Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

dahesh

کاربر سایت
Jan 7, 2014
11
سلام این بازی چطور باید نصب کرد که کمتر به لنز دستگاه فشار بیاره چون وقتی که با x (دکمه آبی رنگ) نصبش میکنم و بازی اجرا میکنم خیلی دستگاه صدا میده و وقتی هم که نصبش نمیکنم زیاد داغ میکنه ولی فیفا که نصب میکنم نه داغ میکنه ونه صدا ی ناجوری میده:-s

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام این بازی چطور باید نصب کرد که کمتر به لنز دستگاه فشار بیاره چون وقتی که با x (دکمه آبی رنگ) نصبش میکنم و بازی اجرا میکنم خیلی دستگاه صدا میده و وقتی هم که نصبش نمیکنم زیاد داغ میکنه ولی فیفا که نصب میکنم نه داغ میکنه ونه صدا ی ناجوری میده:-s

موقع نصب اون صداها عادیه!

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
دوستان برا قوی کردن کامل کشتی 200 هزار پول میخواد چطور باید جور کرد؟؟؟؟؟؟!!!!!!من الان 6% بازی رو رفتم هنوز 30 هزار بیشتر ندارم!!!!!!!!!!!!!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان برا قوی کردن کامل کشتی 200 هزار پول میخواد چطور باید جور کرد؟؟؟؟؟؟!!!!!!من الان 6% بازی رو رفتم هنوز 30 هزار بیشتر ندارم!!!!!!!!!!!!!

باید فقط کشتی بترکونی و لخت کنی:Dجنوب نقشه کشتیای تپلتر و باالطبع قویتر هستش...
الته گنجهای توی جزیره‌هاهم توشون پول خوابیده.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
یعنی میشه تا 200 هزار پول جمع کرد؟خیلیه اخه؟گنج ها هم که هر کدوم 100 تا 300 بیشتر توشون نیست!!!!

سعی کن کشتی ها رو غارت کنی
و منابعی که گرفتی رو بفروش
خیلی سریع پول پارو میکنی :d من خودم از این روش استفاده میکردم

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
ممنون.وقتی یه کشتی رو میزنم اخرین لحظات عمرش :d دو کار میشه کرد یکی اینکه کشتی رو غرق کنم که بعد با ضربدر:d پولارو بر میداره یکی هم میره تو کشتی کدوم بهتره فرقی میکنه تو پولی که میگیره؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
ممنون.وقتی یه کشتی رو میزنم اخرین لحظات عمرش :d دو کار میشه کرد یکی اینکه کشتی رو غرق کنم که بعد با ضربدر:d پولارو بر میداره یکی هم میره تو کشتی کدوم بهتره فرقی میکنه تو پولی که میگیره؟

وقتی بری توی کشتی و خدمه رو بکشی برداشتت بیشتره...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
توی بازی انواع کشتیا اسم دارند؛یادم نیست همه رو ولی پر ترین و قویترینهاشون اسمشون این بود...

البته بجز چهارتا کشتی Legendary... پیشنهاد من به شما اینه ک بازی رو تا سکانس سه یا چهار برو و بعد بیفت دنبال اپگرید کشتی...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر