هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
بازی ظرفیت 1 در صورت اتصال به اینترنت قفل میشه
شما هر چقدر که تروفی گرفتی بعد اتصال به اینترنت ثبت میشن با تمام بازیها میشه اینکارو انجام داد

میدونم قفل میشه با اتصال به نت

میگم آفلاین بازی ش کنم تموم که شد وصل بشم به نت و بازی رو بعد قفل شدن پاک کنم دیگه . و بعد برم سراغ یه بازی دیگه و همین روند رو ادامه دادن میشه؟ فقط بازی قفل میشه دیگه اتفاقی برای اکانت نمیفته؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
میدونم قفل میشه با اتصال به نت

میگم آفلاین بازی ش کنم تموم که شد وصل بشم به نت و بازی رو بعد قفل شدن پاک کنم دیگه . و بعد برم سراغ یه بازی دیگه و همین روند رو ادامه دادن میشه؟ فقط بازی قفل میشه دیگه اتفاقی برای اکانت نمیفته؟
تا وقتی که از فروشنده معتبر خریداری کنی اتفاقی نمی افته

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام آقا من اکانت دارم الان میخوام plus رو این اکانت فعال کنم باید چکار کنم
سلام
بسته به ریجن اکانتت میتونی گیف کارت بگیری و حسابتو شارژ کنی و بعد پلاس خریداری کنی البته نمیدونم در اینصورت احتیاجی به وارد کردن کریدیت کارت هست یا نه
یا میتونی گیفت کارت پلاس بخری و کدو بزنی و پلاس برات فعال میشه و راه آسونی هم هست
فقط توجه کن که اکانتت چه ریجنی هست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
بسته به ریجن اکانتت میتونی گیف کارت بگیری و حسابتو شارژ کنی و بعد پلاس خریداری کنی البته نمیدونم در اینصورت احتیاجی به وارد کردن کریدیت کارت هست یا نه
یا میتونی گیفت کارت پلاس بخری و کدو بزنی و پلاس برات فعال میشه و راه آسونی هم هست
تو مورد اول نیازی به وارد کردن کردیت کارت نیست مثل بقیه محتوای دیجیتالی با همون بالانس خریداری و به اکانت اضافه میشه

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
سلام
پلاس خریدم الان فقط میخوام فعالش کنم برا فیفا انلاین بلد نیستم

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
پلاس خریدم الان فقط میخوام فعالش کنم برا فیفا انلاین بلد نیستم
از تو کنسول برو توی store بعدش از سمت چپ برو روی Redeem Code بعدش کدو بزن و فعال میشه بعدش یه شکل پلاس روی اکانتت میاد و تمام.
وقتی پلاسو توی اکانتت فعال کنی برا تمام بازیا فعال میشه.

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
از تو کنسول برو توی store بعدش از سمت چپ برو روی Redeem Code بعدش کدو بزن و فعال میشه بعدش یه شکل پلاس روی اکانتت میاد و تمام.
وقتی پلاسو توی اکانتت فعال کنی برا تمام بازیا فعال میشه.
فقط یه ایمیل بهم داده با یه پسورد

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان سلام
من رو سیستمم یک پروفایل هکی هست که من فقط از قابلیت پلاسش استفاده میکنم حالا میخوام بدونم بازیهایی که در استور رایگان میشن من هم میتونم دانلود کنم و بدون مشکل رو یوزرم استفاده کنم ؟

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
فقط یه ایمیل بهم داده با یه پسورد
ایمیل و پسورد برای ‌پلاس هکی یا ظرفیتیه شما چی گرفتید دقیقا؟
دوستان سلام
من رو سیستمم یک پروفایل هکی هست که من فقط از قابلیت پلاسش استفاده میکنم حالا میخوام بدونم بازیهایی که در استور رایگان میشن من هم میتونم دانلود کنم و بدون مشکل رو یوزرم استفاده کنم ؟
نمیتونید
فقط قابلیت انلاین بازی کردن شیر میشه نه هیچ قابلیت دیگه ای
میتونید از داخل اکانتی که پلاس داره بازیارو بذارید رو دانلود ولی ازونجایی که هکیه این امکان هم ندارید و احتمال زیاد تا الان ریست شده

• Like
Reactions: A-min

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان سلام
درود دوست عزیز
اگه بازی های پلاس رایگان رو صاحب اکانت خریده باشه میتونین به لیست دانلود اضافه و دانلود کنین و بازی کنین
البته اگه رمز اکانت ریست نشده باشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: che-jaleb and A-min

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
دوستان سلام
من مدت هاست از اکانت های هکی استفاده می کنم و همیشه خودم اکانت ها رو از کانال های تلگرامی خریداری کردم و دیتاشونو ریختم و بازی کردم
به جز دو سه تا اکانت هکی، بقیه همشون بعد آنلاین شدن بازی هاشون قفل شد و از شانسی که داشتم همون دو سه تا اکانت کلی بازی توووپ توش داشت که هنوز موندن برام :D
ولی بار آخر رفتم تو یکی از این فروشگاه ها برام یک ترابایت بازی ریختن به انتخاب خودم با دیتا مجموعاً 450 تومن شد
در کمال ناباوری دیدم مغازه دار یه روشی بلده که میشه بازی های اکانت هکی رو بدون اونکه به سرور PSN وصل بشه از طریق خود همون کنسول آپدیت کرد!!! یعنی نوتیفیکشن آپدیت بازی ها میاد و میتونی بذاری تو لیست دانلود و یا آنلاین و یا از طریق PSX Download Helper دیتاشو منتقل کنی
از فروشنده هم پرسیدم گفت بله ما این روش رو مدت هاست استفاده میکنیم و اصلاً مهم نیست اکانت هکی یا ظرفیت 1 خریده باشی...در هر صورت بازی هات قفل نمیشن و میتونی برای همیشه از آخرین آپدیت هاش استفاده کنی!! @-)
ولی هر کاری کردم این روش رو بهم یاد بدن، ندادن :-w
کسی اینجا چیزی در این زمینه میدونه؟؟؟

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
من اگر بخوام ps4 slim 500gb بخرم
از کجا بفهمم آک واقعیه؟
لوازم تعویضی نیست ؟
اگر جا مطمعن میشناسید برام پخ کنید

Ps4 کپی خور شده؟
کپی خور نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
چقدر هزینه کپی خوره؟

سوال آخر . دیدم تو اینترنت زده بود تبدیل دسته ps2 و ps3 به ps4
اینا واقعا کار میکنن؟ قیمتشون چنده؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من اگر بخوام ps4 slim 500gb بخرم
از کجا بفهمم آک واقعیه؟
لوازم تعویضی نیست ؟
اگر جا مطمعن میشناسید برام پخ کنید

Ps4 کپی خور شده؟
کپی خور نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
چقدر هزینه کپی خوره؟

سوال آخر . دیدم تو اینترنت زده بود تبدیل دسته ps2 و ps3 به ps4
اینا واقعا کار میکنن؟ قیمتشون چنده؟
در مورد سوال دوم. بله کپی خور شده و نرم افزاری هست و دستگاه های جدید نمیشن چون ورژن پایه اونا بالاتر از ورژنیه که کپیخور میشه
ورژه 5.05 و به پایین کپیخور میشه.
درمورد تبدیل دسته هم فکر نمیکنم همچین چیزی بشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر