هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان
به نظرتون اگه بعضی شب ها PS4 رو برای دانلود های شبانه روشن بذاریم فکر میکنید برای کنسول مشکلی ایجاد میشه ؟
ممنون

JIREZ

کاربر سایت
Sep 6, 2008
20
سلام دوستان متاسفانه من این مطلب توی یه تاپیک دیگه پرسیدم ولی مدیر محترم حذفش کرد....دوستان من دستگاه ps4 رجین 4 خریدم مطالب توی سایت رو هم خوندم اما مهمترین نکته ای که توش نوشته نشده بود و به نظرم فوق العاده مهم ولتاژ ورودی برای رجین های مختلفه که باعث خرابی دستگاه ها شده...من دستگاه خودم رو نگاه کردم ولتاژ ورودی 220-240 هست که فوق العاده خطرناکه چون اینجا همیشه افت ولتاژ هست و معمولا ولتاژ همیشه زیر این مقدار هست حدود 213 که ممکنه باعث خرابی دستگاه بشه...با سرچ کردن تو اینترنت فهمیدم رجین 1 یونیوسال هست یعنی ولتاژ کاری اون 110-240 هست که فوق العاده برای ایران مناسب تره ...و من اگه اینو دوستان گفته بودند حتما همین رجین رو می گرفتم .حالا دوستان یه سوال ولتاژ ورودی برای دستگاههای رجین 2 و 3 چند هست؟؟فکر کنم برای رجین 3 هم 110-240 احتمال زیاد...خواهشن دوستانی که دارند جواب بدند تا راهنمایی باشه برای دوستانی که میخوان دستگاههو بخرن تا براشون مشکلی پیش نیاد.( اگه مدیر دوباره پست مورد لطف قرار نده)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
به نظرتون اگه بعضی شب ها PS4 رو برای دانلود های شبانه روشن بذاریم فکر میکنید برای کنسول مشکلی ایجاد میشه ؟
ممنون
روی standby بزار ... مشکلی نداره

دوستان ما اين دسته هاي ps4 رو كه ميزنيم تو شارژ يه پيغام اون بالا گوشه سمت چپ مياد كه نشون ميده دسته داره شارژ ميشه بعدشم محو ميشه
حالا از كجا بايد بفهمم كه دسته من تا چند درصد شارژ شده يا كي شارژش كامل شده كه من دسته رو از شارژ بكشم
دکمه PS Button نگاه دار بعد گوشه پایین چپ زده.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من بعد از دو سه ماه، خواستم باز اینفیموس بازی کنم الان سیو هارو نمیاره، و دوباره از اول شروع ميشه، چرا!
راستی دیتای بازی رپ از قبل رو کنسول داشتم، اما الان که دیسک انداختم باز یکی دیگه نصب کرد!! البته این دیسک با اون دیسکی که چند ماه پیش بازی میکردم فرق داره ها، همون نیست
خودم احتمال ریجن بازی میدم که تا اونجایی که یادم میاد، اینفیموس قبلی هم ریجن ALL بود

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا این آپدیت جدید اومده تا آپدیت نکنم نمیزاره به psn وصل شم! دیشب وصل شدم خیلی عادی صب روشن کردم دیدم نمیشه وصل شد! الان کل بازی هام هم psn میخوان! نمیشه آپدیت نشه و وصل شه؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اقا این آپدیت جدید اومده تا آپدیت نکنم نمیزاره به psn وصل شم! دیشب وصل شدم خیلی عادی صب روشن کردم دیدم نمیشه وصل شد! الان کل بازی هام هم psn میخوان! نمیشه آپدیت نشه و وصل شه؟

نه داداش باید آپدیت شه.

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام
آقا من چندتا سوال داشتم، مطالبو خوندم ولی پیدا نکردم، البته تعداد صفحات هم خیلی زیاد هست
1- فرض کنید چند تا دستگاه پی اس 4 هست و تعدادی بازی کننده (مثل گیم نت)، برای اینکه بازی هر نفر برای خودش سیو بشه باید پروفایل برای هر نفر ساخته بشه؟
2- سیوها قابلیت کپی به فلشو داره؟
3- آیا میشه یه بازی اریجینال (مثل فیفا 15) خرید و روی همه دستگاه ها نصب کرد و همه همزمان بازی کنن؟
4- برای آنلاین بازی کردن روی همه دستگاهها باید برای هر دستگاه جداگانه اکانت خرید؟ کلا" اگه یه زحمتی بکشید و یه توضیحی در مورد آنلاین بازی کردن بدید ممنون میشم

دوستان اگه جواب سوالامو بدید خیلی کمکم کردید @};-

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام دوستان متاسفانه من این مطلب توی یه تاپیک دیگه پرسیدم ولی مدیر محترم حذفش کرد....دوستان من دستگاه ps4 رجین 4 خریدم مطالب توی سایت رو هم خوندم اما مهمترین نکته ای که توش نوشته نشده بود و به نظرم فوق العاده مهم ولتاژ ورودی برای رجین های مختلفه که باعث خرابی دستگاه ها شده...من دستگاه خودم رو نگاه کردم ولتاژ ورودی 220-240 هست که فوق العاده خطرناکه چون اینجا همیشه افت ولتاژ هست و معمولا ولتاژ همیشه زیر این مقدار هست حدود 213 که ممکنه باعث خرابی دستگاه بشه...با سرچ کردن تو اینترنت فهمیدم رجین 1 یونیوسال هست یعنی ولتاژ کاری اون 110-240 هست که فوق العاده برای ایران مناسب تره ...و من اگه اینو دوستان گفته بودند حتما همین رجین رو می گرفتم .حالا دوستان یه سوال ولتاژ ورودی برای دستگاههای رجین 2 و 3 چند هست؟؟فکر کنم برای رجین 3 هم 110-240 احتمال زیاد...خواهشن دوستانی که دارند جواب بدند تا راهنمایی باشه برای دوستانی که میخوان دستگاههو بخرن تا براشون مشکلی پیش نیاد.( اگه مدیر دوباره پست مورد لطف قرار نده)
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد.
ریجن یک مخصوص آمریکای شمالی هست که ولتاژ برق شهری 110 ولته؛110-240 هم یعنی هم با ولتاژ 110 کار میکنه هم با 220 و نیازی به ترانس نداره. منظورش اصلا 213ولت نیست
تمام دستگاههای الکترونیکیه ایران با ولتاژ 220 کار میکنند و برق شهری هم در ایران 220ولت هستش(حالا کمی هم بالا یا پایین میشه)
اصلا نگران ولتاژ نباشین، اولویت انتخاب ریجن برای خرید PS4 رو هم ولتاژ قرار ندید.

GOLD فعلا بهترین کیفیت صدا رو داشته برای PS که با بلوتوث هم راحت وصل میشه ! مدل Razer Kraken 7.1 هم هست که بازم بلوتوث داره !
قیمتشون در چه حدوده؟

Last edited by a moderator:

JIREZ

کاربر سایت
Sep 6, 2008
20
ممنون دوست عزیز برای پاسخت .اما فکر کنم منظورم رو بد متوجه شدید. منظورم اینه که الان رجین 4 ولتاژ کاری دستگاهش 240-220 هست. و خوب طبیعتا با افت ولتاژی که ما داریم (معمولا ولتاژ 213-215) هست یا بعضی وقت ها شدیدتر، ممکنه به دستگاه فشار بیاد. در حالی که دستگاه رجین 1 چون ولتاز کاری از 240-110 هست این افت ولتاژی که توی سیستم داریم یرای دستگاه مشکل خاصی درست نمی کنه چون دستگاه حتی با 110 ولت هم کار میکنه. من فکرمی کنمخیلی از مشکلات درست شده برای بچه ها در بخش مشکلات و خرابی ها مربوط به همین قضیس.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اقا من یه جا خوندم که وقتی صدای GOLD رو کم میکنی کیفیتش از PULSE کمتر می شه...راسته؟
این GOLD به PS3 و VITA و گوشی های سونی وصل میشه آیا؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر