Sniper Elite 3 | Xbox 360

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B

505 Games رسما بازی Sniper Elite 3 را برای PC،Xbox 360 و PS3 و کنسول‌های نسل بعد برای عرضه در سال 2014 معرفی کرد، نسخه Wii U بازی تایید نشده است.
505 Games ناشر نسخه‌های کنسولی بازی است و Rebellion همچنان ناشر عنوان PC.

Karl Fairburne شخصیت اصلی Sniper Elite V2 همچنان شخصیت قابل بازی در داستان Sniper Elite 3 است. بازی sandbox است برعکس نسخه قبلی که راه‌‌ها محدود بودند. بازی در آفریقای شمالی اتفاق می‌افتد و آخرین روز‌های جنگ جهانی دوم است.

Jason Kingsley رئیس Rebellion گفت:"
Sniper Elite V2 شروعی از کارهایی که با این فرنچیز می‌خواستیم انجام دهیم بود. چیزهایی بودند که قبل از این زمان نمی‌توانستیم انجام دهیم، اما حالا ما می‌توانیم به آینده بی‌اندیشیم. ما می‌خواهیم در Sniper Elite به بخش sandbox بیشتر توجه کنیم و حالت X-Ray و اتمسفر چنگ جهانی دوم بازی را بیشر نمایان کنیم. ما به آینده فکر می‌کنیم و طرفداران Sniper Elite را می‌بینیم که آخرین قسمت این داستان را خواهند دید.
بازار بازی‌های رایانه‌ای حال به روی‌ آوردن به بازی‌های جنگ جهانی دوم بازگشته است مانند بازیهای محبوب Company of Heroes 2, Red Orchestra 2 که اگر این بازی‌ها درمورد جنگ‌های مدرن باشند وضع بازار را دگرگون می‌کنند. چند سال قبل به نظر می‌رسید بازار دیگر بازی‌های اکشن جنگ جهانی دوم را خواستار نیست، ما خودمان به موفقیت دست یافیتم، ما دوست داریم گیمران بهترین تجربه بازی‌های اسنایپر در جنگ جهانی دوم را ببینند. ما و عده‌ای از مردم هنوز عاشق این ژانر هستیم.
ما دوست نداریم همه چیز قابل پیش بینی‌ باشد دوست داریم گیمر درمورد چگونه بگذراند مرحله و کشتن دشمنان فکر کند و راه‌های زیادی را انتخاب کند، شما باید دشمن را بدون اینکه از موقعیتش آگاه شوید بکشید ، یعنی حدس بزنید که او کجاست و شلیک کنید. دوست نداریم که دشمنان مستقیما به شما شلیک کنند دوست داریم با حالت‌های مخفی‌کاری هم پیش بروید.

04239051537693503827.png

نسخه Wii U بازی با نام Sniper Elite V2: Silver Star Edition قرار است 24 ماه می‌ منتشر شود.

آخرین ویرایش:

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
بازیه خوبیه وی یه چیز خیلی ادم رو عصبی میکنه اونم اینکه وقتی نفس گیری میکنی یه علامت قرمز رنگ میاد که کمک میکنه به طرف که کجا بزنه که به دشمن بخوره و این رو بچه چهار ساله هم میتونه انجام بده
یادمه توو نسخه قبلیش 20 تا تیر میزدی تا شاید بهش بخوره چون باد روی گلوله تاثیر داشت ولی تووی این بازی ........

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
بازیه خوبیه وی یه چیز خیلی ادم رو عصبی میکنه اونم اینکه وقتی نفس گیری میکنی یه علامت قرمز رنگ میاد که کمک میکنه به طرف که کجا بزنه که به دشمن بخوره و این رو بچه چهار ساله هم میتونه انجام بده
یادمه توو نسخه قبلیش 20 تا تیر میزدی تا شاید بهش بخوره چون باد روی گلوله تاثیر داشت ولی تووی این بازی ........
توی قبلیه هم بود!
راستی باید پچ آنلاین رو هم رو دیسک داشته باشیم یا نه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

خب بازیو بذار رو hard اون نقطه قرمزه هم از بین میره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کلا سیستم بازی خیلی عجیبه ! وقتی مخفی کاری میرید حداکثر XP که برای هر قتل میگیرید 35 هست تازه اگر قبلش کلی تمیز کاری دربیاری و Ghost بشی و ... !! اما وقتی همه رو به رگبار می‌بندید 50 تا 75 XP بهتون میده ! من دو تا مرحله رو با مخفی‌کاری رفتم و در مجموع دو تا لول بالاتر رفتم اما فقط یک مرحله رو بدون مخفی کاری رفتم و همه رو هم کشتم اما توی همین یک مرحله دو تا لول که هیچ 60G اچیومنت هم گرفتم ! :| کلا برای بازی اسنایپری مثل این، این جور کار ها زیاد جالب نیست.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اول که بازی رو خریدم مولتیپلیر خیلی خلوت بود و همون چند نفر هم ایرانی بودن:d
ولی کم کم داره شلوغ میشه و الان وقتی quick match سرچ میکنم تقریبا لابی پره.انصافا خیلی حال میده.سرورهاش هم خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر