راهنمایی در مراحل | 2012 Tomb Raider

mojtaba karami

کاربر سایت
Nov 27, 2018
4
س
news_our_videos_of_tomb_raider-13840.jpg

• [h=1]Tomb Raider[/h]
  • PC, Xbox 360, Playstation 3
  • Published by Square-Enix
  • Developed by Crystal Dynamics
  • French release: Available
  • US release: Available

درود دوستان امروز این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستانی که در رد کردن مراحل مشکل
270515125.jpg

من یبار به پشتش زدم بعد می خوام اسلحشو از کمرش دربیارم که دکمه E نشون می ده تا دکمهEمی زنم باخنجر خفم می کنه.لطفا کمکم کنید

mojtaba karami

کاربر سایت
Nov 27, 2018
4
س
من تو اون قسمتی که لارا چنتا سامورایی رو میکشه و میره دنبال اون دختره و اون مرده تو معبد گیر افتادم.یه قفس رو از تو سیاه چال در آوردم و تو هواست و بعدش نمیدونم باید چیکار کنم؟

تصویرشو دارم ولی بلد نبودم چجوری اینجا بذارم تو آپلودباز گذاشتم.لینکش این زیره:

Download led jpg

لطفا راهنمایی کنین؟
لام اول اون قفسو میاری بالا بعد میری اون یکی اهرم رو میکشی که چاله بسته بشه .بعدش اون قفس رو با اهرم میکشی بالای بالا .بعدش میری از از سخره ها بالای بالا با تیر کمان اون قفس رو میزنی با طناب میکشی به سمت خودت که نزدیک شد میپری روش واون طرف هم وقتی نزدیک اون ورودی شدی زود میپری میگیری اونجارو

mojtaba karami

کاربر سایت
Nov 27, 2018
4
سلام خسته نباشین
یه راهنمایی میخواستم چون واقعا عصبیم کرده چون بعد چند سال یه گیم گرفتم دوباره بازی کنم
من توی 63% گیر کردم دقیق نمیدونم به اسم بگم کجام
ولی از یه سوراخ میام بیرون هزاااار تا سامورایی دارن راه میرن یه دونشونم خیلی بزرگه، از پله ها میرم بالا بعد گیر میکنم نمیدونم چیکار کنم اون سامورایی بزرگه میره وسط وایمیسته چند نفر دورو برش میچرخن
شلیک میکنم تکون اضافی میخورم تیر بارون میشم
3 روزه گیر کردم نمییییدونم چیکارش کنم
ممنون میشم کمک کنید
دوست عزیز اون مرحله خیلی راحته .تو باید بدون سرو صدا بری از پله ها بالا میری از روی میله ها اروم اروم میری درست بالای سرشون.اروم رد میشی میری

Mahyar22

عضو جدید
Sep 29, 2019
1
سلام من توی مرحله scared hall گیر کردم 74 % اونجایی که وارد یه اتاق بزرگ میشی و باید یه قفس بزرگ و از گودال دراری بعد بری روش تا از اتاق خارج بشی ولی من سوارش که میشم پرشم اونقدری کافی نیست که بتونم از اتاق خارج بشم راهنماییم کنید لطفا ممنون
news_our_videos_of_tomb_raider-13840.jpg

• [h=1]Tomb Raider[/h]
  • PC, Xbox 360, Playstation 3
  • Published by Square-Enix
  • Developed by Crystal Dynamics
  • French release: Available
  • US release: Available
درود دوستان امروز این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستانی که در رد کردن مراحل مشکل دارن، مشکلاتشون رو اینجا مطرح کنند ( وبنده ی حقیر

دوستان رو راهنمایی کنم ) | موفق باشید :d

jalal_immortal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
9
سلام خدمت اساتید گرامی
اقا من تو مرحله کشتن خرس تو برف ها که تو غاره گیر کردم بی وجدان هرچی تیر میندازم بهش نمیمیره درحالیکه تو فیلم دیدم 4 تا تیر میزنه بهش فرت میمیره کنسول ps4 هستش

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان سیو بازی رو کسی داره؟تا مرحله کشتی حدودا 60 درصد بازی.یه باگ خنده دار پیدا کردم تو بازی و به خاطر همین باگ دیگه نمیشه مرحله رو ادامه داد.مجبورم برگردم به اول مرحله. یا راهی وجود داره یه مرلحه رو کامل ریستارت کرد؟

Mohammadrezaboy

عضو جدید
Apr 2, 2020
2
❤سلام من مرحله 36 درصد بازیم یه جا زیر یه چاه و غاره باید از بالا برم و نجات پیدا کنم روی اسانسور رو با یه چیزی سنگین میکنم و پایین میاد و وقتی خودم میرم روش دیگ نمیره بالا نمیدونم چیکار کنم کسی بلده لطفا بگه ❤

Mohammadrezaboy

عضو جدید
Apr 2, 2020
2
سلام من توی مرحله scared hall گیر کردم 74 % اونجایی که وارد یه اتاق بزرگ میشی و باید یه قفس بزرگ و از گودال دراری بعد بری روش تا از اتاق خارج بشی ولی من سوارش که میشم پرشم اونقدری کافی نیست که بتونم از اتاق خارج بشم راهنماییم کنید لطفا ممنون
سلاورداداش منم همینجا گیر کردم
هنوز ردش نکردی؟؟ باید چیکار کنم

Casar

کاربر سایت
Dec 4, 2021
2
درست یادم نیست ولی باید یه جوری اون تخته ای رو که روش ایستادی رو بذاری زیر اون برق تا به آب نرسه،من خودم با همین روش ردش کردم.../
خوب چجوری رفتی اون بالا صندوق رو دیدی وقتی قایق رو نذاشتی زیر اون چراغه

Casar

کاربر سایت
Dec 4, 2021
2
دوستان سیو بازی رو کسی داره؟تا مرحله کشتی حدودا 60 درصد بازی.یه باگ خنده دار پیدا کردم تو بازی و به خاطر همین باگ دیگه نمیشه مرحله رو ادامه داد.مجبورم برگردم به اول مرحله. یا راهی وجود داره یه مرلحه رو کامل ریستارت کرد؟
چه باگیه ؟

hessamkhan

عضو جدید
Oct 6, 2023
1
سلام دوستان من تو درصد 22 هستم
وقتی در جعبهطلایی رو باز کردم دیگه چیزی نیست
باید برگردم به همون جایی که باد پنجره هارو میشکونه یا اونجا یچی میکنم🤔

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر