Sniper Elite 3 برای سال 2014 تایید شد

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
sniper-elite.jpg

Sniper Elite 3برای 360 و ps3 و کنسول های نسل بعد در سال 2014 تایید شد.ناشر بازی 505 Games هنوز جزئیاتی از این عنوان ارائه نکرده ،اما به گزارش ign نسخه قبلی این عنوان که در اوریل 2012 عرضه شد تاکنون 1.1 میلیون فروش داشته. سازنده بازی Rebellion حقوق بازی را در اختیار خود دارد و انتشار نسخه pc را به عهده دارد

Update:بازی در دوران جنگ جهانی 2 و محیط های بزرگتر از جمله ویژگی های آن خواهد بود
منبع

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
تنها عنوان WWIIیی هست که تقریبا جون سالم به در برده! اینم اگه دوست دارن میتونن لت و پار (مدرن) کنن بره پی کارش . از وقتی MOH و COD رفتن تو کما و توی آینده 2099،3013 و اینا سیر میکنن بهتره اینم نباشه حداقل با احترام از این سبک خداحافظی کنیم!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
vg247

من که خوشم اومد xray باحالش کرده بود
Xray به کنار سیستم نشونه گیری رو بچسب بازی رو درجه سختی Sniper Elite باید خودت سرعت باد رو + فاصله ی هدف رو لحاظ می کردی بعد شلیک بعدم یه صحنه آهسته ی زیبا بعدم متلاشی شدن سه تا سر رو تماشا می کردی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوستان دقت کنید که این V2 شماره بازی نیست بلکه عنوان بازی هستش یعنی می تونیم عنوان بازی رو بگیم Sniper Elite V2 Rocket (هرکی بازی رو تمام کرده باشه میدونه یعنی چه)
دو عنوانی که از این بازی اومده
Sniper Elite
Sniper Elite V2

---------- نوشته در 03:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:08 PM ارسال شده بود ----------

نویسنده تاپیک لطفا منبع رو قرار بدن
Sniper Elite 3 announced for current, next-gen

---------- نوشته در 03:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

به روز رسانی :
طبق گفته ی Eurogamer سازندگان بازی گفته اند که وقایع بازی همچنان در جنگ جهانی رخ خواهد داد و بازی تاکیید بیشتری بر روی محیط های بزرگ و Sandbox خواهد داشت.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
اصلا گرافیک نداره بازیش، فقط موقعیت های حساس تو تیراندازیش قشنگه.
خب همین موقعیت های حساسه که مهمه.گرافیک سیخی چند؟ این بازی به نظر من ارزشش خیلی خیلی بیشتر از این شوترهای نظامی مزخرفه.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
خب همین موقعیت های حساسه که مهمه.گرافیک سیخی چند؟ این بازی به نظر من ارزشش خیلی خیلی بیشتر از این شوترهای نظامی مزخرفه.

گرافیک به کنار، گیم پلی هم نداره اصلا، من هرچی از بازی دیدم فقط تیراندازی خوبش بوده!

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
گرافیک به کنار، گیم پلی هم نداره اصلا، من هرچی از بازی دیدم فقط تیراندازی خوبش بوده!
اونوقت از نظر شما همین تیر اندازی خوبش و موقعیت های حساس! جز چی حساب میشن؟ نکنه مربوط به داستان بازی میشه ما خبر نداریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر