هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دوستان اگه PS4 رو به مانیتوری که خروجیش 900P هست وصل کنیم تو بازی کیفیت خیلی افت میکنه نسبت به 1080؟
بله به مانیتور ۹۰۰p وصل کنید اتومات رزولوشن تصویر کنسول میره رو ۷۲۰p ست میشه!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: Milad_HW

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
بله به مانیتور ۹۰۰p وصل کنید اتومات رزولوشن تصویر کنسول میره رو ۷۲۰p ست میشه!

کیفیت تصویر خیلی بد میشه؟منظورم اینه رو کیفیت بازی تاثیر محسوس میزاره که مانع لذت بردن بشه؟

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
کیفیت تصویر خیلی بد میشه؟منظورم اینه رو کیفیت بازی تاثیر محسوس میزاره که مانع لذت بردن بشه؟
تصویر بد نمیشه مانع لذت بردن هم نمیشه فقط اگر شما ۱۰۸۰ بگیری وضوح بهتری داری

• Like
Reactions: rezab and Milad_HW

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
دوستان جایی هست معتبر که بشه ازش بازی های دسته دوم فیزیکی خرید؟
خودمون بخوایم یه اکانت قانونی بخریم چقدر هزینه برمیداره بعلاوه بازی هاش؟

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
برای بازی های دست دوم از اپلیکیشن های مخصوص فروش کالای دست دوم استفاده کنید.
البته از کانال های تلگرام هم میشه استفاده کرد.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بچه ها سلام. من سال پیش فیفا 17 رو ظرفیت 2 خریدم. تا دیروز هم بازی میکردم. دیروز روی اکانت خودم دیدم ایکون فیفا قفل شده. ولی وقتی روی اکانتی که مغازه دار واسم ریخته واسه فیفا میرم میشه بازی کرد ولی بازی از اول میاد و سیوهام پریده.
به نظرتون باید چه کار کنم؟
روي اكانتي كه بازي خريداري شده ريستور لايسنس بزنيد اگه درست نشد كه اكانتو از سايت دي اكتيو كردن رو كنسول ديگه زدن و فقط طرفيت ٣ ميتونيد بازي كنيد (احتمالا دي اكتيو كردن دادن كس ديگه چون گفتيد يك سال پيش خريديد و فاصله بين دي اكتيو كردنا ٦ماه هست)
اگه منظورتون سايته بله هست قيمت بالا ميكنن تو پاچتون
بيرون هم ميتونيد از مغازه دار ها بخريد كه دو برابر ميكنن تو پاچتون
بهترين راه اينه از بخش بازارچه همين انجمن و انجمن هاي ديگه مثل پرشين تولز استفاده كنيد اكثرا كاربرا امتياز بازارچه دارن و با خيال راحت ميتونيد ازشون خريد كنيد كه ارزونتر از همه جا درمياد
اكانت قانوني هم بسته به بازي و موارد مختلف قيمتش متغيره

• Like
Reactions: rezab

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
یک سوالی از خدمت دوستان گرامی داشتم
این کابل hdmi فابریکی که داخل جعبه ps4 slim بود طی یک حرکت انتحاری توسط بچه برادرم نابود شد
تو خونه غیر از اون 2 تا کابل داشتم یکی رو که زدم تصویر پرش داشت و اون یکی دیگه تصویر پرش نداره فقط احساس میکنم رنگ ها یکم بی حالتر هستن نسبت به کابل خودش
واقعا ممکنه کابل رو کیفیت تصویر و عمق رنگ ها تاثیر داشته باشه یا حس من اشتباهه؟؟
و این که اگر بخوام همین کابلی رو که داخل خود جعبه کنسول بود یا مشابه اون رو تهیه کنم باید چه مشخصاتی داشته باشه و قیمتش چقدره؟

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

آخرین ویرایش:

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
این اکانتهای اشتراک ۱ و ۲ و آفلاین جریانشون چیه؟

کلا از کسی میدزدن یا صاحب اکانت هم هنوز میتونه ازش استفاده کنه؟

Sent from iPhone using Tapatalk Pro
این اکانت ها که ظرفیت ،۲،۳ شون رو برا فروش قرار می دن ، قانونی هستن ( هرچند ظرفیت ۱ قانونی نیست تا اونجا که میدونم ) کلا طبق تصمیم سونی هر اکانت ( که شامل بازی و پلاس و غیره میشه) میتونه به شکل قانونی بین دو نفر به اشتراک گذاشته بشه ، یه سری اکانت هم به اسم هکی یا اشتراکی استفاده می شن که ( در واقع شما از ظرفیت ۲ اکانت استفاده می کنید)و اکانت آفلاین ( ظرفیت ۱) که قیمت کمتری در مقابل ظرفیت های قانونی و یا بازی کامل دارن ولی چون اکانت ها بدون اطلاع شخص صاحب اکانت استفاده میشن(هکی، اشتراکی) و کاملا غیرقانونی هستن ( ظرفیت ۱) قطعا مشکلاتی خواهند داشت .

• Like
Reactions: rezab

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
این اکانت ها که ظرفیت ،۲،۳ شون رو برا فروش قرار می دن ، قانونی هستن ( هرچند ظرفیت ۱ قانونی نیست تا اونجا که میدونم ) کلا طبق تصمیم سونی هر اکانت ( که شامل بازی و پلاس و غیره میشه) میتونه به شکل قانونی بین دو نفر به اشتراک گذاشته بشه ، یه سری اکانت هم به اسم هکی یا اشتراکی استفاده می شن که ( در واقع شما از ظرفیت ۲ اکانت استفاده می کنید)و اکانت آفلاین ( ظرفیت ۱) که قیمت کمتری در مقابل ظرفیت های قانونی و یا بازی کامل دارن ولی چون اکانت ها بدون اطلاع شخص صاحب اکانت استفاده میشن(هکی، اشتراکی) و کاملا غیرقانونی هستن ( ظرفیت ۱) قطعا مشکلاتی خواهند داشت .

یعنی پس بعنوان مثال من و دوستم میتونیم «یک اشتراک psn دوازده ماهه تهیه کنیم و از یک نسخه دیجیتالی fifa یا pes بصورت مشترک استفاده کنیم» و میتونیم هردو همزمان آنلاین بازی کنین ؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,578
یعنی پس بعنوان مثال من و دوستم میتونیم «یک اشتراک psn دوازده ماهه تهیه کنیم و از یک نسخه دیجیتالی fifa یا pes بصورت مشترک استفاده کنیم» و میتونیم هردو همزمان آنلاین بازی کنین ؟

آره
اونی که بازی با اکانتش خرید میشه باید همیشه موقع بازی آنلاین باشه

• Like
Reactions: rezab and Adroit

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام

بله می تونید ، اگر می خواین که راجع به چگونگی اش بیشتر بدونید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید ، به شکل کامل توضیح داده شده.
آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

سلام بغیر از پشت قاب بازی از تو ps4 میشه ریجن بازیرو تشخیص داد؟؟
علاوه بر پشت قاب بازی ، روی قاب بازی و روی دیسک هم علائمی هست که می تونید با اون ریجن بازی رو حدس بزنید، مثلا اگر سیستم درجه بندی بازی ESRB باشه ، بازی ریجن ۱ و یا ریجن آل هست، یا اگر سیستم درجه بندی بازی PEGI باشه بازی ریجن ۲ ا ست. ضمن اینکه روی عطف قاب بازی ، و همچنین روی دیسک کدی هست(ممکنه همیشه روی دیسک درج نشه) که اگر گوگل کنید کد رو ، متوجه میشد بازی دقیقا چه ریجنیه.

uncharted4_pegi_ps4.jpg 2016-06-13_575e1b67a5070_Uncharted4-Disc.jpg

یک سوالی از خدمت دوستان گرامی داشتم
این کابل hdmi فابریکی که داخل جعبه ps4 slim بود طی یک حرکت انتحاری توسط بچه برادرم نابود شد
تو خونه غیر از اون 2 تا کابل داشتم یکی رو که زدم تصویر پرش داشت و اون یکی دیگه تصویر پرش نداره فقط احساس میکنم رنگ ها یکم بی حالتر هستن نسبت به کابل خودش
واقعا ممکنه کابل رو کیفیت تصویر و عمق رنگ ها تاثیر داشته باشه یا حس من اشتباهه؟؟
و این که اگر بخوام همین کابلی رو که داخل خود جعبه کنسول بود یا مشابه اون رو تهیه کنم باید چه مشخصاتی داشته باشه و قیمتش چقدره؟

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk
کیفیت کابل به شدت در کیفیت خروجی تاثیر گذاره ، هرچند که کابل همراه پی اس فور هم خیلی معمولیه .
کیفیت کابل به طول کابل، پوشش فلزی کابل (مثلا با طلا آب کاری شده باشه) و جنس روکش کابل ، و خیلی عوامل دیگه بستگی داره ، ممکنه بعضی کابل های بی کیفیت تصویر مخدوش یا نویز دار ارائه بدن،قیمت هم از ۱۰ هزار تومن هست تا ۱۰۰ یا بیشتر ، برای کابلهای با طول بیش از حالت نرمال ممکنه قیمت بالاتر هم بره، برای خرید کافیه ی به فروشگاههای فروش آنلاین اجناس سر بزنید تو بخش کابلهای HDMI نطرات کاربرها رو بخونید تا انتخاب درستی داشته باشید، حتی الامکان سعی کنید کابل با طول بیش از ۲ متر نگیرید. و اینکه برای پلی استیشن معمولی و اسلیم کابلتون حتما منطبق بر HDMI 1.4 باشه(اکثر کابل های مناسب داخل بازار همین نسخه هستن) و برای پی اس پرو کابل HDMI 2.0a، چون خروجیPS4 معمولی و اسلیم، نسخه ی ۱.۴ هست. و پلی استیشن پرو نسخه ی 2.0a

Last edited by a moderator:

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام دوستان من میخوام با اینترنت خابگاه دانشگاه وصل شم ولی یه مشکلی هست اونم اینه که وقتی به شبکه وایرلس خوابگاه میخوام وصل شم نیاز به یک یوزرنیم و پسورد داره که اون برای همه یکسانه ولی مشکل اصلی جاییه که باید برای وصل شدن به خود اینترنت یک یوزرنیم و پسورد دیگه هم وارد کرد که شماره دانشجویی و کد ملیه .حالا من نمیدونم چه طور و کجا باید یه کانکشن بسازم که این شماره داشجویی و کد ملی رو وارد کنم.ممنون میشم کمکم کنید

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان من میخوام با اینترنت خابگاه دانشگاه وصل شم ولی یه مشکلی هست اونم اینه که وقتی به شبکه وایرلس خوابگاه میخوام وصل شم نیاز به یک یوزرنیم و پسورد داره که اون برای همه یکسانه ولی مشکل اصلی جاییه که باید برای وصل شدن به خود اینترنت یک یوزرنیم و پسورد دیگه هم وارد کرد که شماره دانشجویی و کد ملیه .حالا من نمیدونم چه طور و کجا باید یه کانکشن بسازم که این شماره داشجویی و کد ملی رو وارد کنم.ممنون میشم کمکم کنید
احتمالا از باروزر دستگاه باید برید اون اطلاعات رو وارد کنید.
مثلا سایت گوگل رو با دستگاه باز کنید خود صفحه اش میاد

سلام دوستان در داخل بازی ویچر ۳
الان من بازی معمولی رو ریجن آل دارم میخوام بفروشمش نسخه کامپلت رو بخرم.
حالا اگر اینطور بشه تروفی ها و سیو بازی چطور میشه؟

Last edited by a moderator:

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان
این تروفی که باید ۵۰ تا هدشات کنی رو چجوری باید گرفت؟
حیوانات هم حساب میشن ؟
یه سوال مهم دیگه
الان من بازی معمولی رو ریجن آل دارم میخوام بفروشمش نسخه کامپلت رو بخرم.
حالا اگر اینطور بشه تروفی ها و سیو بازی چطور میشه؟

دوست عزیز ابتدا بازیت رو مشخص کن

• Like
Reactions: shahriyar_pc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر