هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
دوستان سوال در مورد اكانت هي هكي داشتم
اگر با همون روش مرسومش بازي رو انتقال بدي رو اكانت خودت و ديگه ام وارد اون اكانت نشي؟ گويي كه بازي مال خودت شده و خطري تهديدت نميكنه؟ يا صاحب حساب بفهمه ميتونه ريپورت كنه منظورم اينه كه بعد انتقال بازي به اكانت خودت ميشه انلاين بازي كرد و غيرفعال نميشه؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان سوال در مورد اكانت هي هكي داشتم
اگر با همون روش مرسومش بازي رو انتقال بدي رو اكانت خودت و ديگه ام وارد اون اكانت نشي؟ گويي كه بازي مال خودت شده و خطري تهديدت نميكنه؟ يا صاحب حساب بفهمه ميتونه ريپورت كنه منظورم اينه كه بعد انتقال بازي به اكانت خودت ميشه انلاين بازي كرد و غيرفعال نميشه؟

اکانت روی کنسول پرایمری میشه پس آفلاین هم میشه بازی کرد.
صاحب اصلی اکانت ظرفیت ۳ محسوب میشه و باید به نت متصل باشه.
اگه اینترنت قطع بشه یا از قبل، اکانت روی کنسول دیگه ای پرایمری شده باشه صاحب اکانت متوجه هک شدنش میشه.
آفلاین بازی کردن فقط خطر رو کمتر میکنه و ممکنه بازیها قفل بشن یا کنسول بن بشه.
حواستون باشه بعضی فروشنده های بی وجدانی هستن بعد از فروش اکانت ایمیل رو تغییر میدن تا دوباره اون اکانت رو بفروشن.

• Like
Reactions: art73 and sorrowful

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
اکانت روی کنسول پرایمری میشه پس آفلاین هم میشه بازی کرد.
صاحب اصلی اکانت ظرفیت ۳ محسوب میشه و باید به نت متصل باشه.
اگه اینترنت قطع بشه یا از قبل، اکانت روی کنسول دیگه ای پرایمری شده باشه صاحب اکانت متوجه هک شدنش میشه.
آفلاین بازی کردن فقط خطر رو کمتر میکنه و ممکنه بازیها قفل بشن یا کنسول بن بشه.
حواستون باشه بعضی فروشنده های بی وجدانی هستن بعد از فروش اکانت ایمیل رو تغییر میدن تا دوباره اون اکانت رو بفروشن.
اگر از اكانت لاگ اوت كنيم بازم اين مسئله صادقه؟

saeid0047

کاربر سایت
Sep 26, 2017
1
با سلام دوستان
ممنون از سایت خوبتون
یه سوال من ps4 دارم و الان یکی از بازیهایی رو که قبلا با همین کنسول تا آخر بازی کردم و بازدوباره از اول شروع به بازی کردم ولی یکجا از سیو مجدد بازی قفل میشه و صفحه سیاه میاد و هیج اتفاقی نمیوفته . مشکل از کجاست
ممنون میشم از راهنماییتون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان
من ps4 کند شده چیکار کنم درست شه؟
تنظیمات کارخونه بزنم تمام اکانتام میپره؟
اگه توي هاردش زياد بازي هست چندتايي رو پاك كنيد
بله تنظيمات كارخونه مثل روز اول ميكنتش اگه اكانتا هكي هستن ميپرن يكي از دلايل كندي دستگاه هم همون اكانتاس كه هركدوم يه پروفايل به دستگاه اضافه ميكنن
با سلام دوستان
ممنون از سایت خوبتون
یه سوال من ps4 دارم و الان یکی از بازیهایی رو که قبلا با همین کنسول تا آخر بازی کردم و بازدوباره از اول شروع به بازی کردم ولی یکجا از سیو مجدد بازی قفل میشه و صفحه سیاه میاد و هیج اتفاقی نمیوفته . مشکل از کجاست
ممنون میشم از راهنماییتون
چه عنواني هست؟ بازيو اپديت كرديد؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان الان 2روزه یه مشکلی دارم اونم اینه که یه اکانت آکبند فیفا(قانونی و 2مرحله ای گذاشتم) گرفتم پریشب خواستم بزنم ارور تایم اوت میداد لوگین نمیشد.بالاخره تونستم لوگین کنم.به روال قبل اکانت آکبندو که لوگین میکنی اکتیو میشه درسته؟
بعد خواستم برم اکتیو بودنشو چک کنم دیدم همزمان گزینه اکتیو و دی اکتیو فعاله.رو اکتیو که میزنم ارور زیر رو میده
بعد از طریق وب چک کردم دیدم زده کنسول اکتیوه.اگه اکتیوه پس این چی میگه؟ریستور لایسنس هم زدم

برای تست یکی از اکانتهامو دی اکتیو کردم و خواستم اکتیو بزنم دیدم بازم همینجوری هر 2گزینه هستش و رو اکتیو میزنم ارور میده
مشکل از کجاست؟
داخل بازیها هم راحت به سرور وصل میشم
اینم تایم شمار فیفاست که نشون نمیده اینجا ولی تو داشبورد نشون میده.تا دیروز نشون میداد

الان از کجا مطمئن بشم اکانت اکتیوه و این ارور رو چطوری رفع کنم؟

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
دوستان خواستم یاد آوری کنم اونهایی که دارن بازیها رو روی اکانت به اصطلاح دوم و سوم میخرن توجه داشته باشن که سونی در آپدیت ورژن ۵.۰ قراره سیستم مدیریت sub accounts ها رو تغییر بده.

PS4 update 4.74: New system patch released ahead of big Sony launch

Leaked PS4 5.0 Update Patch Notes Reveal What's Next

اقا این ‌راسته؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان خواستم یاد آوری کنم اونهایی که دارن بازیها رو روی اکانت به اصطلاح دوم و سوم میخرن توجه داشته باشن که سونی در آپدیت ورژن ۵.۰ قراره سیستم مدیریت sub accounts ها رو تغییر بده.

PS4 update 4.74: New system patch released ahead of big Sony launch

Leaked PS4 5.0 Update Patch Notes Reveal What's Next

اقا این ‌راسته؟
متن كاملو بهتر بود ميذاشتيد تا جايي كه ميدونم subaccount ربطي به اين موضوع نداره درواقع به اينصورته كه يه اكانت ساخته ميشه و اكانت اصلي ميتونه اونو مديريت كنه و محدوديتايي براش ايجاد كنه مثلا خانواده اكانت اصلي هست و براي بچه هاي زير ١٨ سال اينطوري اكانت ايجاد ميكردن كه بتونن مديريتش كنن حالا وقتي طرف ١٨ سالش ميشد نميتونست اكانتش رو بطور كامل از زيرمجموعه بودن جدا كنه كه قرار بود اين مورد اصلاح بشه باز من متن تغييرات رو نخوندم ولي قرار بود اين موضوع حل بشه كه ارتباطي با شير كردن اكانت نداره

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
آیا راهی هست که بازی دمو دانلود شده رو یک کنسول رو به یک کنسول دیگه با اکانت غیر یکسان انتقال داد ؟ کلا ۲ کنسول و اکانت مجزا.
یا بشه دیتا بازی دمو رو ریخت رو پی سی و با پی سی به یه PS4 دیگه؟
که لازم نباشه دوباره بازی دمو رو دانلود کرد.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,784
نام
حامد
آیا راهی هست که بازی دمو دانلود شده رو یک کنسول رو به یک کنسول دیگه با اکانت غیر یکسان انتقال داد ؟ کلا ۲ کنسول و اکانت مجزا.
یا بشه دیتا بازی دمو رو ریخت رو پی سی و با پی سی به یه PS4 دیگه؟
که لازم نباشه دوباره بازی دمو رو دانلود کرد.
با pc میشه دیتا رو دانلود کرد و انتقال داد به شرطی که هنوز توی استور موجود باشه. مثلا اون دمو سایلنت هیل کوجیما دیکه قابل انتقال نیست چون کلا از استور حذف شده.

• Like
Reactions: MN Prince

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
با pc میشه دیتا رو دانلود کرد و انتقال داد به شرطی که هنوز توی استور موجود باشه. مثلا اون دمو سایلنت هیل کوجیما دیکه قابل انتقال نیست چون کلا از استور حذف شده.

ممنون دوست عزیز اونو میدونستم.
منظور من این بود رو یه کنسول نه پی سی، دمو چندتا بازی هست و اگر بخوایم دمو ها رو منتقل کنیم یا کپی کنیم به کنسول جدید راهی وجود داره ؟ یا گزینه ای تو بکاپ گیری باشه تا مثلا ۱۰ گیگ دوباره دانلود نشه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,784
نام
حامد
ممنون دوست عزیز اونو میدونستم.
منظور من این بود رو یه کنسول نه پی سی، دمو چندتا بازی هست و اگر بخوایم دمو ها رو منتقل کنیم یا کپی کنیم به کنسول جدید راهی وجود داره ؟ یا گزینه ای تو بکاپ گیری باشه تا مثلا ۱۰ گیگ دوباره دانلود نشه.
خیر اون طوری امکان نداره. اون روش بک اپ فقط میتونه روی همون اکانت باشه. روش transfer to another ps4 هم فقط مربوط به انتقال اکانت از دستگاه به دستگاه دیگری میشه که فکر کنم اکانت و دیتا رو از روی کنسول اصلی پاک میکنه.

• Like
Reactions: MN Prince

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام امروز یه PS4 Pro خریدم و وقتی راش انداختم دیدم صدا ندارم! کنسول به یه مانیتور وصله و مانیتورم با جک 3.5 میلیمتری به یه اسپیکر وصله. با PS3 همین جوری صدا می گرفتم و مشکلی نداشتم. مشکل چیه دوستان؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر