هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
نه هنوز اگه منظورتون هک خود کنسول هست اخبار ضد و نقیض زیاد بود روی فریمور ۴.۰۵ اگه اشتباه نکنم یه هکی انجام شد ولی بازی های بعد این فریمور به درستی اجرا نمیشن کلن فعلا از فکر هک کنسول پلی ۴ بیایید بیرون سونی خیلی سرمایه گذاری کرده برای جلوگیری از هجوم هکرها و داره مثل اپل قدرتمند عمل میکنه حتی کنسول پلی ۳ هم دیرتر از ۳۶۰ تو نسل قبل هک شد

نه داداش کاری به کنسول ندارم ...در مورد این اکانتای ترکیبی گفتم که بعضضی بازیا قفل میشن رو اکانت میخام بدونم راه حلی هست برا دوباره احیا کردن بازی؟

• Like
Reactions: rezab

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دوستان يه مدتيه دانلود بعضي بازي ها و ابديت ها خيلي اذيت مي كنه و همش can not download ميزنه ! مثلا سر fortniteوkilling floor2 خيلي اذيت ميكنه و برعكس بعضي بازي ها رو بدون يك بار ارور تا اخر دان مي كنه !
نتمم مشكل نداره و راحت انلاين بازي كنم و سرعت دانلود هم خوبه!

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان يه مدتيه دانلود بعضي بازي ها و ابديت ها خيلي اذيت مي كنه و همش can not download ميزنه ! مثلا سر fortniteوkilling floor2 خيلي اذيت ميكنه و برعكس بعضي بازي ها رو بدون يك بار ارور تا اخر دان مي كنه !
نتمم مشكل نداره و راحت انلاين بازي كنم و سرعت دانلود هم خوبه!
چند تا پست برو بالا دوستان دربارش صحبت کردن مرسی

• Like
Reactions: victor hogo

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
دوستان مشکل از داخل ایرانه تنها راه حل استفاده از پروکسیه برای این که مدام قطع نشه
برین این سایت SSL Proxy List | HTTPS Proxy List - Free Proxy List

port 8080 رو انتخاب کنید بعد رو کنسول وارد کنید،،
واسه من سرعت میاد پایین ولی خیلی محسوس نیست

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان مشکل از داخل ایرانه تنها راه حل استفاده از پروکسیه برای این که مدام قطع نشه
برین این سایت SSL Proxy List | HTTPS Proxy List - Free Proxy List

port 8080 رو انتخاب کنید بعد رو کنسول وارد کنید،،
واسه من سرعت میاد پایین ولی خیلی محسوس نیست
خدا پدر و مادرتو بیامرزه نجاتمون دادی چند روز بود بد رو مخم رفته بود هیچی دانلود نمیتونستم بکنم دمت گرم واقعا دمت گرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamil_ps3

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
دوستان خواهشا کمک کنید
من Bf1 رو به صورت دیسک رو کنسول اجرا میکنم
امروز نسخه پرمیوم رو از استور گرفتم منتها زمانی که میخوام پرمیوم پس رو بازی فعال بشه میره تو بخش دانلود ها و بازی رو دوباره ( یه چیز حدود 70 گیگ) میخواد نصب کنه.
درصورتی که دیتا بازی نصب شده هست

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
دوستان خواهشا کمک کنید
امروز نسخه پرمیوم رو از استور گرفتم منتها زمانی که میخوام پرمیوم پس رو بازی فعال بشه میره تو بخش دانلود ها و بازی رو دوباره ( یه چیز حدود 70 گیگ) میخواد نصب کنه.
اگه اشتباه نکنم قبلا دوستان تو همین تاپیک گفته بودن که دیتای دیجیتال با دیتای دیسک تو PS4 با هم متفاونه

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان خواهشا کمک کنید
فقط دی ال سی رو نصب کنید نیازی به بازی نیست

• Like
Reactions: _Amir_

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
نه داداش کاری به کنسول ندارم ...در مورد این اکانتای ترکیبی گفتم که بعضضی بازیا قفل میشن رو اکانت میخام بدونم راه حلی هست برا دوباره احیا کردن بازی؟
بازی ها که قفل میشن دلیلش اینه صاحب اصلی اکانت پسوورد اکانتشو عوض میکنه و وقتی شما انلاین بشید اون اکانت چون پسووردش عوض شده از ارزش میافته و انگار اکانت از کنسولتون پاک شده و بازی های متعلق به اون اکانت قفل میشه شما تنها کاری که میتونی بکنی برای اینکه نه بازی ها قفل بشه و نه خطر بن شدن کنسول باشه شما دفعه اول اکانت هکی کل بازی هاتو ریختی همیشه افلاین باش تا بازی هاتو تموم کنی بعد کنسولتو حالت کارخونه کن حالت intiallize بعد به نت وصل شو ولی اورجینال بازی کردن و استفاده از پلاس و انلاین بازی کردن لذتی که داره مطمئن باش اکانت هکی نداره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: barpapapa

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام ps4 قابليت screen share روي تي وي رو داره؟
خیر. البته وقتی hdmi هست دیگه اسکرین شیر میخوای چکار! هرچند میدانید که اسکرین شیر مقداری تاخیر داره یعنی عملا برای بازی بی‌فایده هست شاید هم بهمین دلیل با وجود داشتن بستر نرم افزاری قابلیتش رو در کنسول قرار ندادن.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

keyvanstark

کاربر سایت
Dec 1, 2014
35
بالاخره دیروز کنسول خریدم.یه سوال اساسی دارم مغازه دار ها که هرکدم یه چیزی گفتن.بازی های ظرفیت 1 اگه زمانی انلاین بشی آیا فقظ خود بازی بن میکنه یا ممکنه کنسول هم بن کنه؟ یه نکته اینکه اصلا من انلاین بازی نمیکنم .ممنون میشم راه نمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر