هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
برای دانلود کردن ایرانسل بهترین گزینه است برای آنلاین بازی کردن هم همراه اول چون پینگ پایین دارد
اتفاقا برای آنلاین بازی کردن، اینترنت های گوشی ناپایدار هستن (چه ایرانسل و چه همراه اول) و اصلا مناسب نیست. بهترین گزینه اینترنت ثابت adsl هست

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
سلام
بنظرتون ps4 fat بخریم بهتره یا slim؟ از لحاظ سر و صدا و خنکی و اینا فرقی دارن؟(حتی خیلی جزئی)
آیا راهی هست که بشه فهمید دستگاهی که میخریم نو هست؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
سلام
بنظرتون ps4 fat بخریم بهتره یا slim؟ از لحاظ سر و صدا و خنکی و اینا فرقی دارن؟(حتی خیلی جزئی)
آیا راهی هست که بشه فهمید دستگاهی که میخریم نو هست؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
از لحاظ جزیی بگی آره slim بهتره و اگه تونستی اسلیم بگیر اگر هم نشد مدل فت هم خوبه ولی سلیم بی سرو صداست و کمتر داغ میکنه ولی فت هم مشکلی نداره واسه خرید همه دستگاهها رو چین میسازه و اگه فروشنده گفت این مدل ژاپنه بدون دروغ میگه فقط تاریخ ساختشون فرق داره و ریجن که همون منطقس ریجن یک آمریکاست دو اروپا و سه آسیاست ریجن دو یا یک بگیر موقع خرید پیچهای دستگاه رو نگاه کن خطو خش نداشته باشه دستگاه رو با دیسک امتحان کن ببین موقع کار با دیسک صرو صدا نداره ببین دستگاه داغ نمیکنه شماره دستگاه با جعبه یکیه اگه تونستی به فروشنده بگو چند روز مهلت تست بده و واسه حرفای الکی فروشنده پول اضافه نده موفق باشی

• Like
Reactions: ALI_FURY

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
از لحاظ جزیی بگی آره slim بهتره و اگه تونستی اسلیم بگیر اگر هم نشد مدل فت هم خوبه ولی سلیم بی سرو صداست و کمتر داغ میکنه ولی فت هم مشکلی نداره واسه خرید همه دستگاهها رو چین میسازه و اگه فروشنده گفت این مدل ژاپنه بدون دروغ میگه فقط تاریخ ساختشون فرق داره و ریجن که همون منطقس ریجن یک آمریکاست دو اروپا و سه آسیاست ریجن دو یا یک بگیر موقع خرید پیچهای دستگاه رو نگاه کن خطو خش نداشته باشه دستگاه رو با دیسک امتحان کن ببین موقع کار با دیسک صرو صدا نداره ببین دستگاه داغ نمیکنه شماره دستگاه با جعبه یکیه اگه تونستی به فروشنده بگو چند روز مهلت تست بده و واسه حرفای الکی فروشنده پول اضافه نده موفق باشی
متشکرم بابت پاسختون
والا توی نت نوشته بود که fat به دلیل بزرگتر بودن فن ها خنک تر هست اما سر و صدای بیشتری داره از اون طرف slim گرم تر میشه!
از اون طرف slim hdr داره که احتمالا توی بازی ها تاثیر داشته باشه!(دقیق نمیدونم)اما در کل از لحاظ سخت افزاری فکر نکنم فرقی داشته باشن!

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
متشکرم بابت پاسختون
والا توی نت نوشته بود که fat به دلیل بزرگتر بودن فن ها خنک تر هست اما سر و صدای بیشتری داره از اون طرف slim گرم تر میشه!
از اون طرف slim hdr داره که احتمالا توی بازی ها تاثیر داشته باشه!(دقیق نمیدونم)
من همه مدلهای ps4رو دارم پرو اسلیم فت و همشون رو امتحان کردم گرافیک همشون مثل همه به غیر از پرو که اونم بازیهایی که سازنده ها خودشون ارتقا دادن وگرنه فرقی نداره فت هم hdr داره و فقط کافیه فعالش کنی و تلویزیونت ساپورت کنه فت هم داغ میکنه شاید بیشتر از اسلیم و طبیعتا صداش بیشتره رو خرید هم زیاد وسواس به خرج نده گرافیک فت و اسلیم یکیه شک نکن حتی رو پرو اگه نظر منو میخوایی اسلیم بخر جدیدتره اگه نشد فت اسلیم hdr حرف مفته و پول الکی نده

• Like
Reactions: ALI_FURY

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
منظورت این بسته های نامحدود شبانه هست؟ این بسته ها سرعتشون پایین نیست؟

View attachment 123415
این لیست برای چه سرویس دهنده هست؟ ظاهرا میخوره برای همراه اول باشه ولی کد دستوری همراه اول *۱۰۰۰# هست البته من چند ماهه دانلود نداشتم ولی تا چند ماه پیش که اینطور بود مصرف منصفانه ای هم درکار نبود روی خود بسته. با همون ۲تا۷ راحت صد گیگ دانلود کرده بودم
سرعت هم کاملا بستگی به منطقه داره من توی خونه قبلی ۱۲ مگ سرعت دانلود میگرفتم الان رو ۶ مگ با کمتره ولی بازم راضیم چون راحت میشه یه بازیو یه شبه دانلود کرد

• Like
Reactions: F.3.R.Y.X

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان هارد اکسترنال یک ترا wd رو تازگی اضاف کردم ... ۸۳ گیگ رو توی تقریبا ۲۰_۲۵ دقیقه از هارد داخلی انتقال داد به اکسترنال. طبیعیه سرعتش ؟ بنظر خودم باید بیشتر باشه حساب سر انگشتی میگه سرعتش حدود ۵۰_۷۰ مگابایته .‌‌..

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان هارد اکسترنال یک ترا wd رو تازگی اضاف کردم ... ۸۳ گیگ رو توی تقریبا ۲۰_۲۵ دقیقه از هارد داخلی انتقال داد به اکسترنال. طبیعیه سرعتش ؟ بنظر خودم باید بیشتر باشه حساب سر انگشتی میگه سرعتش حدود ۵۰_۷۰ مگابایته .‌‌..
بله تا جایی که میدونم طبیعیه و برای من هم همینطوره

• Like
Reactions: owj

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دو تا سوال داشتم
چرا از دیروز که تست کانکشن می زنم نت تایپم ثابت نیست؟
یک بار میشه 2 یک بار میشه 3 ؟
از شاتل استفاده می کنم
سوال بعد اینکه کسی از سرور های مخصوص بازی شاتل استفاده کرده؟ این سرویس های گیم در مقایسه با سرور های عادی چه تفاوتی داره و واقعا برا بازی مناسبه؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دو تا سوال داشتم
چرا از دیروز که تست کانکشن می زنم نت تایپم ثابت نیست؟
یک بار میشه 2 یک بار میشه 3 ؟
از شاتل استفاده می کنم
سوال بعد اینکه کسی از سرور های مخصوص بازی شاتل استفاده کرده؟ این سرویس های گیم در مقایسه با سرور های عادی چه تفاوتی داره و واقعا برا بازی مناسبه؟
سرویس گیم فقط حالت فست رو پیش فرض فعاله برای بقیه سرویس ها باید زنگ بزنید فعال کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
متشکرم بابت پاسختون
از اون طرف slim hdr داره که احتمالا توی بازی ها تاثیر داشته باشه!(دقیق نمیدونم)اما در کل از لحاظ سخت افزاری فکر نکنم فرقی داشته باشن!
فت اصلا نخر قیمتش خیلی میوفته کسی هم زیربارش نمیره سال دیگه کنسول بعد میاد

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
این لیست برای چه سرویس دهنده هست؟ ظاهرا میخوره برای همراه اول باشه ولی کد دستوری همراه اول *۱۰۰۰# هست البته من چند ماهه دانلود نداشتم ولی تا چند ماه پیش که اینطور بود مصرف منصفانه ای هم درکار نبود روی خود بسته. با همون ۲تا۷ راحت صد گیگ دانلود کرده بودم
سرعت هم کاملا بستگی به منطقه داره من توی خونه قبلی ۱۲ مگ سرعت دانلود میگرفتم الان رو ۶ مگ با کمتره ولی بازم راضیم چون راحت میشه یه بازیو یه شبه دانلود کرد
همراه اول هست. روی کنسول باید امتحان کنم ببینم سرعتش چطوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر