The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
من نمیدونم چی کار کنم نسخه ی Kaos رو گرفتم دیروز حالا هر کاری میکنم نصب نمیشه ینی ارشیو رو که باز میکنه هیچ فایلی تو پوشه ی مربوطه نیست
یه فایل با پسوند arc پیدا کردم از همین نسخه که وقتی میخوام بازش کنم با نرم افزار Free Arc ارور میده :(
کاش همون FTS رو میگرفتم :( دوستان کسی ایده ای نداره ؟ که فایل های ARc رو چجوری بازش کنم ؟

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
من نمیدونم چی کار کنم نسخه ی Kaos رو گرفتم دیروز حالا هر کاری میکنم نصب نمیشه ینی ارشیو رو که باز میکنه هیچ فایلی تو پوشه ی مربوطه نیست
یه فایل با پسوند arc پیدا کردم از همین نسخه که وقتی میخوام بازش کنم با نرم افزار Free Arc ارور میده :(
کاش همون FTS رو میگرفتم :( دوستان کسی ایده ای نداره ؟ که فایل های ARc رو چجوری بازش کنم ؟
داداش اصلا کل فایل های این kaos با بیشتر نسخه ها فرق داره اگه نسخه کامل بازیو داری به ترتیب اون دوستمون بالا لیست کرده عمل کن که مال منم همین جوریه و صد در صد هم جواب میده.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
داداش اصلا کل فایل های این kaos با بیشتر نسخه ها فرق داره اگه نسخه کامل بازیو داری به ترتیب اون دوستمون بالا لیست کرده عمل کن که مال منم همین جوریه و صد در صد هم جواب میده.

دمت گرم داداش به خود kaos مسیج زدم گفت ریپک اولی که گذاشتن مشکل داشته اصلاح کردن ولی خب خبر نداره من تو ایرانم سرعت نتم زغالیه !!!
واسه assighment نسخه ی کودکس رو گرفتم که خیلی هم خوب بود
واسه این کودکس تنهاش نبود !!!
حالا همین Fts رو میگیرم ...

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
نه آخرین DLC نیست هنوز یه DLC دیگه به اسم The Executioner هست اما جنبه داستانی نداره داستان بازی تو همین دو تا DLC تموم میشه

اين dlc آخريه ميدونم نقش اون يارو که جعبه بود سرش رو داريم، آيا فقط حالت چلنج داره تو چند تا نقشه؟

- - -ویرایش - - -

اين consequnce fts روی بلک باکس نصب ميشه اگه آپديت 4 روش نصب کنيم؟

کسی هم که جواب ما رو نداد! ولی من گرفتم و نصب و اجرا شد..

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها کسی سیو دی ال سی اول رو داره ؟
آخر چپتر یک اون قسمت مخفی کاری که باید صبر کنیم تا برق اسانسو برگرده خیلی مسخرس هر کاری میکنم اخرش پیدام میکنه
اگه کسی سیو بازی رو داره لطف کنه برام آپ کنه ممنون میشم

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بچه ها کسی سیو دی ال سی اول رو داره ؟
آخر چپتر یک اون قسمت مخفی کاری که باید صبر کنیم تا برق اسانسو برگرده خیلی مسخرس هر کاری میکنم اخرش پیدام میکنه
اگه کسی سیو بازی رو داره لطف کنه برام آپ کنه ممنون میشم

کمی تا قسمتی سخته و خیلی رو مخه . من خودم اونجا بالای 15 بار شهید شدم . زیاد خودتو نزدیک اون موجوده نکن . اصلا سرتو بالا نگیر و همیشه تو کاور باش و به هیچ وجه یه جا ثابت نمون . دو دقیقه دووم بیاری اوکیه . فقط حواست باشه وقتی در آسانسور باز میشه حسابی ازش دور باشی چون وقتی ب در آسانسور میرسی کلی باید دکمه بزنی . حول نکن .

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
کمی تا قسمتی سخته و خیلی رو مخه . من خودم اونجا بالای 15 بار شهید شدم . زیاد خودتو نزدیک اون موجوده نکن . اصلا سرتو بالا نگیر و همیشه تو کاور باش و به هیچ وجه یه جا ثابت نمون . دو دقیقه دووم بیاری اوکیه . فقط حواست باشه وقتی در آسانسور باز میشه حسابی ازش دور باشی چون وقتی ب در آسانسور میرسی کلی باید دکمه بزنی . حول نکن .

خیلی امتحان کردم رد نشد خیلی اعصاب خوردکنه
یه بار تا 90 درصد هم دووم آوردم اما پیدام کرد خواستم جر بدم خودمو :|
اگه سیو assignment رو داری برام بذار دستت درد نکنه
سیو ها اینجاس :
C:\Users\username\Saved Games\TangoGameworks

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خیلی امتحان کردم رد نشد خیلی اعصاب خوردکنه
یه بار تا 90 درصد هم دووم آوردم اما پیدام کرد خواستم جر بدم خودمو :|
اگه سیو assignment رو داری برام بذار دستت درد نکنه
سیو ها اینجاس :
C:\Users\username\Saved Games\TangoGameworks

برای شما ... البته سیو های DLC دوم هم توش هست ....

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
جل الخالق! به حق چیزای ندیده و نشنیده.
توی نسخه ی اصلیش که اکشن تمام عیار بود. دو تا DLC کیدمن هم که شد مخفیانه.حالا این یکی شده اول شخص. بد نبوده تا حالا ولی خب بدجوری ریسک میکنن سر تغییر گیم پلی بازی.

• Like

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
امروز شرع کردم این بازی رو خیلی خوبه به نظرم . این حالت و اتمسفر فیلمیش خیلی به دلم نشسته
خیلی کم تحویل گرفته شده انگار
کلاََ چندتا چپتر داره؟ الان چپتر 3 هستم .
چندتا آپدیت براش اومده ؟ همش باید نصب بشه ؟ روی فریم تاثیر میذارن ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر