Dont Starve| PC

130424055719333836.jpg

Genre: Action | Adventure | Indie | Simulation
Publisher: Klei Entertainment
Developer: Klei Entertainment
Languages: English

توضیحات:

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.

ویژگی های کلیدی بازی Dont Starve:

- یک بازی در سبک جدید
- هیچ دستورالعمل و کمکی برای بازی وجود ندارد. شما خودتون باید همه چیز رو تحقیق و کشف کنید
- دارای محیطی عجیب و غریب
- دارای شخصیت های ۲D که در جهان ۳D زندگی می کنند
- گیم پلی و گرافیک خوب در عین کم حجم بودن
- قابل اجرا در تمام ویندوزها از جمله ویندوز ۷ و ۸

سیستم مورد نیاز:

Processor:1.7+ GHz or better
Memory:1+ gigs of RAM GB RAM
Graphics:Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX®:9.0c
Hard Drive:500 MB HD space
Sound:100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

وبسایت سازنده:

تصاویر بازی:

130424055724850646.jpg

130424055730538552.jpg

130424055730538552.jpg

به همه دوستان پیشنهاد میشه این بازی

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بازیش خیلی باحاله.
من توی Steam اوریجینالش رو خریدم و توی Beta شرکت داشتم. چند هفته پیش با آپدیت مپ ها، save من غیرقابل قبول شد و 137 روز زنده موندنم، پرید :d
الان با چهارمین شخصیت Unlockable بازی، 21 روزه زنده موندم و تازه دارم اثرات آپدیت های جدید مثل زمستون و بارون رو میچشم. :d

دوستان، از اونجایی که بازی HUD نداره، سوال هاتون رو همینجا بپرسید یا از Wikia بازی جواش رو پیدا کنید. نذارید دل زده بشید از بازی؛ مثل چندتا از رفیقای من.

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
من خودم امروز بازیو دانلود کردم واقعا بازی جالبیه فقط این بازی پایان هم داره یا نه فقط باید رکورد زنده بودن رو بشکونی؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من خودم امروز بازیو دانلود کردم واقعا بازی جالبیه فقط این بازی پایان هم داره یا نه فقط باید رکورد زنده بودن رو بشکونی؟
حالت Adventure که نسبتا جدید هم هست، 6 مرحله داره که مرحله به مرحله map و شرایط سخت تر میشه و داستان پررنگ تری داره.
رکورد شکوندن که دیگه براش دیر شده :d شما که الان شروع کردی، ملت 500-600 روز جلوتر ازت هستن :d

هرکی توی بازی یه قسمت مورد علاقه پیدا میکنه، یکی ساختن Base قوی، یکی گشت و گذار، یکی کشتن حیوونات و ... :d
لازم نیست حتما داستانی بری تا از بازی لذت ببری.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
کسی که استراتژیک دوست نداشته باشه به نظرتون از این خوشش میاد ؟
من از بازی Shod O و from Dust فقط خوشم اومده بود چون یه سبک خاص باحالی داشته که فکر کنم به سبک دفاع از قلعه معرفن .
اینم همونجوریه یا استراتژیک شلوغ پلوغ و گمراه کنندست ؟

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
بچه ها سلام من بازیو دانلود کردم از یه سایت معروف
بعد از دانلود این بود محتویات فایل.
اینارو چیکار کنم؟:-/ هرکاری میکنم نمیشه چیزی
strave.jpg

آخرین ویرایش:

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
بچه ها سلام من بازیو دانلود کردم از یه سایت معروف
بعد از دانلود این بود محتویات فایل.
اینارو چیکار کنم؟:-/ هرکاری میکنم نمیشه چیزی
strave.jpg

اون فایل bin هست اونو یا باید اکترکت کنی یا با درایو مجازی اجراش کنی با برنامه هایی مثل deamon tools

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
یه برنامه دانلود کنه که فایل ایمیج رو باز کنه
یه اموزشی چیزی نیست مرحله داستانیشو چه جوری بریم یه جون هم که بیشتر نداره بمیریم باید همرو از اول بیایم

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
یه برنامه دانلود کنه که فایل ایمیج رو باز کنه
یه اموزشی چیزی نیست مرحله داستانیشو چه جوری بریم یه جون هم که بیشتر نداره بمیریم باید همرو از اول بیایم
نه، بازی خودش آموزش نمیده اما تا دلت بخواد بیرون Tutorial هست تو اینترنت :d
ولی پیشنهاد خودم همون آزمون و خطاست. رفتم چندتا Guide و Tutorial خوندم، هم خیلی کلّی توضیح میدن، هم لذت کشف کردن رو میگیرن. حتی Wikia هم همینطور.

شما 4-5 روز زنده بمونی، دستت میاد. روزای اول فقط Resource جمع کن و برای غذا خوردن یه چیزی داشته باش. اشیاء قابل ساخت هم توضیحات مختصری زیرشون دارن.

من از بازی Shod O و from Dust فقط خوشم اومده بود چون یه سبک خاص باحالی داشته که فکر کنم به سبک دفاع از قلعه معرفن .
سوال از این کشکی تر نبود؟ :d خب آدم تا آدم فرق میکنه، من که نمیتونم برای شما نسخه بنویسم.
ولی اگر بخوام کلی بگم، سبکش Survival هست، پس با تموم استراتژی های دیگه فرق میکنه. کلا به ندرت بازی توی سبک Survival میبینم، مثلا این Tomb raider هم Survival نبود، چون غذا خوردن به جای پر کردن شکم، xp میداد یا لازم نبود چوب ببری و سنگ بشکونی تا وسیله بسازی.
-------
از بین اون 2 تا بازی که گفتی، فقط from dust رو بازی کردم که رسما هیچ شباهتی با این نداره. اون یه ویژگی تخیلی کنترل منابع طبیعی داشت که باید توی یک زمان چند دقیقه ای map رو تموم میکردی.
اما Don't Starve مثل یک دفترچه آموزش زندگی در جنگل میمونه. شما وقتی وسط جنگل میفتی، کسی نیست بهت کمک کنه. باید چوب و سنگ و غذا جمع کنی برای خودت، قدرت مقابله با حیوانات وحشی، فصول مختلف، بارون رو داشته باشی، مراقبت سلامتی جسمی و روحیت باشی و ...

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman

Minecraft و Terraria بازیهای هم سبک این هستن ولی توی این هدف اصلی رو زنده مونده.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
بازیش جالبه...فقط احساس میکنم ممکنهبعد یه مدت تکراری شه
الان دو تاسوال دارم:
1-الان من فقط تو مود survival بازی میتونم برم.دوستان گفتن که مرحله ای هم داره.اون کجاست؟
2-gold nugget از کجا گیر بیارم؟
همچنین نمیدونم چرا تا حالا نه بوفالو دیدم نه خوک!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر