هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام
کالاف دیوتی ww2 خریدم ولی وارد بازی نمیشه میگه باید اپدیت بشه، راهی نیست بدون اپدیت وارد شد؟؟؟
تا جایی که یادمه نسخه اولیه بازی که اومد حتما نیاز به اپدیت داشت و بدون اپدیت اجرا نمیشد. (نسخه هکی بازی هم همینه تا اپدیت نصب نشه نمیشه بازی کرد) البته اپدیت خود بازی نه اپدیت ورژن کنسول ولی البته برای اپدیت از طریق خود کنسول باید به PSN وصل شد و اونهم قاعدتا جدیدترین اپدیت ارائه شده رو میخواد.احتمالا دیسکی که شما گرفتی از همون نسخه های اوایه بوده.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
چجوریش رو اینجا طول می کشه بگم خودت تو نت یه سرچ کن راحته یادمیگیری
ولی می تونی بجای بکاپ دیتای هاردتو کپی کنی تو کامپیوتر یا لپتابت اینجوری راحتره

یک سوالی برام پیش آمده مگه میشه هارد را روی pc استفاده کرد منظورم اینه ک هارد قفل نمیشه ؟؟ شناسایی میشه؟
مثلا xbox وقتی هاردی را فرمتی میکردی توسط pc قابل شناسایی نبود ک نتونی ب دیتا ها دست پیدا کنی و باید یک مراحلی طی میکردی ک هارد فرمت میشد و ...

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
یک سوالی برام پیش آمده مگه میشه هارد را روی pc استفاده کرد منظورم اینه ک هارد قفل نمیشه ؟؟ شناسایی میشه؟
مثلا xbox وقتی هاردی را فرمتی میکردی توسط pc قابل شناسایی نبود ک نتونی ب دیتا ها دست پیدا کنی و باید یک مراحلی طی میکردی ک هارد فرمت میشد و ...
اگه بخواهی بازی رو مستقیما از هارد اجرا کنی یعنی هارد رو برای ارتقا حافظه کنسول بکار ببری بله توسط کنسول فرمت میشه و قابل استفاده برای pc نخواهد بود. اما اینکه بخواهی یک بکاپ از دیتای بازی ها روی هارد داشته باشی و هرقت خواستی نصب کنی نه فرمت و قفل نمیشه میتونی برای کارهای دیگه هم از هارد استفاده کنی البته در این شرایط باید فرمت هارد exfat باشه

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها من رفتم تو سایت سونی واسه گفت برای شمارت پیامک میفرستیم
این چیه فرستاده؟
اکانتم هک شده؟
706a35798a91b29dfa05b9258f23ab6d.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
بچه ها من رفتم تو سایت سونی واسه گفت برای شمارت پیامک میفرستیم
این چیه فرستاده؟
اکانتم هک شده؟
706a35798a91b29dfa05b9258f23ab6d.jpg

شما اکانتت به احتمال خیلی زیاد هک شده و شخصی خواسته بره تو اکانت شما و چند دفعه رمز اشتباه زده و reset pass شده اکانتت .
پیشنهاد می کنم حتما برو تو اکانتت اولا رمزتو از اینی که الان سونی برات فرستاده عوض کن و یه چیز قوی بزار دوما تایید دو مرحله ای رو حتما فعال کن .

• Like
Reactions: SleepyTurtel

nejad

کاربر سایت
Jul 18, 2014
20
سلام دوستان
وقتتون بخیر
نمیدونم سوالم تکراریه یا نه .
میخواستم بدونم
اولا چه بازی هایی از موس و کیبورد تو ps4
پشتیبانی میکنند (شوترها منظورمه )
بعدش اینکه میشه از هر موس و کیبوردی استفاده کرد تو این بازی ها یا فقط موس و کیبورد مخصوص خود ps4
و در آخر یه سری مبدل هست که با کمک اونا میشه موس و کیبورد به کنسول وصل کرد
اگه از اونا استفاده کنیم تو همه ی بازی ها میشه از موس و کیبورد استفاده کرد یا باز محدودیتی وجود داره ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام دوستان
وقتتون بخیر
نمیدونم سوالم تکراریه یا نه .
میخواستم بدونم
اولا چه بازی هایی از موس و کیبورد تو ps4
پشتیبانی میکنند (شوترها منظورمه )
بعدش اینکه میشه از هر موس و کیبوردی استفاده کرد تو این بازی ها یا فقط موس و کیبورد مخصوص خود ps4
و در آخر یه سری مبدل هست که با کمک اونا میشه موس و کیبورد به کنسول وصل کرد
اگه از اونا استفاده کنیم تو همه ی بازی ها میشه از موس و کیبورد استفاده کرد یا باز محدودیتی وجود داره ؟
سلام
نکنید آقا
تورو قرآن اینکارو رواج ندید
بخدا شناسه اون کنسول همون دستشه
استفاده از موس و کیبورد رو کنسول نامردیه

nejad

کاربر سایت
Jul 18, 2014
20
سلام
نکنید آقا
تورو قرآن اینکارو رواج ندید
بخدا شناسه اون کنسول همون دستشه
استفاده از موس و کیبورد رو کنسول نامردیه

داداش زدی به برقا
یه سوال پرسیدم
اگه میدونی راهنمایی کن
اگرم نه که هیچی

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
بچه ها چرا اس ام اس تایید دو مرحله ای هردفع از یه شماره ایرانی متفاوت برای من میاد؟!

یه بابایی هم دیروز تاپیک زده بود و سوال شما رو داشت واسش توضیح دادم..
خلاصش اینکه الان یکی دوماهه که سونی از طرف اپراتورهای داخلی پیامکشو میفرسته(احتمالا به تحریم ها مرتبط هست)
از هر فرضا ۱۰ بار پیامک ۹ تاش از طرف اپراتورهای ایرانسل و همراه اول و... فرستاده میشه و شاید یه دونش با تیتر SONY برسه(که یه جورایی وجود خارجی ندارن)
شما خیالت راحت کد رو بزن!

• Like
Reactions: SleepyTurtel

AlirezaK

کاربر سایت
Feb 24, 2017
99
سلام دوستان میخاستم ببینم امکان تغییر آدرس تو اکانت PSN آدرس شهر و منطقه و کد پستی وجود داره ؟ کسی از دوستان میدونه ؟
من نمیدونستم و آدرس رو نیویورک گذاشتم و برای هر بازی باید مالیات بدم . واسه یه بازی 20 داری باید 1دلار و 60 سنت بدم
میخواستم ببینم اگخ کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم بکنه

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان میخاستم ببینم امکان تغییر آدرس تو اکانت PSN آدرس شهر و منطقه و کد پستی وجود داره ؟ کسی از دوستان میدونه ؟
من نمیدونستم و آدرس رو نیویورک گذاشتم و برای هر بازی باید مالیات بدم . واسه یه بازی 20 داری باید 1دلار و 60 سنت بدم
میخواستم ببینم اگخ کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم بکنه
بله امکانش وجود داره
در ps4 از بخش account information راحت میتونین تغییر بدین

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
اگه بخواهی بازی رو مستقیما از هارد اجرا کنی یعنی هارد رو برای ارتقا حافظه کنسول بکار ببری بله توسط کنسول فرمت میشه و قابل استفاده برای pc نخواهد بود. اما اینکه بخواهی یک بکاپ از دیتای بازی ها روی هارد داشته باشی و هرقت خواستی نصب کنی نه فرمت و قفل نمیشه میتونی برای کارهای دیگه هم از هارد استفاده کنی البته در این شرایط باید فرمت هارد exfat باشه

آقا پیرو ای بک آپ گرفتن از دیتا ها من امروز این کار را کردم و از دیتای یکی از بازی ها بک آپ گرفتم و توی هارد یک همچین پوشه ساخته

حالا این بک آپ اکی هست؟ من میتونم از روی این کپی بگیرم و مثلا برم روی یک ps4 دیگه ریستور کنم درسته؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر