کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
در Ocelot بودنش شک نکن ! :biggrin1:
فکر نکنم چیز زیاد مهمی بگه. الآن رفتم بدون صدا با دقت گوش کردم ، به نظر میرسه یه چیزی میگه تو مایه های Come on نمیدونم چی چی ! مثلاً Come on lad ! :biggrin1:
من این تریلر دومی ـه رو گذاشتم دان شه ندیدمش:D شب ها که ساعت رایگان ـه دان می‌کنم؛ الان بی زحمت عکسش رو بذار من بگم Ocelot هست یا نه:D
الان گذاشتم دارم MGS3: SE رو می‌رم صد در صد می‌تونم تشخیص بدم:D

---------- نوشته در 07:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

مگه اسلات و بیگ باس کارد و پنیر نبودن؟؟؟:d
به هر حال بیگ باس یه جورایی دلش برای این Ocelot می‌سوخت و دوست نداشت بمیره!
الان که دارم بازی می‌کنم یه صحنه رو می‌گم شاید یه چیزایی یادت بیاد:
تو صحنه ای که با Eva همراهیم و یک دفعه Ocelot میاد اگر یادت باشه Big Boss بهش می‌گه چه اسلحه قشنگی و.... بعد هم بهش می‌گه تو نمی‌تونی من رو بکشی، Ocelot هم هی تیر می‌زنه و BB بهش می‌گه که این اسلحه فقط 6 تا تیر می‌خوره و برای این درست نشده که باهاش الکی تیر هدر بدی و مردم رو بکشی! تو همین لحظه Eva با یک لگد خفن(:D) می‌زنه Ocelot رو می‌ندازه پایین و بعد هم سوار موتورش می‌شه و تفنگ رو روی Ocelot نشونه می‌گیره ولی BB می‌گه نزنش! Eva می‌گه چرا و BB می‌گه چون اون هنوز خیلی جوونه! سری بعد هم که باز Ocelot میاد و به همه می‌گه برن تا تنهایی با BB بجنگه؛ BB خیلی راحت می‌تونست موقع اومدن زنبور ها یه تیر بهش بزنه و بعد بپره تو غار ولی باز هم هیچ کاری باهاش نداره!
یه جورایی می‌شه گفت خود BB یه کم به O علاقه داره یا حداقل دلش براش می‌سوزه:D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوستان من از اول پست ها رو نخوندم و 2 تا سوال دارم :

1- فانتوم پین همون متال گیر 5 هست یا 2 تا بازی جدا از همن ؟
2- متال گیر 5 برای X360 و PS3 میاد یا فقط برای کنسول های نسل بعدیه ؟

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
من این تریلر دومی ـه رو گذاشتم دان شه ندیدمش:D شب ها که ساعت رایگان ـه دان می‌کنم؛ الان بی زحمت عکسش رو بذار من بگم Ocelot هست یا نه:D
الان گذاشتم دارم MGS3: SE رو می‌رم صد در صد می‌تونم تشخیص بدم:D

ux4a26eddi887k0cyrt.png

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

1) MGS: ground Zeroes و Phantom Pain با هم تبدیل شدن به: "Metal Gear Solid V: The Phantom Pain"
2) فعلا فقط برای PS3 و X360 تایید شده و معلوم نیست برای نسل بعد یا PC هم میاد یا نه!

---------- نوشته در 07:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:21 PM ارسال شده بود ----------

من نمی‌تونم عکس رو ببینم:(
احتمالا شیلتره!
ویرایش
با شیلتر شکن دیدم:D
حالت چشماش یه شباهت هایی داره ولی اون خیلی جوون بود این خیلی پیره:D
این نسخه چند سال بعد از MGS3 اتفاق میافته؟!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی

1-Ground zeros و the phantom pain همشون یکی هستن در قالب METAL GEAR SOLID 5:THE PHANTOM PAIN...
2-فعلا که برای ایکس باکس و ps3 تایید شده حالا باید دید برای کنسول های نسل بعد هم میاد یا نه

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:22 PM ارسال شده بود ----------

maybeocelot.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
mgs 3 یه ایسترن اگ داره که اگه همون اوایل بازی که آسلات رو بیهوش میکنی و رو زمینه بهش تیر بزنی و بکشیش بهت گیم اور میده :D ! بعد یه اچیومنت/تروفی میده که محتویاتش اینه :
Problem Solved,Series over : you created a ocelot time paradox یا یه همچین چیزی :D !1
جدا از اون الان که نگاهش میکنم یه چیزیو نمیفهمم ! اول به من بگین فاصل mgs3 تا فانتوم پین ( 9 سال بعد کما ) چند ساله ؟ آسلات چند سالش بوده که تو این عکس انقدر پیره ؟
اسلات یه لقب به نام ژنرال نمیدونم چیچی داشت یه لقبم تو الاسکا به نام شالاشاسکا :D گفتم که یه وقت تو تریلر جدیدی که بعدها منتشر شد اسم ژنرال به گوشتون خورد مطمئن شید آسلاته.
خیلی جالبه ! آخر 4 ـشم که الد اسنیک آسلات رو شکست میده ( در اصل لیکوئیدو ) یهویی همون حرکات 3 ـشو میکنه آسلات و میگه خیلی شبیه باباتی :D ! اونم اونجا نباید مرده باشه !
خوب اینا که ربطی به بحث ما نداشت فقط نکاتی ریز بودند :D !! مسئله دوم اینه که چرا سایکو مانتیس مو داره ؟! دیگه دارم خل میشم :|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
1-Ground zeros و the phantom pain همشون یکی هستن در قالب METAL GEAR SOLID 5:THE PHANTOM PAIN...
2-فعلا که برای ایکس باکس و ps3 تایید شده حالا باید دید برای کنسول های نسل بعد هم میاد یا نه

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:22 PM ارسال شده بود ----------

maybeocelot.jpg
با این عکس می‌گم که 100% خودش ـه:D
سر مبارزه مثلا تن به تن با Big Boss دقیقا زوم کرد و 6-5 ثانیه هم قفل کرد رو کفش هاش که دقیقا همین بود!

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924

1. METAL GEAR SOLID 3: SNAKE EATER - 1964
  2. METAL GEAR SOLID: PORTABLE OPS - 1970-1
  3. METAL GEAR SOLID: PEACE WALKER - 1974
  4. METAL GEAR - 1995
  5. METAL GEAR 2: SOLID SNAKE - 1999
  6. METAL GEAR SOLID - 2005
  7. METAL GEAR SOLID 2: SONS OF LIBERTY - 2007/9
  8. METAL GEAR SOLID 4: GUNS OF THE PATRIOTS - 2014

فانتوم پین 9 سال بعد از pw اتفاق میفته .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
MGS3 فکر میکنم توی دهه 1960 و اون طرفا بود. بعدش Peace Walker هست که میرسه به سال 1974 و The Phantom Pain هم که 9 سال بعد از Peace Walker هست. یعنی حدود 20 سال گذشته و دیگه بنده خدا از اون حالت جوون کله شق خارج شده ! :D
یه مقایسه بین طراحی Ocelot توی MGS2 و این تریلر انجام دادم و به نظرم بدون شک خودشه ! رنگ موها ، سیبیل ، پوشش ! :D

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اسلات سال 1944 به دنیا اومده فانتوم پین هم که 9 سال بعد از pw یعنی 1983 اتفاق میافته پس اسلات چند سالش میشه؟ 39-40 سال میخوره؟:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

1. METAL GEAR SOLID 3: SNAKE EATER - 1964
  2. METAL GEAR SOLID: PORTABLE OPS - 1970-1
  3. METAL GEAR SOLID: PEACE WALKER - 1974
  4. METAL GEAR - 1995
  5. METAL GEAR 2: SOLID SNAKE - 1999
  6. METAL GEAR SOLID - 2005
  7. METAL GEAR SOLID 2: SONS OF LIBERTY - 2007/9
  8. METAL GEAR SOLID 4: GUNS OF THE PATRIOTS - 2014

فانتوم پین 9 سال بعد از pw اتفاق میفته .
پس در واقع MGS V: TPP سال 1983 اتفاق میوفته! اگر Ocelot تو MGS3 حدودا 23 سالش هم باشه، الان می‌شه 42 سالش که تقریبا معقول به نظر می‌رسه این شکلی باشه! یه داستانی مثل پیری زودرس یا نور افتادن روی موهاش هم اگر راه بندازن کاملا قابل باوره و منطقی به نظر میاد!

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
پس در واقع MGS V: TPP سال 1983 اتفاق میوفته! اگر Ocelot تو MGS3 حدودا 23 سالش هم باشه، الان می‌شه 42 سالش که تقریبا معقول به نظر می‌رسه این شکلی باشه! یه داستانی مثل پیری زودرس یا نور افتادن روی موهاش هم اگر راه بندازن کاملا قابل باوره و منطقی به نظر میاد!
همونطور که آریا جان عکسشو گذاشتن تمام مشخصات با اسلات همخونی داره مثل ژاکت و چکمه وموی بلند صاف و...
1970 Ocelot/ METAL GEAR SOLID: PORTABLE OPS
تولد: June 6, 1944
tsj3s624tq9y20sisccw.png

چیز خاصی ننوشته فقط گفته که این شخص قبلا" بیگ باس رو میشناخته .

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
MGS3 فکر میکنم توی دهه 1960 و اون طرفا بود. بعدش Peace Walker هست که میرسه به سال 1974 و The Phantom Pain هم که 9 سال بعد از Peace Walker هست. یعنی حدود 20 سال گذشته و دیگه بنده خدا از اون حالت جوون کله شق خارج شده ! :biggrin1:
یه مقایسه بین طراحی Ocelot توی MGS2 و این تریلر انجام دادم و به نظرم بدون شک خودشه ! رنگ موها ، سیبیل ، پوشش ! :biggrin1:
البته اينم بگم كه GZ فكر ميكنم دقيقا فرداي PW ـه (يا يه چيزي تو اين مايه ها) اما PP چند سال بعد از GZ ـه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
MGS3 فکر میکنم توی دهه 1960 و اون طرفا بود. بعدش Peace Walker هست که میرسه به سال 1974 و The Phantom Pain هم که 9 سال بعد از Peace Walker هست. یعنی حدود 20 سال گذشته و دیگه بنده خدا از اون حالت جوون کله شق خارج شده ! :D
یه مقایسه بین طراحی Ocelot توی MGS2 و این تریلر انجام دادم و به نظرم بدون شک خودشه ! رنگ موها ، سیبیل ، پوشش ! :D

1964
این رو من چند وقت پیش برا یکی از دوستان گفتم
81752162818745146737.jpg
24940012733965861788.jpg
45973262202051647572.jpg

Shalashaska ــه لعنتیه :| :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر