Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
گرافیک (روی تلویزیون فول اچ دی) و مکانیزم های گیم پلی بازی با گذشت مدت طولانی از انتشار بازی، هنوز خوب و جذابن و تفاوت چندانی با نسخه v ندارن؟ و سوال دیگه اینکه توی همه ماد ها، زیر ۴ دقیقه، بازی پیدا میشه؟

Sam Fisherrr

کاربر سایت
Dec 7, 2018
86
نام
Sam Fisher
بله عالی! خدا خیر این دوستمون رو بده که راهنمایی کرد من با بتل لاگ وصل میشم به صورت باقلوا!
سلام دوستان

اول بپایید گرد و خاکی نشید
تاپیک زیر خاکی آپ خورد

دوستان کسی اطلاع داره چطوری میشه به سرور وصل شد
از شروع قطعی اینترنت اصلا نشد وصلشم
کل DNS های موجود در نت رو تست زدم نشد که نشد
لطفاً کسی تونسته وصل بشه اطلاع رسانی کنه

• Like
Reactions: EL-BARTO

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام دوستان

اول بپایید گرد و خاکی نشید
تاپیک زیر خاکی آپ خورد

دوستان کسی اطلاع داره چطوری میشه به سرور وصل شد
از شروع قطعی اینترنت اصلا نشد وصلشم
کل DNS های موجود در نت رو تست زدم نشد که نشد
لطفاً کسی تونسته وصل بشه اطلاع رسانی کنه
به نظرم از طریق بتل لاگ بشه به سرور وصل شد دوره قبل هم که فیلتر شده بود من از طریق بتل لاگ وصل میشدم یا از داخل بازی بتل 1 وارد پنل بتلفیلد 4 میشدم و سرور انتخاب میکردم البته مورد دوم رو تو این چند روز امتحان نکردم

• Like
Reactions: Sam Fisherrr

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
بعد چند وقت امدم بتل 1 بزنم تا روی سرور میزنم ارور unknow network میزنه و تو لودینگ گیر میکنه.کسی میدونه این ارور مربوط به چیه.؟؟
احتمالا اینم فی .ل .تر کردن
من رو بتلفیلد v این مشکل رو دارم اینقدر کانکشن رو میزنم تا وصل میشه رو بتل 4 هم که فقط باید از طریق بتل لاگ متصل بشید

• Like
Reactions: mohsen2019

Sam Fisherrr

کاربر سایت
Dec 7, 2018
86
نام
Sam Fisher
احتمالا اینم فی .ل .تر کردن
من رو بتلفیلد v این مشکل رو دارم اینقدر کانکشن رو میزنم تا وصل میشه رو بتل 4 هم که فقط باید از طریق بتل لاگ متصل بشید
شما امتحان کردید؟
بتل لاگ کدوم قسمت میشه؟

پیغام کذایی :Arrowd:

Attachments

• IMG_۲۰۲۲۱۰۱۶_۲۰۲۳۳۱.jpg
    IMG_۲۰۲۲۱۰۱۶_۲۰۲۳۳۱.jpg
    131.3 KB · مشاهده: 5
  • IMG_۲۰۲۲۱۰۱۶_۲۰۲۴۱۰.jpg
    IMG_۲۰۲۲۱۰۱۶_۲۰۲۴۱۰.jpg
    93 KB · مشاهده: 4
آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
به psn وصلم قبلاً که اینترنت اختلال پیدا میکرد با DNS رد میشد ولی الان نمیشه
داداش وصل میشه قطع میشه.این خطا مرتبط به psn هستش.اگر روی ps5 بازی میکنی برو قسمت network کانکشنتو نگاه کن ببین گزینه های مریوط به شبکه تیک خوردن یا نه.برای من دیشب مرتبط قطع و وصل میشد.مثلا دیشب من کانشکنو قطعو وصل میکردم تیک psn میخورد به محض اینکه میرفتم تو بازی قطع میشد!!!!!!

• Like

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
شما امتحان کردید؟
بتل لاگ کدوم قسمت میشه؟

پیغام کذایی :Arrowd:
خود بتل لاگ هم فیلتره باید با گوشی یا لب تاب با فی .ل .تر شکن برید ذاخل battlelog bf4 اگه ندارید اکانتتون رو بسازید وارد بتل لاگ گه شدید قسمت مولتی پلیر سرورها رو میاره میتونید انتخاب کنید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر