هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
نه تمیزه....کلا خیلی کار نکرده ...شاید هفته ای 2-3 دفعه روشن شده یه موقع هم 2-3 ماه کلا نشده....در کل میخوام یه جور باشه که بعدا هم اگه جایی پرسید نگه ارزون بزخری کردم ازش....چون فامیل نزدیک هست.
همون 850 خوبه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
  • Like
Reactions: aliahmadi2

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
سلام دوستان من وان دارم و تنها دلیل این که با وجود نداشتن بازیهای خوب عوضش نکردم دستش هست. الان دسته onyx رو میدیدم خواستم ببینم اونایی که دارن راضی هستن؟ به خوبی دسته وان هست؟
اگه بدونم خوبه همین فردا ps4 میخرم:D

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان من امروز به دلایلی که همتون میدونین اکانت هکی رو گرفتم زدم بازی ها اومد رو اکانت خودم ؛پرسیدم گفتن هیچ ربطی به بن شدن اکانت اورجینال شما نداره چون قرار بر بن شدن باشه کنسول شما بن میشه که اونم احتمالش 1 درصده و در صورتیه که از اکانتی استفاده کنین که بازیاش با کریدیت کارت هکی خریداری شده یا به اطلاعات یا کیف پول طرف دست ببرین درست گفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط بعد دانلود بازیا افلاین می مونم و بازی می کنم تا تموم شه و تروفی هاش ثبت شه
میدونم مال حرامه الان هم دارم خون گریه می کنم ولی چاره ای نیست

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها شرمنده سوالم جای اشتباهی میپرسم چون دیدم زده هر سوالی اومدم اینجا :D کسی روش انتقال بازی های ظرفیتی رو بلده؟ یعنی مثلا من چجوری میتونم بازی توی اکانت خودم بخرم و بدم به 2 نفر دیگه؟ باید یه اکانت جدید بسازم اکانته رو بدم بهشون بین خودشون شیر کنن ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان من وان دارم و تنها دلیل این که با وجود نداشتن بازیهای خوب عوضش نکردم دستش هست. الان دسته onyx رو میدیدم خواستم ببینم اونایی که دارن راضی هستن؟ به خوبی دسته وان هست؟
سلام
بله خیلی خوب براش داره بازی میاد از بازی های انحصاریش که دیگه نگو و اگر هم پلاس داشته باشی میتوانی هر ماه بازی رایگان بگیری یا با پلاس تخفیف های خوبی داره و میتوانی تهیه کنی

بچه ها شرمنده سوالم جای اشتباهی میپرسم چون دیدم زده هر سوالی اومدم اینجا :D کسی روش انتقال بازی های ظرفیتی رو بلده؟ یعنی مثلا من چجوری میتونم بازی توی اکانت خودم بخرم و بدم به 2 نفر دیگه؟ باید یه اکانت جدید بسازم اکانته رو بدم بهشون بین خودشون شیر کنن ؟
سلام
ببین بهتر که یک اکانت بسازیت و اون اکانت رو بین خودتون شیر کنید و ازش بازی دانلود کنید و روی اکانت خودتون بازی رو اجرا کنید بهتر و خطرش هم کمتره

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام
من قصد خرید پلی‌استیشن دارم ولی درباره نحوه خرید بازی‌ها و اکانت‌های غیرقانونی اطلاعی ندارم
ممنون میشم اگه مختصر توضیحی بفرمائید یا که تاپیک خاصی که درباره بازی‌ها توضیح داده باشه رو معرفی کنین

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
سلام دوستان . مانیتور من FULL HD هست . در نهایت SLIM بخرم یا PRO ؟؟ اصلا بیام سمت کنسول یا بیخیال بشم به کل ؟؟؟ لطفا راهنمایی منطقی انجام بدید ؟
سلام
ببین به چند عامل بستگی داره:
۱- ایا از نظر مالی براتون هزینه ۶۰۰−۸۰۰ تومان بیشتر مشکلی به وجود میاورد؟(با توجه به بازیهای اورجینال گرون)
۲-ایا در اینده قصد ارتقاء صفحه نمایش را دارید(تا چه بازه‌ای در اینده؟)؟
خب حالا اگه عامل اول و دوم به ترتیب جوابهاتون "خیر" و "بله کمتر از ۲ سال دیگر" به نظر من PS4 pro خرید کنید.
اما اگر جوابهاتون به ترتیب "بله" و "خیربیش از ۲ سال" بود اون موقع بهتره برید سراغ اسلیم که تا اون موقع PS5 هم انشا الله میاد و میرید تو کارش.

یاحق.....................

برایم من هیچ چیز دانلود نمیکنه ارور 3میده کسی این مشکل داشته؟
یکم بیشتر راهنمایی میکنی؟
یه تصویر از خطا بدی خیلی بهتر میشه کمک کرد!
الان هیچ ایده‌ای نداریم که خطاتون چیه.

یا حق..............

نیا اصلا برو با همون وانت بازی کن! :-@[-x(شوخیه ها ناراحت نشی:x)
اره این دسته عه خیلی خوبه فقط یه سری ایرادات از نظر من داره:
۱- شکلش مثل دسته وان عه!(من کلا و به هیچ وجه با دسته وان نمیتونم جور بیام اصلا نمیتونم بهش عادت کنم:Boxing:)
۲- خبری از اسپیکر روی دسته نیست:crying:
۳- خبری از لایت بار پشت دسته نیست(البته یه ال ای دی کوچولو (دیگه حالا اونقدرام کوچولو موچولو نه=))) روش داره که بهت میگه لایت بارت اگه بود چه رنگی بود:)))
کلا از نظر من چیز جالبی نیست ولی اگه با دسته وان راحتی این بهترین شبیه‌بهش هست(و البته کیفیت خوبی هم داره)
البته شنیدم که یه دستگاهی اومده و اجازه میده دسته خود وان رو به PS4 متصل کنی ولی بنده نه فیلمی دیدم ازش نه از نزدیک دیدمش!(البته گفته شده دو طرفس یعنی دسته وان رو PS4 و دسته PS4 رو وان)

یا حق..............

Last edited by a moderator:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان تو اکانت هکی بازی رو به اکانت خودم اکتیوم و افلاین شدم چون قرار ه یه مدت افلاین بمونم ممکنه طرف با پیگیری منو از طرف سونی بن کنه بن هم چون اول مدتش 1 ماهه ممکنه نفهمم ؟؟؟؟
میتونم از طریق وارد شدن به اکانتم تو سایت بفهمم ؟؟؟؟؟؟

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
دوستان تو اکانت هکی بازی رو به اکانت خودم اکتیوم و افلاین شدم چون قرار ه یه مدت افلاین بمونم ممکنه طرف با پیگیری منو از طرف سونی بن کنه بن هم چون اول مدتش 1 ماهه ممکنه نفهمم ؟؟؟؟
میتونم از طریق وارد شدن به اکانتم تو سایت بفهمم ؟؟؟؟؟؟

سلام
والا دقیق نمیدونم چون از از این نوع اکانت اصلا استفاده نکردم!(همه بازیها اوریجینال:Smoke:)
ولی فک کنم با وارد شدن تو سایت بتونی بفهمی که بن شدی یا نه و البته احتمالش هست به ایمیلت هم یه ایمیل بزنن!

یا حق.......................

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
سلام
والا دقیق نمیدونم چون از از این نوع اکانت اصلا استفاده نکردم!(همه بازیها اوریجینال:Smoke:)
ولی فک کنم با وارد شدن تو سایت بتونی بفهمی که بن شدی یا نه و البته احتمالش هست به ایمیلت هم یه ایمیل بزنن!

یا حق.......................
ممنون به این سادگی ها بن نمی کنن ولی شانسی که من دارم خیلی خیته
طرف ساله 2 اکانت ترکیبی خریده توش 20 بازی aaa هست الان هم بخوبی کار می کنه نه قفل شده نه چیزی من 30 تومن یه اکانت خریدم 10 دقیقه بعد طرف امنیت دو مرحله ایش رو فعال کرد

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
سلام به همه
آقا دیشب داشتم فیفا 17 بازی میکردم با یه نفر با ایدی senatormilad با اینکه نه وقت تلف کردم نه زیر توپ بزن بازی کردم بعد از بازی این .... دو تا فحش ناموسی داد بهم میخاستم ببینم چجوری میشه پیداش کرد راهی داره از روی اکانتش فهمید ؟؟؟
((واقعا چی به سر ملت ایران اومده که اینجوری شدیم خودمون به خودمون رحم نمیکنیم درست حرف نمیزنیم درست بازی نمیکنیم درست بحث نمیکنیم درست رانندگی نمیکنیم و ..... با احترام به همه دوستان ولی از اینکه ایرانی هستم خجالت میکشم))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام به همه
آقا دیشب داشتم فیفا 17 بازی میکردم با یه نفر با ایدی senatormilad با اینکه نه وقت تلف کردم نه زیر توپ بزن بازی کردم بعد از بازی این .... دو تا فحش ناموسی داد بهم میخاستم ببینم چجوری میشه پیداش کرد راهی داره از روی اکانتش فهمید ؟؟؟
((واقعا چی به سر ملت ایران اومده که اینجوری شدیم خودمون به خودمون رحم نمیکنیم درست حرف نمیزنیم درست بازی نمیکنیم درست بحث نمیکنیم درست رانندگی نمیکنیم و ..... با احترام به همه دوستان ولی از اینکه ایرانی هستم خجالت میکشم))
صبركن اب ها از اسياب بيوفته با يه اكانت dg طرح دوستي باهاش بريز و زير زبونش شهر و بقيه chz اشو بكش

• Like
Reactions: amirzandi021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر