هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
مگه روش انتقال دیتای بازی از طریق لن فقط واسه کنسولهای هک شده نیست؟
نمیدونم فقط میدونم روی ورژن 6.20 داره با 200هزار تومان تمام بازیهای 2019 رو نصب میکنه ...
نه
شما بازی دیجیتالی کاملا قانونی روی اکانت خودت بخری هم میتونی با لن از کامپیوترت دیتاشو انتقال بدی به کنسول
من خودم دو تا از بازیام رو اینجوری دانلود کردم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
دوستان یه اتفاق جالب افتاده!چند وقت پیش من یه اکانت هکی پلاس گرفتم که فرداش پاکش کردم.بعد خودم از این اکانت 14 روزه های پلاس ساختم و استفاده کردم تا اینکه 14 روز
تموم شد ولی در کمال تعجب همچنان پلاس دارم و بازیهایی مثل فیفا آنلاینش و رینبو رو بازی میکنم!!چجوری میشه؟
در حالیکه رو هیچ کدوم از اکانت هایی که دارم علامت پلاس نیست!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یه اتفاق جالب افتاده!چند وقت پیش من یه اکانت هکی پلاس گرفتم که فرداش پاکش کردم.بعد خودم از این اکانت 14 روزه های پلاس ساختم و استفاده کردم تا اینکه 14 روز
تموم شد ولی در کمال تعجب همچنان پلاس دارم و بازیهایی مثل فیفا آنلاینش و رینبو رو بازی میکنم!!چجوری میشه؟
در حالیکه رو هیچ کدوم از اکانت هایی که دارم علامت پلاس نیست!
باگ پلاس

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
سلام
دسته من نورش یا همون light bar خیلی کم رنگه الان هم کاملا بی رنگ شده یعنی انگار خاموشه دسته
ولی دسته سالمه و هنوز داره کار میکنه
این میشه کاریش کرد یا نشون از اینه دسته اخر عمرشه ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دسته من نورش یا همون light bar خیلی کم رنگه الان هم کاملا بی رنگ شده یعنی انگار خاموشه دسته
ولی دسته سالمه و هنوز داره کار میکنه
این میشه کاریش کرد یا نشون از اینه دسته اخر عمرشه ؟
ال ای دیش خراب شده میشه عوضش کرد یه قطعه است در میارن و یکی دیگه میذارن روش ولی نمیدونم گیرت میاد اونجا یانه

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
ال ای دیش خراب شده میشه عوضش کرد یه قطعه است در میارن و یکی دیگه میذارن روش ولی نمیدونم گیرت میاد اونجا یانه
اگه خراب باشه مشکلی واسه دسته پیش میاد؟
منظورم اینه تعمیر کردنش الزامیه یا اختیاری؟
من مشکلی با بی رنگ بودنش ندارم اگه به دسته صدمه نزنه...

• Like
Reactions: se.phi.roth

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
اگه خراب باشه مشکلی واسه دسته پیش میاد؟
منظورم اینه تعمیر کردنش الزامیه یا اختیاری؟
من مشکلی با بی رنگ بودنش ندارم اگه به دسته صدمه نزنه...
نه هیچ مشکلی نداره اکه اینطوری راحتی.
البته تعویضش هم راحته و سوکت داره که در میارن و یکی دیگه میندازن.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان یه سوال :
تفاوت بین مدل معمولی و pro تو کیفیت تصویر و رزولوشن چقدره؟ مخصوصا تو بازی های جدید مثل red dead 2 , spiderman
من تو یوتیوب یه تعداد مقایسه بین نسخه معمولی و پرو ازین بازیا دیدم با کیفیت 4k هم دانلود کردم اما بنظرم خیلی تفاوت چندانی ندارند! برای من در حدی نیست که خیلی معلوم باشه. تو خودم قایسه هم تا 800 درصد زوم میکرد اونجا میشد یه فرقایی دید!
من مدل فتم رو فروختم که پرو بگیرم خورد به این گرونیا الان موندم کدومو بگیرم.
الان ازرزشش رو داره پرو بگیرم؟ تلوزیونم هم oled 4k هستش.

mops4

کاربر سایت
Jan 18, 2019
1
سلام، دو سوال از اساتید داشتم
بنده یک کنسول کپی خور ps4 دارم، حدود ۲۰ تا بازی روش نصب بود
امروز اومدم rebuild database زدم که مثلا لگ های بازیها برطرف بشه
بعد از بالا اومدن، همه بازیها ناپدید شدن
در حالی که ظرفیت هارد مثل قبل پر هست
آیا نظری دارید که چه باید کرد؟ بازیها پاک شدن !؟
و اینکه میخوام به اینترنت وصل بشم برای انجام کپی خور (چون اونم پریده) سریع میخواد آپدیت بشه، در حالی که گزینه آپدیتش رو غیرفعال کردم !
اگر راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

TinyHero

کاربر سایت
Jun 24, 2017
21
سلام

برای اینکه مشکلی برای سیو بازی ها پیش نیاد، یکسان بودن ریجن اکانت ها کافیه یا باید کد بازی ها هم یکی باشه ؟
این مشکل اصولا تو ریجن 2 اتفاق می افته چون اصولا بازی های ریجن 2 گاها چند کده هستن برخلاف ریجن 1
میخواستم بدونم اگه من یه بازی رو با اکانت انگلیس برم و اون اکانت از بین بره و بخوام بقیشو با اکانت مثلا آلمان برم سیو ها دیگه به درد نمیخوره ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام

برای اینکه مشکلی برای سیو بازی ها پیش نیاد، یکسان بودن ریجن اکانت ها کافیه یا باید کد بازی ها هم یکی باشه ؟
این مشکل اصولا تو ریجن 2 اتفاق می افته چون اصولا بازی های ریجن 2 گاها چند کده هستن برخلاف ریجن 1
میخواستم بدونم اگه من یه بازی رو با اکانت انگلیس برم و اون اکانت از بین بره و بخوام بقیشو با اکانت مثلا آلمان برم سیو ها دیگه به درد نمیخوره ؟
سلام.
کد CUSA هر گیم مهمه ! تو استور هر کشور هم که با کامپیوتر بری کد CUSA اون بالا تو آدرسش نوشته. اونا باید یکی باشه.
اگه روی اکانت خودت ادامه بدی میشه یعنی بازیو با اکانتی که توش سیو داری share کنی (همون اکانت ظرفیتی یا مثلا اکانت هکی).
چون هر سیو فقط با همون اکانت رمزگشایی میشه و روی سایر اکانتها کار نمیده اصلا مهم نیست که دیسک باشه یا دیجیتال فقط اکانتی باشه که باهاش سیو کردی و کد cusa اش یکی باشه. تا اونجایی که من بصورت تئوری میدونم اینطوری جوابه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر