راهنمایی در مراحل | 2012 Tomb Raider

mr brown

کاربر سایت
Aug 31, 2012
32
نام
محمد
ببخشید من اونجا رو رد کردم ولی بعد که میرم داخل اون خونه جایی که باید با تیرکمون اون مردا رو بی صدا بکشی بعد اون دو تا رو که میکشم باید بپرم بالا ولی هر چی میپرم بالا بعد که تا میخوام حرکت کنم یه دفعه لارا میره تو زمین:(. مشکل از چیه؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین.

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام

رسیدم به یه قسمت که توی یه اتاق و توی آب برق وصله یه قایق کوچیکم هستش که اصلا حرکت نمیکنه وقتی وارد اتاق های روبرو میشی و از پله ها بالا میری یه صندوق بزرگ هستش که نمیدونم از توش یه چیزی برداشت ولی وقتی برمیگردی دیگه هیچ راهی نیستش و نمیدونم باید کجا برم نه راه برگشتی هستش نه اتاق دیگه ای باید چی کار کنم ؟

درست یادم نیست ولی باید یه جوری اون تخته ای رو که روش ایستادی رو بذاری زیر اون برق تا به آب نرسه،من خودم با همین روش ردش کردم.../

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام دوستان من تو یه مرحله گیر کردم که وقتی از پا اتیش بلند میشه و از یک دالان میگذره میرسه به یه محیط دایره شکلی که یه مقبره وسطش هست و یک استوانه اهتی تو خالی به سقف اویزان هست و هر کاری میکنم تیر میزنم به طناب دور استوانه و میکشم این طرف ان طرف فایده نداره

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
سلام دوستان من تو یه مرحله گیر کردم که وقتی از پا اتیش بلند میشه و از یک دالان میگذره میرسه به یه محیط دایره شکلی که یه مقبره وسطش هست و یک استوانه اهتی تو خالی به سقف اویزان هست و هر کاری میکنم تیر میزنم به طناب دور استوانه و میکشم این طرف ان طرف فایده نداره

درست نمیدونم الان کدوم قسمتشی ولی اگر اون قسمتی هستی که یه در داره باید اول یکی از اون درها رو باز کنی تا ازش باد بیادش بعدش اون استوانه رو بکشی که باد چپش کنه استوانه بخوره به در و در رو بشکنه

اگرم این طوری نیستش یادمه یه قسمتشم هستش باید نزدیکت یه چوب باشه که باید تیری که پرت میکنه به استوانه رو یه سرش رو ببنده دوره چوبه و از طناب بالا بره

reza0171

کاربر سایت
Apr 1, 2011
15
آقا من تازه دارم اینو بازی میکنم :)
همون اولش سوال دارم،اون قسمتی که یک مرد روس توی جنگل ،دنبال دختره است،که توی یک شکاف پیداش میکنه،وقتی میاد میکشش بیرون میخواد خفش کنه،یک دایره میاد توی صفحه که در حال کوچیک شدنه،باید چی کار کنم؟هر کار میکنم،عمل نمیکنه!،طرف ،دختره رو خفه میکنه.
پی سی بازی میکنم.

آخرین ویرایش:

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
آقا من تازه دارم اینو بازی میکنم :)
همون اولش سوال دارم،اون قسمتی که یک مرد روس توی جنگل ،دنبال دختره است،که توی یک شکاف پیداش میکنه،وقتی میاد میکشش بیرون میخواد خفش کنه،یک دایره میاد توی صفحه که در حال کوچیک شدنه،باید چی کار کنم؟هر کار میکنم،عمل نمیکنه!،طرف ،دختره رو خفه میکنه.
پی سی بازی میکنم.
اونجا وقتی که دایره ای که داره کوچیک میشه هم اندازه یا کوچک تر دایره ثابت شد(چی گفتم :d)باید f رو بزنی

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
دوستان می توانید راهنمای تمام مراحل بازی همراه با عکس آنها رو از اینجا با حجم 80Mb دانلو کنید
Tomb Rider
اگر هم نتوانستید لطفا نام مرحله را بگویید

ferisl

کاربر سایت
Jul 12, 2013
3
دوستان سلام، واقعا بازی مزخرفیه این tombraider من رو که بیچاره کرده، لطف کنید بگید چطوری باید با استفاده از کمان، طناب رو از حلقه روی تیرک چوبی به سمت هدف شلیک، منظورم اینه که برای اینکار از ترکیب چه کلیدهایی باید استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

270514906.jpg

The fight with final boss is divided in three parts. Start running around the huge guard and try to keep the safe distance, because otherwise Lara can be easily caught by him. Fortunately this doesn’t mean the sudden death, but the main heroine will be seriously injured.
270514921.jpg

Equally important thing is to avoid boss standard attacks performed with his huge club. Take some time to familiarize with those attacks – ground hits are very predictable but club swings are more dangerous. Of course you should help yourself with dodge key/button, trying to remain in motion all the time.
270514937.jpg

Do not try to blindly shoot at your opponent, because he is heavily armored. The only soft spot on his body is hi back, so you should decide to shoot him after his failed attack. During the first phase of the fight it is best to use the shotgun, because there are no additional enemies on the arena.
270514953.jpg

Keep attacking boss’s back until you see an icon over his head, meaning that you can perform a melee attack (screen). Quickly run towards the guard and press appropriate key/button. After a moment you will have to use it again, so do miss that point (if you make a mistake, the guard will recover a bit and the fight will be longer).
270514968.jpg

The second part of the fight has one major difficulty – new archers will be regularly appearing on the arena. Kill only those, who clearly stand on your way (the rest will die as a result of boss’s attacks). I recommend using the shotgun and not risking the close combat because in the meantime Lara could be hit by boss. It is also important to examine archers’ bodies when possible, because they leave ammo.
270514984.jpg

Attacking the huge guards doesn’t differ from the previous phase, so try to avoid his attacks and look for the chance to shoot his back. You should try to shorten this fight to the maximum, so I suggest using the rifle instead of the shotgun.
270515000.jpg

Fight until a well-known icon will be shown on boss’s head. Run towards the guard and press the melee fight key/button in appropriate moment.
270515015.jpg

The last, third part of the fight is connected with dealing with archers attacking Lara. Act the same as before, so kill only those enemies, who clearly threaten the main heroine.
270515031.jpg

In turn, the big simplification is fact that you do not have to shoot only boss’s back, because he lost his headgear in the meantime. So shoot at his head now (also in this case it is best to use the assault rifle).
270515078.jpg

Wait until the execution icon appears over guard’s head again. Attack the boss and after a while press the melee fight ley/button again.
270515093.jpg

In order to finally eliminate the huge guard, you have to rhythmically press melee fight key/button and then interaction key/button, after appropriate icons appear on the screen (reward: 100 XP).
270515109.jpg

Use the newly unlocked passage and head towards the pulsating sphere, inside which the ritual takes place (reward: 100 XP).
270515125.jpg

At the end prepare to fight Mathias – fortunately the entire fight is only not very complex QTE sequence. Start with shooting the gun and then press the melee fight key/button at the right time (screen).
270515140.jpg

Soon you’ll be forced to rhythmically press interaction key/button. When Lara obtains two guns, start pressing aiming and shooting keys/buttons alternately.
270515156.jpg

Now just enjoy the end of the game – congratulations! ( Note – if you haven’t finish the game in 100%, then after returning to the main menu select Continue option and load the last save. You’ll be moved to the island and you’ll be able to complete all optional tasks
[/QUOTE]

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
^^
دوست عزیز اینکه شما نمیتونی چطوری مراحل بازی رو رد کنی دلیل نمیشه بازی مزخرف باشه
در مورد سوالت هم کامل توضیح ندادی ولی فک کنم باید با استفاده از middle button موس, تیر رو به سمت طناب های دورپیچ قلاب کنی

ferisl

کاربر سایت
Jul 12, 2013
3
بازی خیلی سخته بعضی از راحل هم الکی پیچیدش کردند!!!!!

^^
دوست عزیز اینکه شما نمیتونی چطوری مراحل بازی رو رد کنی دلیل نمیشه بازی مزخرف باشه
در مورد سوالت هم کامل توضیح ندادی ولی فک کنم باید با استفاده از middle button موس, تیر رو به سمت طناب های دورپیچ قلاب کنی

این بازی نسبت به خیلی از بازی ها پیچیده تر هستش!!!
من با لپ تاب و موس وایرلس بازی میکنم که متاسفانه موسش فقط ویسلش کار میکنه و دکمه میانی نداره!!!!!
لازم به توضیح مرحله نیست، تو چند مرحله شما مجبور میشید تیر رو با طناب از درون حلقه شلیک کنید!!1

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
این بازی نسبت به خیلی از بازی ها پیچیده تر هستش!!!
من با لپ تاب و موس وایرلس بازی میکنم که متاسفانه موسش فقط ویسلش کار میکنه و دکمه میانی نداره!!!!!
لازم به توضیح مرحله نیست، تو چند مرحله شما مجبور میشید تیر رو با طناب از درون حلقه شلیک کنید!!1
بازی به نسبت نسخه های فبل به شدت آسون شده
در رابطه با مشکلت هم به نظرم شاید بری تو تنظیمات بازی جای middle button رو بشه با دکمه ی دیگری عوض کرد.اگه نشه رد کردن مراحل بازی غیر ممکنه

ferisl

کاربر سایت
Jul 12, 2013
3
tomraider is a very hard game

بازی به نسبت نسخه های فبل به شدت آسون شده
در رابطه با مشکلت هم به نظرم شاید بری تو تنظیمات بازی جای middle button رو بشه با دکمه ی دیگری عوض کرد.اگه نشه رد کردن مراحل بازی غیر ممکنه
از راهنماییت ممنونم دوست عزیز، حالا من میرم تو کنترل بازی، ببینم چکار میتونم بکنم، در اینکه بازی ویژه ای هست شکی نیست، ولی مثلا در مقابل هیتمن یا کال اوو دیوتی که بازی تمام حرکاتی آتی رو به صورت راهنمایی بهت میگه، این بازی راهنماییش کمی ضعیفه، در کل بازی خیلی سخته!!!!!!!!!!!!!!!!!
:d

:d:d:d

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
بازی به نسبت نسخه های فبل به شدت آسون شده در رابطه با مشکلت هم به نظرم شاید بری تو تنظیمات بازی جای middle button رو بشه با دکمه ی دیگری عوض کرد.اگه نشه رد کردن مراحل بازی غیر ممکنه
از راهنماییت ممنونم دوست عزیز، حالا من میرم تو کنترل بازی، ببینم چکار میتونم بکنم، در اینکه بازی ویژه ای هست شکی نیست، ولی مثلا در مقابل هیتمن یا کال اوو دیوتی که بازی تمام حرکاتی آتی رو به صورت راهنمایی بهت میگه، این بازی راهنماییش کمی ضعیفه، در کل بازی خیلی سخته!!!!!!!!!!!!!!!!! :d :d:d:d
ولی اگه نشد راه دیگه ای هم هست اینکه به کامپیوترت دسته وصل کنی اگر هم برای کامپیوتر دسته نداشتی ولی برای XBox یا PS3 داشتی به این تاپیک سر بزنhttp://forum.bazicenter.com/thread44457/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر