1_grandpa.jpg

2_grandpa.jpg

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بازی جالبیه فقط یه باگ پیدا کردم
زمانی که چراغ اتاق رو روشن میکنی و پدربزرگ بیدار میشه تا چراغ و خاموش کنه میتونی روح رو ببری روی تختش و اونجا روح کلا دبگه جهت ها رو درست نمیره
در کل بازی زیبایی موفق باشید

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
آقا بسیار عالی بود. طراحی معماها خیلی خوب بود.
فقط یه چیزی که منو اذیت می کرد، حرکت دادن موس توی صفحه بود. مثلاً موس رو که می بردم سمت چپ و دوربین هم به سمت چپ می رفت، وقتی موس رو از سمت چپ جدا می کنم، به جای این که دوربین ثابت بشه، به طرف راست بر می گرده.
من یه جایی گیر کردم. پدربزرگه رو می کشونم به زیرزمین. چراغ ماشین رو هم روشن کردم و کدو رو هم کار گذاشتم. همزمان وقتی چراغ زیرزمین روشنه، CD رو هم به کار می ندازم و جیغ می کشه، اما پدربزرگه نمی ترسه. چه کار باید کرد؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
آقا بسیار عالی بود. طراحی معماها خیلی خوب بود.
فقط یه چیزی که منو اذیت می کرد، حرکت دادن موس توی صفحه بود. مثلاً موس رو که می بردم سمت چپ و دوربین هم به سمت چپ می رفت، وقتی موس رو از سمت چپ جدا می کنم، به جای این که دوربین ثابت بشه، به طرف راست بر می گرده.
من یه جایی گیر کردم. پدربزرگه رو می کشونم به زیرزمین. چراغ ماشین رو هم روشن کردم و کدو رو هم کار گذاشتم. همزمان وقتی چراغ زیرزمین روشنه، CD رو هم به کار می ندازم و جیغ می کشه، اما پدربزرگه نمی ترسه. چه کار باید کرد؟

باندو روی زمین می ندازی ؟
-----
هادی جان بازی خوبی بودش .
این رابطه ای که بین کار ها بودش خودش یه خلاقیت حساب میشه . بازی کوتاه بودش و نمی تونست خوب نشون بده که این گیم پلیی که تو بازی به کار بردی چقدر جواب گو هستش . باید حتما ذهن فعالی داشته باشی که بتونی یه بازیه نسبتا طولانی تر با این گیم پلی بسازی و از تکراری شدن بازی جلوگیری کنی . ولی اگه ذهنت خیلی آماده باشه یه بازی شاهکار میشه .

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
@mr_sasma:
مرسی عزیز جان:)
اون حالت دوربین پیشفرض موتور بازی هست و بدون کد نویسی نمیشه عوضش کرد. من هم که برنامه نویس نیستم . :D

@A.T.HELLBOY:
علیرضا جان من بازی اپیزودیک (مینی اپیزود :D) در نظر دارم با تولید یک اپیزود در ماه و در صورت وجود خدمه یک اپیزود در هفته و فکر میکنم این مدل گیم پلی با بازی خیلی کوتاه جواب بده. روح ثابته اما هر دفعه ست آپ و کاراکترها تفاوت دارن. بازیکن های الان حوصله ندارن 10 دفعه پدر بزرگ رو از خواب بیدار کنن تا ببینن چی میشه. فقط تنها مشکلم اینه که موتور بازی فعلا خروجی آی او اس و یا اندروید نداره. ( مشکل کوچولویی هست :D)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
@mr_sasma:
مرسی عزیز جان:)
اون حالت دوربین پیشفرض موتور بازی هست و بدون کد نویسی نمیشه عوضش کرد. من هم که برنامه نویس نیستم . :D

@A.T.HELLBOY:
علیرضا جان من بازی اپیزودیک (مینی اپیزود :D) در نظر دارم با تولید یک اپیزود در ماه و در صورت وجود خدمه یک اپیزود در هفته و فکر میکنم این مدل گیم پلی با بازی خیلی کوتاه جواب بده. روح ثابته اما هر دفعه ست آپ و کاراکترها تفاوت دارن. بازیکن های الان حوصله ندارن 10 دفعه پدر بزرگ رو از خواب بیدار کنن تا ببینن چی میشه. فقط تنها مشکلم اینه که موتور بازی فعلا خروجی آی او اس و یا اندروید نداره. ( مشکل کوچولویی هست :D)

خوب اگه اپیزودی میدی که خیلی عالیه . البته سعی کن یه مقدار اپیزودارو طولانی تر کنی .
اما به نظرم اگه ادامه ی همین اپیزودو بری جلو خیلی بهتره . مثلا توی همین اپیزودت داری به پدر بزرگه کرم میریزی :D در ادامه بری تو کار اون بچه هایی که اومده بودن شکلات بگیرن (نوه هاش) و همین طوری ادامه بدی به جاهای خوبی کشیدهع میشه و خود به خود داستان ادامه پیدا می کنه .
اگه روی آی او اس و اندروید بدی که خوراک میشه :D
یه مقدار گرافیکشم هنری تر کنی بسیار عالی میشه . (تاریکی بازی و بی روح بودنشو رو خیلی دوست دارم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر