Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
نه اونجا میست
تو چند تا سیاره فقط 3 4 تا rely هست فقط اونجا میشه خرید فروش کرد یا تو کلن
میتونی تو یه کلن خارجی join بشی . بعد از تو صفینه یا داخل کلن میتونی invit کنی
ممنون از توضیحات ولی شما چون خودت مسلط هستی میگی اینونت ولی من اصلا نمیگیرم فرض کنید من منوی چت مبادلات رو باز کردم یکسری نوشتن مخفف میخوام بفروشم با اونا کاری ندارم من بخوام یه چیزیم رو بذارم برای فروش مثلا همین رلیک ها چجوری باید برم تو اون لیست فروشنده ها ؟ فقط باید تایپ کنم؟ بنویسم مثلا فلان آیتم و میخوام بفروشم ؟ با اینکه الان رانک 4 شدم اصلا این قضیه فروختن برام شده یه داستانی احساس خنگ بودن میکنم !!!!

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
راستی یه مطلب خیلی عجیب من با بدبختی رفتم تخم و آیتمهای ایجار سگ رو پیدا کردم گذاشتم دوروز اسکن شد سگه به دنیا اومد! ولی کوچیک بود نمیدونم چی رو زدم توش اسم دی ان ای داشت یه دفعه سگه بزرگ شد! ولی تو هیچ ماموریتی نمیومد! بعد رفتم تو منو سگه یه چیزی رو زدم یه دفعه پاک شد!!!! اینقدر حالم گرفته شد اگه دوستان میدونند علت چیه بگن الان دوباره دارم آیتمهای ساخت سگ رو جمع میکنم ولی نمیدونم نکنه دوباره از دستش بدم بعد چجوری میاد تو مامورت بامن؟
ممنون
اگه پاک شده یعنی دوباره تبدیل به تخم شده چون هر بار راندوم یه نوع سگ با اسکیل جدید و ماد میده (هر نوع سگ ماد و اسکیل خودش داره}
اگر هم میخوای همیشه دنبال ت باشه برو و بخش arsenal . همون جایی که وارفریم تغییر میدی قسمت اخر arsenal مربوط به

sentinel یا همون follower کننده هست . از اون قسمت وقتی سگ یا هر ابزاری داشتی equp می کنی تا lvl 30 اپ میشه تا 60 هم میشه برد.

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یه جا هست مخصوص trade کردن public هست به اسم maroo's bazaar اونجا احتمالش هست کسی ازت بخره {تو سیاره erth هست}

ولی بهترین راه اینه از خود صفینه سمت چپ منوی trade بیار بعد فقط اونجا میتونی چیزی که میخوای بفروشی نشون بدی و قیمت

بزاری . بعد کسی خواست بخره خودش برات پیام میفرسته چون اسمت اونجا هست فقط کافی روش کلیک کنی بعد گزینه invit میاد
هروقت کسی خواست ازت خرید کنه کافی از قسمت پیام رو اسمش کلیک کنی بعد invit ش کن بعد که جوین شدین با هم برین تو
clan . نیازی نیست کاری کنی فقط رو کلن کلیک کن بعد با هم میرین تو کلن همیشه همه احتمال زیاد بعد از خودت تو کلن میاد .
منوی ترد رو نمیتونم پیدا کنم !!! یه جایی طبقه پایین سفینه هست سمت چپ فقط میشه مودها رو فروخت اونم پلات نیمده فقط کردیت میده

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
ممنون از توضیحات ولی شما چون خودت مسلط هستی میگی اینونت ولی من اصلا نمیگیرم فرض کنید من منوی چت مبادلات رو باز کردم یکسری نوشتن مخفف میخوام بفروشم با اونا کاری ندارم من بخوام یه چیزیم رو بذارم برای فروش مثلا همین رلیک ها چجوری باید برم تو اون لیست فروشنده ها ؟ فقط باید تایپ کنم؟ بنویسم مثلا فلان آیتم و میخوام بفروشم ؟ با اینکه الان رانک 4 شدم اصلا این قضیه فروختن برام شده یه داستانی احساس خنگ بودن میکنم !!!!
اره فقط باید تایپ کنی با این نماد {neo 01}

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
اگه پاک شده یعنی دوباره تبدیل به تخم شده چون هر بار راندوم یه نوع سگ با اسکیل جدید و ماد میده (هر نوع سگ ماد و اسکیل خودش داره}
اگر هم میخوای همیشه دنبال ت باشه برو و بخش arsenal . همون جایی که وارفریم تغییر میدی قسمت اخر arsenal مربوط به

sentinel یا همون follower کننده هست . از اون قسمت وقتی سگ یا هر ابزاری داشتی equp می کنی تا lvl 30 اپ میشه تا 60 هم میشه برد.
فکر نکنم پاک شده باشه تو سایتهای خارجی خوندم که اگه دی ان ای بوستر رو بزنی میمیره یا اینکه نوار سلامتیش کم بشه یه سه روز به بازی سر نزنی میمیره باید دوباره از اول بسازیش مطلب دوم یکی از دوستان اینجا گفت سرورهای ایران رو بستن برای همین تو موروو بازار هیچکس رو نمیتونی ببینی!!!

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
منوی ترد رو نمیتونم پیدا کنم !!! یه جایی طبقه پایین سفینه هست سمت چپ فقط میشه مودها رو فروخت اونم پلات نیمده فقط کردیت میده
منوی ترد کردن با T میاد
تو یه قسمتش همه در حال لینک کردن ایتم هاشون هستن تا بفروشن

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
توی اون قسمت هم میشه mod فروخت هم کریدیت و یه ایتم دیگه هم باهاش میشه گرفت mod هایی که داری میشه اپگرید کرد خیلی مهم هست
هم میتونی به جای 4 تا ماد یه ماد جدید بهت میده راندوم یا تکراری

• Like
Reactions: mojahed25

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
فکر نکنم پاک شده باشه تو سایتهای خارجی خوندم که اگه دی ان ای بوستر رو بزنی میمیره یا اینکه نوار سلامتیش کم بشه یه سه روز به بازی سر نزنی میمیره باید دوباره از اول بسازیش مطلب دوم یکی از دوستان اینجا گفت سرورهای ایران رو بستن برای همین تو موروو بازار هیچکس رو نمیتونی ببینی!!!
خودم قبلا دیدم برداشتن
الان نمیدونم هست یا نه . خودم تا چند ساعت دیگه دانلودم تمون میشه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
توی اون قسمت هم میشه mod فروخت هم کریدیت و یه ایتم دیگه هم باهاش میشه گرفت mod هایی که داری میشه اپگرید کرد خیلی مهم هست
هم میتونی به جای 4 تا ماد یه ماد جدید بهت میده راندوم یا تکراری
این کار رو میکنم فلاش مود ها رو بالا میبرم مشکلی با این قسمت ندارم فقط فروش مثلا اینجوری تایپ کنم :
neo 01: wts relic a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر