Batman: Arkham Origins Blackgate | PS Vita

نمره شما به این بازی چنده ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    28

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
D:
اصلا من دیگه توی این تاپیک نمیام لول ×_×

بخر review کن بده 10 b-)
اصلا من 2 بعدی که خیلی دوست دارم فقط با رونده بازی مشکل دارم ×_×

D:
خب U کلا فنه Batman هستی D:
اما جدی یکم انتقاد پذیر باش ! سیستم مپش خیلی گنگ هست. داستان جذابیت نداره ..... محیطهای بازی تغریبا همه شبیه به هم هستن و تنوعی دیده نمیشه الا قسمت جوکر مقداره کمی متفاوت هست. اخر هم جست و جو توی بازی rewarding نیست ....

سیستم مپش رو آرمان من یه بار هم ازش استفاده نکردم که ببینم گیج کنندس یا نه ، مگه لزومی هم داره استفاده ازش ؟ :D بابا ناسلامتی داری با بتمن بازی میکنی ، باید از شم کاراگاهی استفاده کنی به جا نقشه :))
داستانش هم همون تو سر و کله زدنهای همیشگی بتمن و سوپر ویلین های سریه دیگه، اینبار تو بلک گیت ، باور کن برا من هیچ جوره جذابیتش از بین نمیره اما کاملا کلیشه ای و قابل حدسه اینو حق میدم بهت :D لول
سیستم جستجوی بازی یه جوریه که حتما باید اسکن کنی محیط رو تا بتونی حدودا 70 درصد آیتمهای مخفی رو پیدا کنی اما من چون یه حالت چلنجی دوست دارم پیدا کنه بدون اسکن کردن دارم محیط رو میگردم که باعث میشه کمی هم ساعت گیم پلیش بره بالا !

در آخر بازم میگم تنها چیزی که خیلی زد تو ذوقم فقط و فقط این بود که بازی درجه ی سختی متغیری نداره ، چون من همیشه بتمن رو روی HARD میرفتم که اون نشونه ی Counter از بالای سر دشمنا محو بشه که مبارزه ها اوج لذتشونو نشون بدن اما بدبختانه این درجه سختی نداره که این خیلی بده

امیدوارم یه بار که بازی رو تموم کردم لااقل یه درجه سخی بالاتری چیزی باز بشه :D

اینم بگم بقدری این بتمن برام جذاب بوده که من هنوز سلفون tearaway رو هم باز نکردمش و دراگون کراون هم یه ربع بیشتر بازی نکردم و دوباره اومدم سراغ بتمن

منتقدهایی هم که از باگهای بازی ایراد گرفته بودن ، با اومدن یه آپدیت 8 مگابایتی خیلی از باگها برطرف شده و من خودم تو بازی باگ خاصی ندیدم ، خیالتون از اون بابت هم راحت !
دوستانی که تریلرها رو دیدن و از روند گیم پلی خوششون اومده و مث من به صورت کله خر وار !!! عاشق سری آرکهام بتمن هستن نخریدن این بازی براشون گناه بزرگیه :D lolz

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
سیستم مپش رو آرمان من یه بار هم ازش استفاده نکردم که ببینم گیج کنندس یا نه ، مگه لزومی هم داره استفاده ازش ؟ :D بابا ناسلامتی داری با بتمن بازی میکنی ، باید از شم کاراگاهی استفاده کنی به جا نقشه :))
داستانش هم همون تو سر و کله زدنهای همیشگی بتمن و سوپر ویلین های سریه دیگه، اینبار تو بلک گیت ، باور کن برا من هیچ جوره جذابیتش از بین نمیره اما کاملا کلیشه ای و قابل حدسه اینو حق میدم بهت :D لول
سیستم جستجوی بازی یه جوریه که حتما باید اسکن کنی محیط رو تا بتونی حدودا 70 درصد آیتمهای مخفی رو پیدا کنی اما من چون یه حالت چلنجی دوست دارم پیدا کنه بدون اسکن کردن دارم محیط رو میگردم که باعث میشه کمی هم ساعت گیم پلیش بره بالا !

در آخر بازم میگم تنها چیزی که خیلی زد تو ذوقم فقط و فقط این بود که بازی درجه ی سختی متغیری نداره ، چون من همیشه بتمن رو روی HARD میرفتم که اون نشونه ی Counter از بالای سر دشمنا محو بشه که مبارزه ها اوج لذتشونو نشون بدن اما بدبختانه این درجه سختی نداره که این خیلی بده

امیدوارم یه بار که بازی رو تموم کردم لااقل یه درجه سخی بالاتری چیزی باز بشه :D

اینم بگم بقدری این بتمن برام جذاب بوده که من هنوز سلفون tearaway رو هم باز نکردمش و دراگون کراون هم یه ربع بیشتر بازی نکردم و دوباره اومدم سراغ بتمن

منتقدهایی هم که از باگهای بازی ایراد گرفته بودن ، با اومدن یه آپدیت 8 مگابایتی خیلی از باگها برطرف شده و من خودم تو بازی باگ خاصی ندیدم ، خیالتون از اون بابت هم راحت !
دوستانی که تریلرها رو دیدن و از روند گیم پلی خوششون اومده و مث من به صورت کله خر وار !!! عاشق سری آرکهام بتمن هستن نخریدن این بازی براشون گناه بزرگیه :D lolz

دمت گرم :D من حتی میخوام به خاطر این بازی ps vita بگیرم :D همون طور که به خاطر نسخه ارمورد ارکهام سیتی رفتم وی یو گرفتم :D

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
دمت گرم :D من حتی میخوام به خاطر این بازی ps vita بگیرم :D همون طور که به خاطر نسخه ارمورد ارکهام سیتی رفتم وی یو گرفتم :D

مطمئن مطمئن باش اگه فن بتمنی (که هستی ! ) با این بازی هم شدیدا حال میکنی

منتقدها خیلی خیلی نامردی کردن در حد بازی که اینقدر کوبوندنش ، من خیلی وقته دیگه هیچ اهمیتی به نمرات و اینا نمیدم

بهت قول میدم لذت کامل رو از این نسخه هم میبری ;)

خیالت راحت راحت

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
اقا دمت گرم بات حال كردم وسوسم كردى بخرم خيلى هم پشيمون كه تا دو هفته پيش ٢٠ دلار نبود نخريدم
راستى Injustice: Gods Among Us رو هم بگير بتمن انجا هم هست و story داره و خيلى عاليه من كه حال كردم البته بيشتر بخاطر شخصيتهاى سريال محبوبم Arrow يعنى Green Arrow و Deathstroke خريدم بخصوص Deathstroke كه حال ميده باش بتمن رو له كنى (اينجاش در رفتم شاكى نشى D: )

آخرین ویرایش:

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
اقا دمت گرم بات حال كردم وسوسم كردى بخرم خيلى هم پشيمون كه تا دو هفته پيش ٢٠ دلار نبود نخريدم
راستى Injustice: Gods Among Us رو هم بگير بتمن انجا هم هست و story داره و خيلى عاليه من كه حال كردم البته بيشتر بخاطر شخصيتهاى سريال محبوبم Arrow يعنى Green Arrow و Deathstroke خريدم بخصوص Deathstroke كه حال ميده باش بتمن رو له كنى (اينجاش در رفتم شاكى نشى D: )

Injustice روی pc بازی کردم جالب بود ، حالا اگه فیزیکیش رو دیدم از بچه ها کسی خواست بفروشه میخرم بخاطر آنلاینش (البته اگه سرورهاش مث مورتال مزخرف نباشه ! lol )

حالا صبر کن اگه دوباره تخفیف خورد یا تونستی از کسی دست دو گیر بیاری حتما بگیرش بتمن رو چون ارزشش رو داره

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
منم این بازی رو دارم بازیه قشنگیه این قدر هم بد نیست
من الان جوکر رو از بین بردم بازی دیگه تمومه؟کلا سه قسمتی که هست اون قسمتها برا چیه؟

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه نظرسنجی هم اضافه کردم که به اصطلاح دوستان USER SCORE رو هم ببینن.
خواهش میکنم حتما کسانی که این عنوانو "تجربه کردند" در نظرسنجی شرکت کنند
دوست بالایی, لطفا تو تگ اسپویلر بذارید داستان رو لو ندید.

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
بشدت عشق بتمن-ای!!

تریلرهای gameplay رو ببین، بعد برو طرفش.

تریلر که هیچی از اولین مرحلش تا تهش رو دیدم :D

- - -ویرایش - - -

مطمئن مطمئن باش اگه فن بتمنی (که هستی ! ) با این بازی هم شدیدا حال میکنی

منتقدها خیلی خیلی نامردی کردن در حد بازی که اینقدر کوبوندنش ، من خیلی وقته دیگه هیچ اهمیتی به نمرات و اینا نمیدم

بهت قول میدم لذت کامل رو از این نسخه هم میبری ;)

خیالت راحت راحت

بابا ارکهام اوریجینز اومد منتقده داد 3 !!!! :D من که نمرش هم میداد 0 باز هم اهمیت نمیدادم چون قرار نیست اگه اونا دوست نداشته باشن ما هم دوست نداشته باشیم!! :D

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها من نقد ها را خوندم ولی یه عده یا خیلی خوششون اومده و یه عده هم اصلا دوست نداشتن بازی را :| من الان نمیدونم چه کار کنم :| اینم بگم که با دنیای B-MAN تازه آشنا شدم (منظورم بازی هاشه که عاشقشون شدم، فیلم هاش را دیده بودم) الان نمیدونم بخرم یا نه :-/

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
اگه طرفدار Batman هستی بخر حالشو ببر،زیاد به نقدها توجه نکن ببین دلت چی میگه،بلاخره هرچی باشه یه بازیه،

Sent from my C5302 using Tapatalk

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
من که امروز گزفتمش
در کل برای من جالبه و دارم بازیش میکنم تا تموم شه
یکی از بازیهایی هست که باید رو ویتا میومد و اومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر