راهنمایی در مراحل | 2012 Tomb Raider

dexte

کاربر سایت
Jul 23, 2013
2
نام
علیرضا
سلام خسته نباشین
یه راهنمایی میخواستم چون واقعا عصبیم کرده چون بعد چند سال یه گیم گرفتم دوباره بازی کنم
من توی 63% گیر کردم دقیق نمیدونم به اسم بگم کجام
ولی از یه سوراخ میام بیرون هزاااار تا سامورایی دارن راه میرن یه دونشونم خیلی بزرگه، از پله ها میرم بالا بعد گیر میکنم نمیدونم چیکار کنم اون سامورایی بزرگه میره وسط وایمیسته چند نفر دورو برش میچرخن
شلیک میکنم تکون اضافی میخورم تیر بارون میشم
3 روزه گیر کردم نمییییدونم چیکارش کنم
ممنون میشم کمک کنید

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
سلام خسته نباشین
یه راهنمایی میخواستم چون واقعا عصبیم کرده چون بعد چند سال یه گیم گرفتم دوباره بازی کنم
من توی 63% گیر کردم دقیق نمیدونم به اسم بگم کجام
ولی از یه سوراخ میام بیرون هزاااار تا سامورایی دارن راه میرن یه دونشونم خیلی بزرگه، از پله ها میرم بالا بعد گیر میکنم نمیدونم چیکار کنم اون سامورایی بزرگه میره وسط وایمیسته چند نفر دورو برش میچرخن
شلیک میکنم تکون اضافی میخورم تیر بارون میشم
3 روزه گیر کردم نمییییدونم چیکارش کنم
ممنون میشم کمک کنید
باید بری پیش اون دیواره که زیرش یه لشگر ساموراییه بعد ازش بکشی بالا.

purya.a

کاربر سایت
Jul 19, 2013
17
سلام من تو 23% گیر کردم باید چیکار کنم اونجایی که زیر پات یک در لق هست و بالای سرت یک چیزی شبیه زنگولست بعد میام پینجره ها رو وامی کنم نمی دونم باید چیکار کنم

Pwner

کاربر سایت
Mar 9, 2012
39
سلام من تو 23% گیر کردم باید چیکار کنم اونجایی که زیر پات یک در لق هست و بالای سرت یک چیزی شبیه زنگولست بعد میام پینجره ها رو وامی کنم نمی دونم باید چیکار کنم
خوب برو پنجره ـها رو باز کن تا باد بزنه زنگوله رو تکون بده ستون ها رو خراب کنه زنگوله بیوفته :d

purya.a

کاربر سایت
Jul 19, 2013
17
بابا مگه چند دقیقه باید وا باشه کلی باز بوده و فقط زنگوله کوچیکرو توکون میده و من با تیرو کمان که به سرش طناب وصل هست می زنم بهش و می خوره به زنگوله بزرگه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بابا مگه چند دقیقه باید وا باشه کلی باز بوده و فقط زنگوله کوچیکرو توکون میده و من با تیرو کمان که به سرش طناب وصل هست می زنم بهش و می خوره به زنگوله بزرگه

یکی از پنجره هارو هربار باز کن... مثلا اول چپی رو باز کن بعد با طناب بکشش و بعد راستی...

آخرین ویرایش:

sinners_silent

کاربر سایت
Jul 26, 2009
25
سلام.دوستان تو 6 درصد اونجا که میزنه طرف و اسلحه اش رو میگیره بعد که میوفته روش من هرچی چپ و راست میکنم هیچی نمیشه اخرشم من رو میکشه.مگه کتر خاصی باید انجام داد جز چپ و راست؟

farmiin

کاربر سایت
Jul 29, 2013
1
منم فکر کنم دیگه اواخر بازی باشم بعد از اینکه دوستاشو پیدا می کنه اون یارو هم جونشو نجات میده و به جاش می میره مرحله ی بعد از جنگل شروع می شه که همه با چراغ قوه توی تاریکی میگردن باید برم تویه غار که دقیقا سه نفر جلوش وایسادن که اگه هر کدومو با تیرکمون بزنم بقیه سر می رسن پیدام می کنن هیچ! تازه گرگا هم حمله می کنن...! باید کا برم؟ همینطوری یواشکی خیلیاشونو زدمو رد شدم اما جلو دره این غاره نمی دونم چیکار کنم هر کدوم از این سه نفرو بزنم دو نفره دیگه می فهمن بقیه رو خبر می کنن

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.دوستان تو 6 درصد اونجا که میزنه طرف و اسلحه اش رو میگیره بعد که میوفته روش من هرچی چپ و راست میکنم هیچی نمیشه اخرشم من رو میکشه.مگه کتر خاصی باید انجام داد جز چپ و راست؟
خیر...خود بازی بهتون میگه چکار کنید و شما همونو دنبال کنید...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
منم فکر کنم دیگه اواخر بازی باشم بعد از اینکه دوستاشو پیدا می کنه اون یارو هم جونشو نجات میده و به جاش می میره مرحله ی بعد از جنگل شروع می شه که همه با چراغ قوه توی تاریکی میگردن باید برم تویه غار که دقیقا سه نفر جلوش وایسادن که اگه هر کدومو با تیرکمون بزنم بقیه سر می رسن پیدام می کنن هیچ! تازه گرگا هم حمله می کنن...! باید کا برم؟ همینطوری یواشکی خیلیاشونو زدمو رد شدم اما جلو دره این غاره نمی دونم چیکار کنم هر کدوم از این سه نفرو بزنم دو نفره دیگه می فهمن بقیه رو خبر می کنن

فکر کنم یه بشکه اونجا بود اگه نه هم که با اون اسلحه ای که بمب میندازه یه بمب بندازید بینشون...با گرگ ها هم به هر حال باید مبارزه کنید چون توی جنگلین دیگه و اون منطقه پر از گرگه...

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام بچه ها
من 22% بازی رو رفتم
اگه از رو بازی بخوام بگم جایی هستم که میگه Reach the Smoke Beacon ولی این قسمتا و عکسایی که تو این لینک هست رو هم رد کردم !
تو یه محوطه ای هستم که از پنجره باد میاد, باید اونو ببندی, و به وسیله اون تابه بپری رو دیفال !
از رو دیوار هم رفتم جلو وارد یه محوطه دیگه شدم که در صندق رو باز کرد حالا ازینجا به بعد هر کاری که میکنم هیچ طوره نمیتونم ازون محوطه بگذرم !! :|
اینقد تک تک موارد رو زیر و رو کردم که احساس میکنم بازیم اینجا باگ داره و میخوام New Game بزنم (لامصب Level بندی هم نداره که:|)
الان در صندق باز هست و من نمیدونم باید چیکار کنم, لطفا یکی راهنماییم کنه :(

dexte

کاربر سایت
Jul 23, 2013
2
نام
علیرضا
باید بری پیش اون دیواره که زیرش یه لشگر ساموراییه بعد ازش بکشی بالا.

سلام باز اومدم ببخشید
خیلی سعی کردم ولی نمیشه
جایی واسه بالا رفتن نیست میپرم پایین هم میکشنم
وسط تخته بین دوتا راه پله هم کاری نمیشه کرد... میشه یکم واضحتر کمک کنی
از کجا برم بالا تا اینجارو بدون گیر اومدم ولی اینجاش قفل کردم خدایی !!!!
راهنماییییی میخواممم لطفا !!!!:x

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
سلام بچه ها
من 22% بازی رو رفتم
اگه از رو بازی بخوام بگم جایی هستم که میگه Reach the Smoke Beacon ولی این قسمتا و عکسایی که تو این لینک هست رو هم رد کردم !
تو یه محوطه ای هستم که از پنجره باد میاد, باید اونو ببندی, و به وسیله اون تابه بپری رو دیفال !
از رو دیوار هم رفتم جلو وارد یه محوطه دیگه شدم که در صندق رو باز کرد حالا ازینجا به بعد هر کاری که میکنم هیچ طوره نمیتونم ازون محوطه بگذرم !! :|
اینقد تک تک موارد رو زیر و رو کردم که احساس میکنم بازیم اینجا باگ داره و میخوام New Game بزنم (لامصب Level بندی هم نداره که:|)
الان در صندق باز هست و من نمیدونم باید چیکار کنم, لطفا یکی راهنماییم کنه :(

به اینجا سر بزن
http://guides.gamepressure.com/tombraider2013/

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر