Batman: Arkham Origins | Xbox 360

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
الان تو شهری هستم که برف میاد چندین ساعته همینطوری تو شهر میچرخم با دسته دسته دشمنها مبارزه میکنم ولی راهم رو پیدا نمیکنم نمیدونم باید چیکار کنم دشمن ها رو هرچقدر شکست میدم باز هم دسته های جدید تر اضافه میشن..........
ویرایش
فکر کنم مرحله سوم باز هست همونجا که از غار بتمن سوار ماشینش میشی میری اون شهر زمستونی............

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
الان تو شهری هستم که برف میاد چندین ساعته همینطوری تو شهر میچرخم با دسته دسته دشمنها مبارزه میکنم ولی راهم رو پیدا نمیکنم نمیدونم باید چیکار کنم دشمن ها رو هرچقدر شکست میدم باز هم دسته های جدید تر اضافه میشن..........
ویرایش
فکر کنم مرحله سوم باز هست همونجا که از غار بتمن سوار ماشینش میشی میری اون شهر زمستونی............

از حس ششم بتمن استفاده کن تا محل دقیق ماموریت رو بهت نشون بده شهر یکم شلوغ هست و برای پیدا کردن بعضی ماموریت ها باید زحمت بکشی

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
ویرایش

دوست عزيز شرمنده ولي تموم مدت داره برف مياد بايد جزييات دقيق تري بدي

Sent from iPad using Tapatalk

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
از حس ششم بتمن استفاده کن تا محل دقیق ماموریت رو بهت نشون بده شهر یکم شلوغ هست و برای پیدا کردن بعضی ماموریت ها باید زحمت بکشی
منظورت همون دکمه lb هست ؟

دوست عزيز شرمنده ولي تموم مدت داره برف مياد بايد جزييات دقيق تري بدي
ببین وقتی که واسه اولین بار تو بازی از غار بتمن سوار ماشین میشی میری تو شهر نمیدونم ماموریتم چیه کجا باید برم.....

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
130
نام
رامین
کسی تا حالا اینجا مشکل corrupt save نداشته؟
من تا حالا دوبار بازی رو از اول رفتم هر دوبار هم بعد از تموم شدن ماموریت های اصلی و زمانیکه چندتا ماموریت فرعی میرم بعد چند روز این مشکل پیش مید و سویم خراب میشه
وسطه سوی کردن هم از بازی خارج نشدم و یا همینطوری کنسول رو خاموش نکردم که مشکلی پیش بیاد...

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
منظورت همون دکمه lb هست ؟

ببین وقتی که واسه اولین بار تو بازی از غار بتمن سوار ماشین میشی میری تو شهر نمیدونم ماموریتم چیه کجا باید برم.....

خب مپو باز كن مگه داخل مپ هم چيزي نيست؟

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
خب مپو باز كن مگه داخل مپ هم چيزي نيست؟

ببین این مرحله هستم پل رو پیدا کردم تا انتها رفتم ولی حالا عکس دومی رو پیدا نمیکنم والاه مپ چیزی مشخص نکرده..........
میشه یه راهنمایی کلی بکنید تو ماموریتهای کل بازی چطور باید مکان های مورد نظر رو پیدا کنم؟

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
کسی تا حالا اینجا مشکل corrupt save نداشته؟
من تا حالا دوبار بازی رو از اول رفتم هر دوبار هم بعد از تموم شدن ماموریت های اصلی و زمانیکه چندتا ماموریت فرعی میرم بعد چند روز این مشکل پیش مید و سویم خراب میشه
وسطه سوی کردن هم از بازی خارج نشدم و یا همینطوری کنسول رو خاموش نکردم که مشکلی پیش بیاد...
من یه بار اینجوری شدم، خیلی هم رفته بودم :| اما چون تازه با دنیای b-man آشنا شدم، دوباره رفتم. اما این بار هر یکی دو ساعت یه بار یه بک آپ از سیو بازیم میگرفتم ;)

ببین این مرحله هستم پل رو پیدا کردم تا انتها رفتم ولی حالا عکس دومی رو پیدا نمیکنم والاه مپ چیزی مشخص نکرده..........
میشه یه راهنمایی کلی بکنید تو ماموریتهای کل بازی چطور باید مکان های مورد نظر رو پیدا کنم؟
خب خودش مشخصه دیگه. برو توی نقشه ت، ماموریت اصلیت با یه خفاش مشخص شده که وقتی توی شهر هستی، همون محلی که باید بری بالای سرش یه نور آبی هست که بالاش مثل یه خفاش میمونه. اگه پیدا نمیکنی، برو بالای یه ساختمون بلند بعدش دور و برت را خوب نگاه کن کاملا معلومه. اون رادار بالای صفحه هم خیلی کمک میکنه ;)

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
من یه بار اینجوری شدم، خیلی هم رفته بودم :| اما چون تازه با دنیای b-man آشنا شدم، دوباره رفتم. اما این بار هر یکی دو ساعت یه بار یه بک آپ از سیو بازیم میگرفتم ;)

خب خودش مشخصه دیگه. برو توی نقشه ت، ماموریت اصلیت با یه خفاش مشخص شده که وقتی توی شهر هستی، همون محلی که باید بری بالای سرش یه نور آبی هست که بالاش مثل یه خفاش میمونه. اگه پیدا نمیکنی، برو بالای یه ساختمون بلند بعدش دور و برت را خوب نگاه کن کاملا معلومه. اون رادار بالای صفحه هم خیلی کمک میکنه ;)
آره اون خفاش رو تازه دیدم کلا با این سری بتمن مشکل دارم نسخه اول هم ااوایل بازی هی گیر میکردم :D

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
Gain access to the GCPD via the rooftop - Main storyline - Batman: Arkham Origins - Game Guide and Walkthrough

من عکس اول این صفحه رو تو نقشه پیدا کردم رفتم اونجا ولی هیچ پلیسی نیست تا بکشمش و طبق راهنمای لینک عمل کنم.....الان باید چیکار کنم من؟:-/
اگه دقیق تر بخوام بگم کجا هست این مرحله بالایی دقیقا بعد این مراحل هست

Solve the crime scene inside Lacey Towers - Main storyline - Batman: Arkham Origins - Game Guide and Walkthrough

Acquire the concussion detonator at the Batcave - Main storyline - Batman: Arkham Origins - Game Guide and Walkthrough

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
Gain access to the GCPD via the rooftop - Main storyline - Batman: Arkham Origins - Game Guide and Walkthrough

من عکس اول این صفحه رو تو نقشه پیدا کردم رفتم اونجا ولی هیچ پلیسی نیست تا بکشمش و طبق راهنمای لینک عمل کنم.....الان باید چیکار کنم من؟:-/

Solve the crime scene inside Lacey Towers - Main storyline - Batman: Arkham Origins - Game Guide and Walkthrough

Acquire the concussion detonator at the Batcave - Main storyline - Batman: Arkham Origins - Game Guide and Walkthrough

من هی اراده کردم این بازی رو تموم کنم خب همش از این مشکلات این شکلی پیش میومد..اصلا هیچی تو map نیست..
بابا اصلا قید این بازیو بزنیم کلا بهتره :d
چیه والا...اصلا فکر کنین این بازی نیستش...خو این چه وضعشه مثل ادم بگین کجا باید بریم دیگه
البته بتمن که کلا بازیه فوقالعاده ایه..خیلی هم خوشم میاد ازش..Arkham city خییییلی باحال تر از این بود..
من سر این arkham orgins ..هشت ساعت فیکس بازی کردم فقط دنبال BLACK MASK بودم و ENIGMA ..هییییییییییچی تو MAP نبود :| (خداییش 8 ساعت فقط دنبال راه بازی بودم)..مشکلم رو اومدم تو این تاپیک هم گفتم..
به شما هم پیشنهاد میکنم وقت گرانبهات رو نزار پای این :|

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
من هی اراده کردم این بازی رو تموم کنم خب همش از این مشکلات این شکلی پیش میومد..اصلا هیچی تو map نیست..
چیه والا...اصلا فکر کنین این بازی نیستش...خو این چه وضعشه مثل ادم بگین کجا باید بریم دیگه
البته بتمن که کلا بازیه فوقالعاده ایه..خیلی هم خوشم میاد ازش..Arkham city خییییلی باحال تر از این بود..
من سر این arkham orgins ..هشت ساعت فیکس بازی کردم فقط دنبال BLACK MASK بودم و ENIGMA ..هییییییییییچی تو MAP نبود :| (خداییش 8 ساعت فقط دنبال راه بازی بودم)..مشکلم رو اومدم تو این تاپیک هم گفتم..
به شما هم پیشنهاد میکنم وقت گرانبهات رو نزار پای این :|
خـب اگه بتونی بازی رو پیش ببری بازی قشنگی هست و مبارزات خیلی دلچسبه...
ولی به قول شما این چه وضعشه مثل ادم بگید باید کجا بریم چیکار کنیم :D

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا

ولی به قول شما این چه وضعشه مثل ادم بگید باید کجا بریم چیکار کنیم :biggrin1:
ای بابا من جدا نمیدونم چرا شما اینقدر با این بازی مشکل دارین :| اتفاقا خیلی سر راست میگه چه کار باید بکنی یا نکنی :d

خب دوست عزیز، شما اول مطمئن شو که ماموریتت همینه که وارد اداره پلیس شهر گاتهام یا همون Gotham City Police Department یا همون GCPD بشی یا نه. چون تو هر شرایطی شما میتونی بیای روبروی این در که روی بالاپشت بوم هستش. اگه ماموریتت همینه و میای اینجا و میبینی پلیسی نیستش، خب احتمالا بعد از اینکه این ماموریت را گرفتی، ناخواسته اومدی اینجا و پلیس ها را کشتی، ولی چون نمیدونستی کجا باید بری، دوباره شروع کردی به گشت و گذار توی شهر. شما باید وارد دری بشی که توی عکس اولیه، سمت راست، انتها، یه پلیسه ایستاده و داره نگهبانی میده..............
دیگه از این دقیق تر نمیتونم توضیح بدم باور کن :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر