راهنمایی در مراحل | 2012 Tomb Raider

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
با سلام

دوستان من توی قسمت از این بازی همون جا که دارن دوستش اون زنه رو میکشن یه کم جلوترش تو اون غارها زیر زمین که از بعضی قسمتهاش گاز خارج میشه و بهش حالت خفگش دست میده گیر کردم که اعصاب برام نذاشته چون فقط دکمه ای رو که باید باهاش آتیش پرت کنم پیدا نمیکنم

قبل از اینکه به این در برسم چند تا تیر آتیشی داشتم که تموم شدش و حالا که به این در رسیدم که باید با یه تیر آتیشی این در که از جلوش داره گاز خارج میشه رو منفجر کنم دیگه تیرهام معمولی هستش و در منفجر نمیشه

حالا نمیدونم باید تیرهای معمولی رو با چه دکمه ای پرتاب کنم که به صورت آتیشی پرتاب بشه یا اینکه وقتی دکمه E رو میزنم مثل عکس زیر مشعلش رو روشن میکنه ولی اگر قرار باشه مشعل رو پرتاب کنم بازم نمیدونم چه طوری باید این کار کنم ولی تا این مرحله اصلا هیچ قسمتیش مشعل پرتاب نمیکرده و توی همین مرحله فقط با تیر آتیشی درها رو که از جلوش گاز خارج میشد منفجر میکردش حالا الان موندم دیگه چی کار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

- - -ویرایش - - -

من بی خود تیرهایی که برای منفجر کردن درها بودش رو باهاش اون آدمها که تو سلول بودن و یا میدویدن رو کشتم و حالا برای منفجر کردن درها تیر تموم کردم اینا هم فکر اینو نکردن که یکی تیرش تموم بشه باید چی کار کنه ؟؟؟

اگر راهی نداره لطفا بگید سیوهای بازی کجا میره و از چه طریقی میتونم برگردم یه کم عقبتر تا دوباره بازی رو از عقبتر شروع کنم ؟

ممنون

شما ترینر رو امتحان کردی؟ اگه نه یه تراینر دانلود کن این قسمت رو رد کن بعد غیرفعال بکنش
اگه دانلود نکردی همین اطراف یه جایی هست مثل گودال میمونه باید بپری پایین ازش که یه زندانی هم بهت حمله میکنه
ازونجا تیر میتونی پیدا کنی

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
شما ترینر رو امتحان کردی؟ اگه نه یه تراینر دانلود کن این قسمت رو رد کن بعد غیرفعال بکنش اگه دانلود نکردی همین اطراف یه جایی هست مثل گودال میمونه باید بپری پایین ازش که یه زندانی هم بهت حمله میکنه ازونجا تیر میتونی پیدا کنی
بله ترینر رو هم امتحان کردم وقتی با مشعل نزدیک گاز میشم منفجر میشه و خود هم میمیرم تیر که همه جا هستش از همین تیرهای معمولی ولی نمیدونم چطوری به صورت آتیشی پرتابش کنم که اون در منفجر بشه ؟دقیقا صفحه 192 فایل PDF راهنما هستم همون جا که اون دستگیره رو میچرخونه و ازش گاز خارج میشه ولی تیرهایی که پرتاب میکنه همه معمولی هستش و نمیدونم چطوری باید در و منفجر کنم !!

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
من دقیقا یادم نیست کجا هستی
میتونی یدونه عکس از محیط اطراف بزاری؟
اطرافت چیزی شبیه به قفس نیست که آویزون باشه ؟ یا سمت راستت یه شیب به سمت بالا نداره؟

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
ببینید الان توی این قسمت هستم

و بعدش جلوتر یه سری آدم که الکی میدون این ور اونور و بعضی هاشون هم توی قفس گیر کردن

بعدش میرسه به این دستگیره که باید بازش کنی تا گاز ازش خارج بشه و با یه تیر آتیشی در رو منفجر کنی البته مشعلش روشن میشه ولی با مشعل برم نزدیک گاز خودم هم میمیرم

نه قفسی نیستش باید همین در منفجر بشه ولی نمیدونم چطوری باید تیر رو به صورت آتیشی پرتاب کنم وگرنه تیر روی زمین زیاده

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
یعنی وقتی یک رو میزنی تیرت آتیش نمیگیره؟
اگه اینجور باشه احتمالا با باگ مواجه شدی
چون اینجا هیچ کاری بجز زدن دکمه 1 و آتیشی شدن تیر نمیشه انجام داد
پچ چند رو داری؟

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
یعنی وقتی یک رو میزنی تیرت آتیش نمیگیره؟
اگه اینجور باشه احتمالا با باگ مواجه شدی
چون اینجا هیچ کاری بجز زدن دکمه 1 و آتیشی شدن تیر نمیشه انجام داد
پچ چند رو داری؟

دوست عزیز ترینر فعال کردم و به صورت خیلی شانسی از این در با پرش رد شدم اصلا نمیدونم از کجای این در رد شدش :d

نمیدونم درست میگم یا نه ولی این ورژن هستش 1.0.716.5 درست گفتم ؟

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
دوست عزیز ترینر فعال کردم و به صورت خیلی شانسی از این در با پرش رد شدم اصلا نمیدونم از کجای این در رد شدش :d

نمیدونم درست میگم یا نه ولی این ورژن هستش 1.0.716.5 درست گفتم ؟

خب خدارو شکر
اما مشکل از پچت هستش
1.0.722.3 این ورژن باگ کمی داره

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
خب خدارو شکر
اما مشکل از پچت هستش
1.0.722.3 این ورژن باگ کمی داره

توی این قسمت باید در روبرو منفجر بشه اما با هیچ کدوم از اسلحه ها در از بین نمیره

http://p30up.ir/up/oijuq91fuhwhfbvbz8xb.jpg

اینجام یه سری نارنجک توی جعبه هستش که بر نمیداره میزنه فوله ولی اصلا نارنجک به اسلحه ها اضافه نشده !! باید چی کار کنم ؟

http://p30up.ir/up/vvfo4ikxyvkbpwjkrnfr.jpg

یه سوال دیگم دارم این آپدیت1.0.722.3 که سیو بازی رو از بین نمیبره ؟

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
توی این قسمت باید در روبرو منفجر بشه اما با هیچ کدوم از اسلحه ها در از بین نمیره

http://p30up.ir/up/oijuq91fuhwhfbvbz8xb.jpg

اینجام یه سری نارنجک توی جعبه هستش که بر نمیداره میزنه فوله ولی اصلا نارنجک به اسلحه ها اضافه نشده !! باید چی کار کنم ؟

http://p30up.ir/up/vvfo4ikxyvkbpwjkrnfr.jpg

یه سوال دیگم دارم این آپدیت1.0.722.3 که سیو بازی رو از بین نمیبره ؟

نارنجک یه آپشن الحاقی برای مسلسل هستش
وقتی مسلسل (فکر کنم شماره 3یا4باشه توی اسلحه هات) رو انتخاب کنی و دکمه وسط موس رو بزنی با نارنجک شلیک میکنه
نه از بین نمیبره اما یه کپی احتیاطی بگیر ضرر که نداره

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
سلام

رسیدم به یه قسمت که توی یه اتاق و توی آب برق وصله یه قایق کوچیکم هستش که اصلا حرکت نمیکنه وقتی وارد اتاق های روبرو میشی و از پله ها بالا میری یه صندوق بزرگ هستش که نمیدونم از توش یه چیزی برداشت ولی وقتی برمیگردی دیگه هیچ راهی نیستش و نمیدونم باید کجا برم نه راه برگشتی هستش نه اتاق دیگه ای باید چی کار کنم ؟

ehsanmer

کاربر سایت
Jul 11, 2011
1
سلام دوستان توی یه مرحله که باید روی اسانسور سه تا وزنه بندازی گیرکردم از اونجا هم میرم بالا در صندوق هم بازمیکنم بعدش باید چه کارکنم

- - -ویرایش - - -

در ضمن از غار اومدم بیرون رفتم طرف علامت بعدش بهم حمله میکنن هر چی میکشم تموم نمیشه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
دوستان من یه راهی که رفته بودم دوباره اشتباهی رفتم و اصلا بازی قاطی کرده و سیو هم خورده و نمیتونم برگردم عقبتر راهی هستش که برگردم دوباره تو مراحل قبلی الان توی 58 درصد هستم باید چطوری برگردم عقبتر ؟ (کسی سیو بین 55 تا 58% داره برام بزاره ؟ )

الان باید این مسیر رو میرفتم ولی اشتباهی مسیر تکراری رو رفتم و دیگه هم برنمیگرده :

آخرین ویرایش:

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
سلام دوستان توی یه مرحله که باید روی اسانسور سه تا وزنه بندازی گیرکردم از اونجا هم میرم بالا در صندوق هم بازمیکنم بعدش باید چه کارکنم

در ضمن از غار اومدم بیرون رفتم طرف علامت بعدش بهم حمله میکنن هر چی میکشم تموم نمیشه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام

دوست عزیز من متوجه نشدم الان توی کدوم مرحله هستید یه عکس بزارید و بگید توی چند درصد هستید ؟

در ضمن اگر از فایل PDF راهنما استفاده کنید اکثر مراحلش رو به راحتی میتونید رد کنید .

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
دوستان من بیشتر از این طاقت نیاوردم و گشتم تمامی سیوهای مراحل این بازی قشنگ رو پیدا کردم از سایت خارجی و الان رو 91% هستم فکر کنم امشب یا فردا تمومش کنم

سیوها رو برای شما هم میزارم :

لینک تمامی سیوهای مراحل بازی Tomb Raider

فقط به یه نکته توجه کنید وقتی سیو مرحله مورد نظرتون رو دانلود کردید باید اسمش رو به save1.dat تغییر بدید و جایگزین سیو قبلیتون کنید و profile.dat رو هم تغییر ندید و در مسیر زیر کپی کنید :

C:\Users\ -PC\AppData\Local\SKIDROW\203160\Storage

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر