Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
حتما نسخه 18 گیگ دان کردی الان از تو سایت حذف شده تو etthad.ir برا من نسخه 16.5 گیگ هست دان میکنم
هر چند روز هم اپدیت میده.
......................................
بهترین کلاس قوی تو warframe کلاس rahino هست مثل واریور هست یه اسکیل skin iron armor داره که ضربه بهش اثر نداره تا زمانی که کامل زربه بخوره هیچیش نمیشه با کارت هم میشه کارکتر خیلی قوی کرد کلا برا خودش یه قول قوی میشه به یه زربه پا میتونی تا شعاع 30 متری لول های 5 تا 30 بکشی کلی هم استامینا داری کلا خیالت راحته با چندبارضربه زدن میتونی لول 40 تا 45 هم بکوشی کلا بازی برات اسون میشه . کلاس rahino رو هم میشه همون اول تو سیاره دوم یا سوم میشه ست کلاس جمع کرد بعد کرفت کنی تا 3 روز خودمون طول میکشه تا کلاس rahino رو بگیری

من اصلا از سایت دانلود نکردم از خوده استیم گرفتم
کلاس rhino رو اتفاقا دارم 2 تا قطعشو
من شنیدم loki خیلی خوبه یا ember یا volt یا nekros نظرتون درباره اینا چیه؟

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
اینا هرکدوم کارایی خودشون رو داره
مثلا loki فقط به درد مخفی کاری میخوره .
ember هم خوبه دمیج اتیش میزنه
volt هم ساپورتر هست هم دمیج الکتریسیته میزنه
nekro هم کلا کارش ساپورت مثلا دشمنها رو خودی میکنه توی زمان کوتاه میتونی زمانش ببری بالا همه کارکتر ها با کارت زمانشون بالا میره
در کل همه کلاس ها توی مراحل خواص لازم میشن . فقط یه کارکتر نیست به درد همه مراحل بخوره باید همه کلاس ها رو بگیری . ولی یه کلاس فول دمیج هست هم hp از دشمنش میگیره که باید مراحل داستانیش رو از فروشنده تو rely هر هفته 1 بار میاد بگیریش یه blu print ازش میخری و کرفت میکنی بعد داستان رو فعال میکنی تا ادامه بدی اسم کارکتر یادم نیست ولی پوست نارنجی داره
یه کلاس دیگه هست ساپورت عالی داره اسمشو یادم نیست ولی اسکیل یخ میزنه تا شعا 30 متری منجمد میکنه اگه قوی کنی تا لول 45 میتونی بکشی هم فریز نگه داری 30 ثانیه هم یه اسکیل داره پاور حباب میزنه که سپر حساب میشه شعاع 5 متری هست میشه یه جایی رو همه 4 پلیر داخل باشن بدون اسیب دیدن کلا کلاس ساپورت و دمیج خوبی هست
پوست کارکتر هم به رنگ سفید هست میتونی از تو شاپ بازی ببینیش

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
اینا هرکدوم کارایی خودشون رو داره
مثلا loki فقط به درد مخفی کاری میخوره .
ember هم خوبه دمیج اتیش میزنه
volt هم ساپورتر هست هم دمیج الکتریسیته میزنه
nekro هم کلا کارش ساپورت مثلا دشمنها رو خودی میکنه توی زمان کوتاه میتونی زمانش ببری بالا همه کارکتر ها با کارت زمانشون بالا میره
در کل همه کلاس ها توی مراحل خواص لازم میشن . فقط یه کارکتر نیست به درد همه مراحل بخوره باید همه کلاس ها رو بگیری . ولی یه کلاس فول دمیج هست هم hp از دشمنش میگیره که باید مراحل داستانیش رو از فروشنده تو rely هر هفته 1 بار میاد بگیریش یه blu print ازش میخری و کرفت میکنی بعد داستان رو فعال میکنی تا ادامه بدی اسم کارکتر یادم نیست ولی پوست نارنجی داره
یه کلاس دیگه هست ساپورت عالی داره اسمشو یادم نیست ولی اسکیل یخ میزنه تا شعا 30 متری منجمد میکنه اگه قوی کنی تا لول 45 میتونی بکشی هم فریز نگه داری 30 ثانیه هم یه اسکیل داره پاور حباب میزنه که سپر حساب میشه شعاع 5 متری هست میشه یه جایی رو همه 4 پلیر داخل باشن بدون اسیب دیدن کلا کلاس ساپورت و دمیج خوبی هست
پوست کارکتر هم به رنگ سفید هست میتونی از تو شاپ بازی ببینیش

این اخری که گفتی اسمش FROST ه
ولی این kubrow هست یه quest داره که میگه یه تخم پیدا کن که تخمه بعد نگهداری که کردی میشه یه نوعی سگ بعد یه وسیله میخواد به عنوان incubator که با 30 تا plat باید خرید ولی blueprint ش تو شاپه مشکل اینجاست
که مقدراری nano spours میخواد و جالبیش اینجاست که نزدیک ترین سیاره SATURN هست برا پیدا کردن این resource که درست یباید 10 تا سیاره رو تکمیل کنی تا بش برسی و خیلی خیلی باید بری تا بش برسی
نمیدونم راهی داره یا نه که زود تر بگیرمش
بعد یه سوال دارم این Prime رو میتونی شما توضیح بدی؟ چجوریه؟
مثلا مردم همه فقط nekros prime رو Trade میکنن چرا معمولیشو کسی trade نمیکنه یا مثلا warframe های prime دیگرو

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
prim ها فقط فروش میرن. معمولی ها فروش نمیرن( nekro هم شاید قیمتش بالا رفته .دارن مردم میفروشن plat بیشتری بگیرن.) معمولی ها تو شاپ بازی میتونی کارکترت رو بفروشی که پول بازی نیست
از شاپ بازی میتونی کارکتر معمولی خرید کنی (ولی ست های prime فقط دراپ میشن میتونی کرفت کنی یا بفروشی
برا nano sporus هم همه مشکل دارن باید تو چت عمومی به یکی از گیمرا بگی تا بهت کمک کنه تا یه پارتی بسازی برین با یه لول بالا باید بری تا راحت جمع کنی بهترین جا هم eris هست راهت جمع میشه
نکته کارکتر prim ها به رنگ طلایی استاتشون یا پاورشون یه مقدار بیشتر از معمولی ها هست .
incubator هم باید کرفت کنی یا از شاپ 30 plat بخری . البته من یه مقدار plat دارم
تا فردا صبر کن با هم جلو بریم

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
برا پیدا کردن تخم باید بری تو همون سیاره اول خونه سگ ها رو پیدا کن بعد بزنش تا خراب بشه راندوم تخم در میاد شاید چند بار تکرار کنی تا تخم سگ گیرت بیاد

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
برا پیدا کردن تخم باید بری تو همون سیاره اول خونه سگ ها رو پیدا کن بعد بزنش تا خراب بشه راندوم تخم در میاد شاید چند بار تکرار کنی تا تخم سگ گیرت بیاد

من نتونستم شما رو پیدا کنم اسمتون میگه وجود نداره
هر وقت دانلود شما تموم شد منو ادد کن
sbAL1ReZa

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من نتونستم شما رو پیدا کنم اسمتون میگه وجود نداره
هر وقت دانلود شما تموم شد منو ادد کن
sbAL1ReZa
باشه.
الان دارم اکسترکت میکنم فایل نصبی بود. برا استیم نبود باید 4 تا disk باشه که استیم نصب میکرد
الان معلوم نیست تو کدوم پوشه بازی بریزم بازیو بشناسه
براخودت چه پوشه یا اسم داره

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
18.900 گیگ فایل دارم 400 مگ هم روش باید اپدیت بگیرم 2 تا کلاس جدید هم اومده.
...............................................
بازیت چند گیگ حجم داره؟

آخرین ویرایش:

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
nano راحت بدست میاد نمیخاد بری سیارهstrun تو چت تب recruit ببین کی odd یا odsمیره پیام بده بهش بگو اینوت کنی اولی مپ دفاع دومی زنده بودن یه چند دور بری راحت گیرت میاد خودم یک ام دارم به هیچ دردیم نمیخوره پرایمای هم که ازvault در بیان تو تردی چت قیمتشون میره بالا یه خورده بازی کنی راحت میتونی تردی کنی پلانتیوم بدست بیاری

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
جای فایل های دانلود جایگزین اپدیت ها رو پیدا کردم ( این مشکل فقط برای فایل های نصبی پیش میاد بدون steam )نه فایل orginal. ) فایل های نصبی دانلود باید توی این قسمت جایگزین بشن بعد لانچر بازی verify میکنه و اپدیت لازم باشه اپدیت می کنه . برا من 400 مگ اپ میکنه
محل جایگزین فایل C:\Users\G P C\AppData\Local\VirtualStore محل ذخیره warframe
G P C یوزر نیم شماست . این قسمت AppData به صورت پیشفرض مخفی شده است.
.....................
نکته : سایتهایی که فایل های 16.5 گیگ حجم دارن همشون فایل نصبی بدون استیم هستن .و به روش بالا اپدیت میشن 400 مگ update توی این هفته دارن
این فابل ها هم همه توی درایو C جایگزین میشن که 18.5 گیگ میشن که فضای خالی توی C داشته باشی

آخرین ویرایش:

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام به همگی؛

دوستان در بازی Warframe به مشکلی برخوردم، بازی رو از طریق استیم نصب کردم و توی آپدیت های اولیه بازی ارور میده، میگه نمی تونه فایل رو از سرور دانلود کنه، همه راه ها رو غیر از دانلود دوباره بازی امتحان کردم، چون حجم بازی زیاده نمیخوام دوباره مجبور به دانلودش بشم.

نیاز دارم که یک با مرامی یک فایل 300 مگی رو برام آپلود کنه... اگه کسی زحمتش رو بکشه خیلی ممنون میشم. کسی این کارو برام میکنه؟!

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام به همگی؛

دوستان در بازی Warframe به مشکلی برخوردم، بازی رو از طریق استیم نصب کردم و توی آپدیت های اولیه بازی ارور میده، میگه نمی تونه فایل رو از سرور دانلود کنه، همه راه ها رو غیر از دانلود دوباره بازی امتحان کردم، چون حجم بازی زیاده نمیخوام دوباره مجبور به دانلودش بشم.

نیاز دارم که یک با مرامی یک فایل 300 مگی رو برام آپلود کنه... اگه کسی زحمتش رو بکشه خیلی ممنون میشم. کسی این کارو برام میکنه؟!

من قبلن همجین کاری رو برای جایی دیگه امتحان کردم 300 مگ رو که بریزی میگه یه 400 مگ دیگه هم نیازه و همینجور پشت سر هم فایل میخواد
حالا بازم زیاد مطمین نیستم

• Like
Reactions: Gabit0

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
سلام به همگی؛

نمیشه باید از خودش دان کنی
از فیلتر شکن استفاده کن دان میشه

• Like
Reactions: Gabit0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر