Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
rihanna نيست !!! Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
ریانا بود دیگه داداش.صدا به اون قشنگی و گوش نوازی ریانا بود مطمئینم

بچه ها همش میگند pc والا ما هرچی بازی خوف بود روی ps3 انجام دادیم حتی مشابه اون ها رو هم رو pc ندیدم !!مثل انچارتد . متال گیر 4 . gow3 .این بازی ها نشون میده که قدرت کنسول هاچقدر بالا هست ..من که هنوز اون برف رو تو انچارتد 2 یادم نرفته بی نظیر بود !نسل بعد باید فراتر از این bf4 باشه .راستی بازی که اصلا قرار نیست برای pc بیاد چه لزومی داره قدرت بازی رو به روخ بکشند ؟؟؟؟مگه bf3 هست که گرافیگ بازی رو کنسول ها پایین تر بود گفتند اصلا این بازی برای pc هست .حالا کوجیما بازی رو بده بیرون بعد گرافیگ پایین تر از این باشه که نشون داده بگه بازی رو ما روی pc نمایش دادیم بگیم ما چه قدرتی تو بازی سازی داریم !!!!!!!!!!
ببین به نظر من هم این pc هست که گرافیک بازی رو خیلی خیلی وحشتناک نشون میده.من تازه از یکی از بچه های همین سایت هم سوال کردم گفت حداقل 3 میلیون پونصد پول یه سیستم برای bf4 هست.حداقل تازه گقت.این گرافیک عجیب و به خصوص اون افکت اتش و دود و منفجر شدن و قطره های عرق روی صورت سرباز برای یه pc خیلی خیلی قدرتمند هست یعنی بازی روی کنسول میاد و میبینید چه جوری هست دیگه.این بازی به نظرم برای نسل بعد نیست برای همین نسل هست چون توی گرافیکش فرق انچنانی با bf3 نداره یعنی پیرفت گرافیکی محشری نکرده بگیم اره این نسل یه نسل جدیده و دهن همه اب میمونه نه.هنوز از تمامی قدرت کنسول های امروی استفاده نکردند حالا میخوان روی ps4 بازی بدند بیرون.مسخره هست

دوست عزيز من كجا تو نوشتم گفتم mgs v و bf4 رو نميشه با همون كيفيت نمايش داده شده روي نسل بعد كنسول ها ديد ؟؟!!
اشتباه بر داشت كرديد....
قطعا mgs v و bf4 رو دقيقا با همون كيفيتي كه ملاحضه كرديد (با توجه به سخت افزار كنسول هاي نسل بعد )در نسل بعد كنسول هاي مايكروسافت و سوني مشاهده خواهيد كرد ....وتازه اين عنواين به عنوان لانچ تايتل نسل بعد هستن و در موج دوم و سوم بازي هاي نسل بعد شما شاهد گرافيك هايي به مراتب بهتر از نمايش اين بازي ها خواهيد بود.
فقط صحبت من اين بود كه نمايش bf4 گرافيك چشم نواز تري رو ارائه ميداد تا mgs v
حاظرم با شما شرط بندی کنم که فرقی انچنانی بین کنسول ps3 و ps4 نیست.یعنی تفاوت دارند ولی تفاوتشون در حدی نیست که دهن همه باز بمونه .نسل بعد باید تفاوتشون چیزی در حد بین ps1و ps3 باشه:D
قطعا mgs v و bf4 به نظرم میشه توی کنسول جدیدماکروسافت مشاهده کرد اما روی کنسول بعد سونی فکرش رو نمیکنم(از عرضه شدن کنسول x360 خیلی میگذره و حسابی روش بازی تولید کردند و استفاده کردند اما روی ps3 بازی های انحصاریش که گرافیک و اجزای دقیقی داشته باشند شاید به 20 تا هم نرسه.هنوز بازی هایی که روی 2 کنسول شیب میشند مثلا mw3 و bf3 رو در نظر بگیریم روی کنسول x360 خیلی بهتر نمایش داده میشند تا توی ps3.این یعنی هنوز از تمامی قدرت ps3 استفاده نکردند و در واقع دارند یه پروژه رو نصفه نیمه ول میکنند و میرند سراغ ps4.وقتی هم که ps4 بیاد و یه بازی هم بر روی ps3 و ps4 عرضه بشه همه میرند ps4 رو میگیرند میگند ps3 قدیمیه و دیگه درست حسابی بازی روش تولید نمیشه.این نظر شخصی من هست)

من یه حالت کاملاً عجیبی نسبت به ویدئوی بازی دارم ! :D
از یه طرف گرافیکش فوق العاده هست و بعضی جاها خیلی طبیعیه ، از یه طرف هم فرق آنچنانی با BF3 نداره. BF3 رو برای اولین بار چند هفته پیش توی PC بازی کردم و PCـم هم چیز خاصی نیست و حتی روی تنظیمات خیلی بالا هم بازیش نکردم ، ولی واقعاً فرق خیلی خاص و عظیمی با این نداشت ! :D مخصوصاً نیمه اول ویدئو. نیمه دوم خیلی بهتر شد ولی نیمه اول رو اگه به عنوان یه DLC برای BF3 بهم نشون میدادن ، تعجب نمیکردم.
البته از فیزیک خارق العاده بازی نباید بگذریم که واقعاً چیز عجیبیه ! افکت آتیش و انفجارها هم محشر بودن ، طراحی صورت ها هم فوق العاده عالی بود. ولی در مجموع وقتی گیم پلی بازی رو کنار BF3 بذارم ، انقدر گرافیک BF3 عالی بوده که اون جهش یه نسل رو توی BF4 نمی بینم ! :D
من با حرف شما کاملا موافقم تنها فیزیک تخریب و افکت اتیش و انجار و دود و چند مورد دیگه خوب بود بقیش در حدی نیست که بگیم وای نسل بعد اومد و بازیهاش رو ببین.این بازی برای این نسل هست نه نسل بعدی.(ببینید من هم منظورم همین هست گرافیک bf3 خیلی عالی بود ولی گرافیک bf4 پیشرفت انچنانی نسبت به bf3 نکرده)

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوست عزیز همینی که دوستمون میگه درسته من آهنگش رو گوش کردم

Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart

تریلر یک دقیقه ای که از بازی منتشر شد رو من دارم میگم.صداش قشنگ معلوم بود صدای ریانا بود
شما مطمئینی تریلر یک دقیقه ای که منتشر شد از تایلر هست؟

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
درود

بنده تریلرو اینبار 1080 دانلود کردم. متاسفانه باید بگم که این بازی در حد و اندازه ی نسل بعد نیست. در حد همین نسله خودمونه. به جزییات دقت کنید می فهمید . بازی همین نسلیه. برای نسل بعد هم میاد خلاصه. افکت ها و همه چیز همین نسلی هست.

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
یکی از کارمندان روسی EA به نام "Bitty" نوید داده در تاریخ سی ام مارس "March 30th" قرار هست از بخش مولتی پلیر BF4 رونمایی بشه. (فعلا در حد شایعه هستش...)
According to members of the BF community on reddit, Bitty has been with the company since Battlefield: Bad Company 2 and has been a reliable source of hints
مثل اینکه طرف قابل اعتماد هم هست!:d

Battlefield 4 Multiplayer Gameplay Reveal Date Rumored to be Outed

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اینقدر توقعتون رو از نســـل بعد بالا بردید که اگه آواتار رو واستون Real-Time اجــرا کنن بازم راضی نمی‌شید.
این بازی با 60 فریم روی کنسولای نسل بعد اجرا بشه، به عـــنوان یه لانچ تایتل، کاملاً قابله قبوله. تفاوت هم خــــیلی زیاد داره با BF3.

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
اینقدر توقعتون رو از نســـل بعد بالا بردید که اگه آواتار رو واستون Real-Time اجــرا کنن بازم راضی نمی‌شید.
این بازی با 60 فریم روی کنسولای نسل بعد اجرا بشه، به عـــنوان یه لانچ تایتل، کاملاً قابله قبوله. تفاوت هم خــــیلی زیاد داره با BF3.

60 فریم بخوره تو سرشون. یک PC خر راست و ریست کنیم تا آخر نسل هشتم با هامون را میاد. پس کنسولو باید انداخت کنار. داریم می گیم تو دهنمون کنسول نسل بعدی. چیز خیلی بزرگیه. باز باید چیزه بزرگی در ذهن ها جاری شه. 3 تومن پول کنسول میخوایم چیکار؟ میریم با همون 3 تومن میدیم پی سی که در حد همین نسل بعد باشه و تا آخرش بره . به یکم اینور اونور ارتقا میدی و می ترکونی.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
60 فریم بخوره تو سرشون. یک PC خر راست و ریست کنیم تا آخر نسل هشتم با هامون را میاد. پس کنسولو باید انداخت کنار. داریم می گیم تو دهنمون کنسول نسل بعدی. چیز خیلی بزرگیه. باز باید چیزه بزرگی در ذهن ها جاری شه. 3 تومن پول کنسول میخوایم چیکار؟ میریم با همون 3 تومن میدیم پی سی که در حد همین نسل بعد باشه و تا آخرش بره . به یکم اینور اونور ارتقا میدی و می ترکونی.

3 تومن که سهــله، با 5 تومن هم نمی‌تونی یه PC ببندی که این چیزی که توی تریلر دیدی رو با 60 فریم ثابت واست اجــرا کنه.
برای بار صدم می‌گم، اینا بازهای لانچ هستن، انتظار معجــزه نداشته باشید، 2 سال دیگه صبر کنید با همین کنسـول‌ها بازی‌هایی ساخته می‌شه که به مراتب بهتر از این لانچ تایتل‌ها هستن.

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
3 تومن که سهــله، با 5 تومن هم نمی‌تونی یه PC ببندی که این چیزی که توی تریلر دیدی رو با 60 فریم ثابت واست اجــرا کنه.
برای بار صدم می‌گم، اینا بازهای لانچ هستن، انتظار معجــزه نداشته باشید، 2 سال دیگه صبر کنید با همین کنسـول‌ها بازی‌هایی ساخته می‌شه که به مراتب بهتر از این لانچ تایتل‌ها هستن.

چرا میشه . همچین بازی گنده ای هم نیست که شما میگی نمیشه.

ما انتظار معجزه نداریم. و نمیگیم که همین اول کاری بیان بازی در حد Avatar بدند. زمان بره. همونطور که PS3 از اول کار تا الان خیلی پیشرفت ها به خود دیده. ما میگیم این بازی در حد نسل بعد نیست که زیاد گنده شده. یک لانچ تایتل هم محسوب معمولی و نسل قبلی محسوب میشه. شما زیاد گندش می کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر