هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام من برای آپدیت کردن بازیام 4g گوشیمو هات اسپات میکنم رو کنسول ولی سرعت پایینش بیچاره میکنه ، به غیر از نرم افزار psx راه حل دیگه ای دارید با سرعت بالا دانلود کنه ؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
توپخونه و پاساژ لباف دو‌ تا سوال که میپرسی ترول بازی درمیارن و خیال میکنن خیلی باحالن
کلا توپخونه مافیای صنعت گیمه تهرانه و خیلی از عزیزان شهرستانی به اونجا مراجعت میکنند اما اگه سمت پاساژ چارسو برن دیگه عمرا برن اون توپخونه .
من خودم قبلا از توپخونه خرید میکردم . تازه یکیشونم بود که مشتریش بودم و علاوه بر خودم چندبار ps4 برای دوستان و اشنایان ازش خریده بودیم . اما اخرین بار حدود 2 سال پیش رفته بودیم برای برادر زادم که ps4 بخریم این طرف هم که مثلا مارو میشناخت جنس رفرش رو به عنوان نو میخواست بندازه که من فهمیدم و دیگه بعد از اون پامو توپخونه نزاشتم

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
بچه ها لطفا جواب بدین
این اکانت های ترکیبی بازی و پلاس ک توی کانالا تلگرام میفروشن قابل اعتماده؟
من با بن شدن یا قغل شدن بازی مشکلی ندارم فقط میخام بدونم کنسول بن نمیشه؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
بچه ها لطفا جواب بدین
این اکانت های ترکیبی بازی و پلاس ک توی کانالا تلگرام میفروشن قابل اعتماده؟
من با بن شدن یا قغل شدن بازی مشکلی ندارم فقط میخام بدونم کنسول بن نمیشه؟
اگر وارد حریم شخصی طرف یا والت استور و موارد مشابه نشید و فقط از بازی تو اکانت خودتون استفاده کنید، نه خطری نداره تهش همون قفل شدن بازیه که با خرید یه اکانت دیگه با ریجن مشابه قفل هم میتونید بردارید.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
سلام. آقا این ارور CE-32955-4 از صبح تا الان کلافمون کرده. :| 20 مگ از دیتای بازی دانلود شد بعدش هرکاری کردم دیگه نتونستم بیشتر دانلود کنم. سرچ زدم کلا انگار افراد زیادی به این ارور بر نخوردن، همون تعداد کم گفته بودن که Reinstall و اینجور چیزارو امتحان کنید... با سه تا نت مختلف هم تست کردم هیچکدوم به نتیجه ای نرسید. نکته عجیبش اینجاست که آپدیت/بقیه بازی ها راحت و بدون دردسر دانلود میشن ولی این یه مورد خاص اذیت میکنه. کسی راه حل یا تجربه ای از این ارور یا موارد مشابهش رو داره؟ تقریبا هرچی به ذهنم می رسید رو امتحان کردم از صبح تا الان (تغییر DNS و ...) داره دیوونم میکنه. 8-|

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام دوستانی که شاتل دارن زنگ میزنید به isp چی میگید و مشکل انلاین نشدنتون رو‌حل میکنن ؟ من البته شاتل نیستم ولی با نت خانگی وصل نمیشم به psn و هنگام تست ارور میده isp هم میگه بگو مشکل چیه سرورش کجاس ادرس سرورو بده من حلش کنم
لطفا راهنمایی کنید متشکر

Amirnum1

کاربر سایت
Feb 11, 2019
2
با سلام خدمت همه
من یه اکانت ظرفیت 3 رو خریدم. حالا می خوام این اکانت رو روی دو کنسول بریزم، البته میدونم نمیشه همزمان بازی کرد. می خوام مثلا روز با یه کنسول از اکانت استفاده کنم، شب با یه کنسول دیگه از اون اکانت استفاده کنم. فقط هر دفعه که میری تو بازی قفل میشه. و باید ریستوری لاینسیس بزنی، تا قفل باز شه. و بتونی بازی کنی، حالا این ریستوری لاینسیس کردن های پیاپی مشکلی برای ظرفیت های دیگه اون اکانت ایجاد میکنه یا نه، و کلا چه ایرادی داره اینکار. ممنون میشم راهنمایی کنید

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
با سلام خدمت همه
من یه اکانت ظرفیت 3 رو خریدم. حالا می خوام این اکانت رو روی دو کنسول بریزم، البته میدونم نمیشه همزمان بازی کرد. می خوام مثلا روز با یه کنسول از اکانت استفاده کنم، شب با یه کنسول دیگه از اون اکانت استفاده کنم. فقط هر دفعه که میری تو بازی قفل میشه. و باید ریستوری لاینسیس بزنی، تا قفل باز شه. و بتونی بازی کنی، حالا این ریستوری لاینسیس کردن های پیاپی مشکلی برای ظرفیت های دیگه اون اکانت ایجاد میکنه یا نه، و کلا چه ایرادی داره اینکار. ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام عزیز رو اکانت ظرفیت۳ فقط و فقط باید تو اکانتی که خریدی بازی کنی نه رو اکانت دیگه ای یا خودت!!!و باید به اینترنت متصل باشی وگرنه قفل میکنه بازی رو و بله شما با این کار داری برای شخصی که ظرفیت ۲ داره مشکل ایجاد میکنی چون ظرفیت ۲ اکانتیه که هم افلاین میتونی بازی کنی و هم انلاین و به اتصال اینترنت نیازی نداره و برای ظرفیت ۲ اون اکانت روی ps4 کسی که ظرفیت ۲ رو خریده پرایمری هست و شما که ظرفیت ۳ داری نباید و حق اینو نداری که پرایمری کنی رو ps4 خودت(برای همین اکانت ظرفیت ۳ از ظرفیت ۲ ارزونتره)و اینکه شما اکانت ظرفیت ۳ رو حق داری تو یک ps4 استفاده کنی نه دوتا؛امیدوارم کمک کرده باشم.

Amirnum1

کاربر سایت
Feb 11, 2019
2
سلام عزیز رو اکانت ظرفیت۳ فقط و فقط باید تو اکانتی که خریدی بازی کنی نه رو اکانت دیگه ای یا خودت!!!و باید به اینترنت متصل باشی وگرنه قفل میکنه بازی رو و بله شما با این کار داری برای شخصی که ظرفیت ۲ داره مشکل ایجاد میکنی چون ظرفیت ۲ اکانتیه که هم افلاین میتونی بازی کنی و هم انلاین و به اتصال اینترنت نیازی نداره و برای ظرفیت ۲ اون اکانت روی ps4 کسی که ظرفیت ۲ رو خریده پرایمری هست و شما که ظرفیت ۳ داری نباید و حق اینو نداری که پرایمری کنی رو ps4 خودت(برای همین اکانت ظرفیت ۳ از ظرفیت ۲ ارزونتره)و اینکه شما اکانت ظرفیت ۳ رو حق داری تو یک ps4 استفاده کنی نه دوتا؛امیدوارم کمک کرده باشم.
سلام انگار شما اشتباه متوجه شدی. کسی پرایمری نکرده. عرض کردم ریستوری لاینسیس میکنم، یعنی ظرفیت 3 رو روی دو تا کنسول، هی جا بجا میکنم، فقط می خوام بدونمذاین ریستوری لاینسیس تاثیری رو ظرفیت 2 نداره، مثلا ممکنه از اکانتش یه لحضه بیافته بیرون، البته عرض کردم مثلا

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
سلام انگار شما اشتباه متوجه شدی. کسی پرایمری نکرده. عرض کردم ریستوری لاینسیس میکنم، یعنی ظرفیت 3 رو روی دو تا کنسول، هی جا بجا میکنم، فقط می خوام بدونمذاین ریستوری لاینسیس تاثیری رو ظرفیت 2 نداره، مثلا ممکنه از اکانتش یه لحضه بیافته بیرون، البته عرض کردم مثلا
اها اگاه اینجوریه خیر فقط پرایمری کردن باعث مشکل واسه ظرفیت ۲ میشه

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
درود برهمگی . آیا میشود بازی رو در فلش ریخت و سپس به پلی 4 انتقال داد و بازی و اجرا کرد ؟ یا از طریق پی سی مستقیم به کنسول پلی 4 انتقال داد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر