هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
درود
من تازه پلاس اضافه کردم توی فیفا راحت می تونم آنلاین بازی کنم ولی توی pes همون ابتدای بازی توی لودینگ می مونه، کسی می دونه چرا ؟

argroup.iran

کاربر سایت
Oct 13, 2017
1
سلام

من مشکل بزرگی دارم که یکی از دوستان اگرکمک کنه ممنون میشم
تلویزیون من ال جی ال سی دی هست که وقتی کابل hdmi رو وصل می کنم فقط صفحه سیاه میاد و به صورت قطع و وصل شدن صدای اون منوی اولیه میاد. مشکل چیه؟
فقط اینهارو بگم که روی تلویزیون سامسونگم الان بدون مشکل و خیلی عالی کار می کنه دستگاه. با همین کابل hdmi که الان کنسول رو وصل میکنم و تصویر ندارم فقط صدا قطع و وصل میشه - دستگاه گیرنده یا دی وی دی رو وصل می کنم راحت تصویر میده
واقعا ممنون میشم یکی کمک کنه که دیگه کلافه شدم

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
درباره Boost Mode توی PS Pro یکم توضیح می دید؟ انگار بیشتر برا بازی های پیش از عرضه ی پرو کاربرد داره نه؟ برای بازی های که پچ و پشتیبانی پرو دارند فعال نباشه بهتره ؟ یا فرقی نمی کنه؟

Ehsan_CR7_PS4

کاربر سایت
Oct 14, 2017
4
سلام
من یه مشکل عجیب واسم پیش اومده من یه دونه PS4 با ظرفیت 500 گیگ خریدم
و همون اول بازی های PES 2017 و FIFA 17 رو روش نصب کردم

حالا بعد از چند ماه که میخوام بازی FIFA18 رو روش نصب کنم وقتی میزنم دانلود مینوسه مکشل کمبود فضا دارید

ووقتی از قسمت Storage میرم ببینم چقد هست کل فضای پلی منو میزنه 65 گیگ (با وجود اینکه هاردش 500 هست)
و دو تا بازی که نصب شده هم 62 گیگ هستش و فقط میزنه 3 گیگ فضای خالی

نمی دونم چی شده که داره اینقد کم هارد رو نشون میده
خواهش میکنم اگه کسی راه حلی بلده راهنمایی کنه
ممنون

fvjw_photo_2017-10-14_10-21-50.jpg

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام اموزشی از هات اسپت بین گوشی و دستکاه و لب تاپ میخوام اینترنت رو گوشی فعال کردم میخوام ببرمش رو دستگاه

درباره Boost Mode توی PS Pro یکم توضیح می دید؟ انگار بیشتر برا بازی های پیش از عرضه ی پرو کاربرد داره نه؟ برای بازی های که پچ و پشتیبانی پرو دارند فعال نباشه بهتره ؟ یا فرقی نمی کنه؟
بله دقیقا برای اوناس که فرسم با ثبات میکنه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Emperor visari

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام یک هارد اکسترنال 1 ترا برای ps4 میخوام چه مارکی پیش نهاد میکنید ممنون میشم جواب بدید
فرقي خاصي نداره ارزونترين مدل رو بگيريد من وسترن گرفته بودم ٢٣٠ يا همين حدودا يك ترا
مشكلي هم نداره
سلام
من یه مشکل عجیب واسم پیش اومده من یه دونه PS4 با ظرفیت 500 گیگ خریدم
و همون اول بازی های PES 2017 و FIFA 17 رو روش نصب کردم

حالا بعد از چند ماه که میخوام بازی FIFA18 رو روش نصب کنم وقتی میزنم دانلود مینوسه مکشل کمبود فضا دارید

ووقتی از قسمت Storage میرم ببینم چقد هست کل فضای پلی منو میزنه 65 گیگ (با وجود اینکه هاردش 500 هست)
و دو تا بازی که نصب شده هم 62 گیگ هستش و فقط میزنه 3 گیگ فضای خالی

نمی دونم چی شده که داره اینقد کم هارد رو نشون میده
خواهش میکنم اگه کسی راه حلی بلده راهنمایی کنه
ممنون

fvjw_photo_2017-10-14_10-21-50.jpg
Rebuild database بزنيد قبلشم از سيوتون بك اپ بگيريد اگه اشتباه نكنم كل هارد خالي ميشه بعدش
هارد خود كنسول ازين مشكلات زياد داره

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان;
یک سایت، کانال و یا گروه تلگرام "معتبر" برای خرید و فروش بازی های دسته دوم به بنده معرفی می کنید؟
اگر اینجا امکانش نیست، لطفا برای پیام خصوصی کنید.
تشکر.

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
دوستان من بین خرید کنسول پرو و اسلیم و معمولی گیر افتادم
صبح تا عصر سر کار هستم اصولا
اگه بتونم شب بازی میکنم "از هیچ بازی هم اصولا نمیگذرم"پس ۱ ترا لازممه
4K ندارم فعلا.فکرم نکنم بتونم از پس هزینه یه بدردبخورش بربیام فعلا
Tv فول اچ دی خونه فعلا هست و شاید بعدا یه مانیتور واسه گیم بخرم
اصلا خوشم نمیاد کنسول زیاد داغ کنه یا صدا بده
افت فریم شدید تو ذوق میزنه"ظاهرا اسلیم بعضی مواقع افت فریم داره"
دسته های اسلیم ظاهرا کیفیت خوبی ندارن. نظرتون چیه؟

دوستانی که تجربه اسلیم دارن نظر بدن.خودم قبلا یه ریجن ۱ معمولی داشتم راضی بودم.حیفش که فروختم

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
درود

دوستانی که تجربه اسلیم دارن نظر بدن.خودم قبلا یه ریجن ۱ معمولی داشتم راضی بودم.حیفش که فروختم

سلام، دسته ی اسلیم خوش دست تره! من که یه دونه خریدم خوب بوده تا حالا
قطعن پرو انتخاب بهتری هست و این خودش رو دربازی هایی که آینده میاد بیشتر هم نشون میده

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: trainer

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
درود

اگه تي وي 4k نداريد پرو ارزش هزينه اضافه نداره بين اسليم و فت (يا همون معمولي) هم فت از نظر من بهتره
تمام مدل ها هم توي بازياي سنگين شديدا داغ ميكنن و صدا دارن افت فريم هم توي فت و اسليم هست البته به خود بازي برميگرده معمولا بازياي يوبيسافت اينجور مشكلاتو دارن مثلا توي ghost recon wildlands توي صحنه هاي شلوغ درحدي افت فريم داشت كه ادم حالش بهم ميخورد درمورد پرو اطلاع ندارم ولي فكر ميكنم يه مقدار توي ثبات فريم بهتر باشه دركل توقع زيادي از يه كنسول نداشته باشيد اگه از اينجور مسائل خوشتون نمياد پي سي ببنديد بيشتر هزينه ميكنيد در عوض نه صدا داره نه داغ ميكنه نه مشكلات ديگه كنسولو
در مورد حجم كه اصلا بازي هم نكنيد بازم ١ترا لازمه ٥٠٠ حتي براي دو سه تا بازي هم جوابگو نيست ولي از نظر من كنسول ٥٠٠ بگيريد روش هارد اكسترنال بندازيد از يه سري جهات بهتره

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
اگه تي وي 4k نداريد پرو ارزش هزينه اضافه نداره بين اسليم و فت (يا همون معمولي) هم فت از نظر من بهتره
تمام مدل ها هم توي بازياي سنگين شديدا داغ ميكنن و صدا دارن افت فريم هم توي فت و اسليم هست البته به خود بازي برميگرده معمولا بازياي يوبيسافت اينجور مشكلاتو دارن مثلا توي ghost recon wildlands توي صحنه هاي شلوغ درحدي افت فريم داشت كه ادم حالش بهم ميخورد درمورد پرو اطلاع ندارم ولي فكر ميكنم يه مقدار توي ثبات فريم بهتر باشه دركل توقع زيادي از يه كنسول نداشته باشيد اگه از اينجور مسائل خوشتون نمياد پي سي ببنديد بيشتر هزينه ميكنيد در عوض نه صدا داره نه داغ ميكنه نه مشكلات ديگه كنسولو
در مورد حجم كه اصلا بازي هم نكنيد بازم ١ترا لازمه ٥٠٠ حتي براي دو سه تا بازي هم جوابگو نيست ولي از نظر من كنسول ٥٠٠ بگيريد روش هارد اكسترنال بندازيد از يه سري جهات بهتره
ممنون . نه بازی نکردن دوباره The last of us برای 7 مین بار رو نمیتونم تحمل کنم ... کنسول لازمه زندگیه
قضیه هارد اکسترنال چیه ؟ راحته کارکردن باهاش یا خیلی دردسر داره . بازیهای اکانتی هم میشه ریخت روش ؟ میشه ازش به عنوان هارد معمولی هم استفاده کرد در مواقع لزوم ؟
بدیش اینه تو بازار شیراز دستگاه فت موجودیش کم شده . خیلی هم گرون شدن دستگاه ها

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ممنون . نه بازی نکردن دوباره The last of us برای 7 مین بار رو نمیتونم تحمل کنم ... کنسول لازمه زندگیه
قضیه هارد اکسترنال چیه ؟ راحته کارکردن باهاش یا خیلی دردسر داره . بازیهای اکانتی هم میشه ریخت روش ؟ میشه ازش به عنوان هارد معمولی هم استفاده کرد در مواقع لزوم ؟
بدیش اینه تو بازار شیراز دستگاه فت موجودیش کم شده . خیلی هم گرون شدن دستگاه ها
هارد اكسترنال به دستگاه وصل ميشه مثل هارد خودش عمل ميكنه تا ٨ ترا هم ساپورت داره هيچ مشكليم نداره
اگه نميخوايد زياد هزينه كنيد دست دوم بگيريد توي انجمن ها خيليا كنسولشونو ميخوان بفروشن

• Like
Reactions: trainer

Ehsan_CR7_PS4

کاربر سایت
Oct 14, 2017
4
Rebuild database بزنيد قبلشم از سيوتون بك اپ بگيريد اگه اشتباه نكنم كل هارد خالي ميشه بعدش
هارد خود كنسول ازين مشكلات زياد داره

با تشکر از پاسخ شما

این کار رو هم انجام دادم باز همون جور هستش

راه حل دیگه ای نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر