هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
نمیدونم چ اصراریه موقع دانلود دیتا اصلی و دیتا آپدیت رو ب اجبار همزمان دانلود کنیم:/

مثلا دیتا لازم برای استارت اسنایپر ۲۵گیگ هست که ۲۰گیگ آپدیت اضافه ش ک پولی هم هست رو باید همزمان با اون دیتا اصلی دانلود کنیم یعنی هزینه نت و اتلاف وقت الکی!

فریمور های قبلی دیتا رو اول دانلود میکردیم و مشغول بازی و دیتای اضافه رو بعد ها دانلود یا اصن دانلود نمیکردیم راحت . . ‌
اپدیت پولی هست یعنی چی ؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام
1- داخل یک ps4 چند یوزر تعریف کنیم و پلاس خریداری کنیم فقط با همان یوزری که پلاس باهاش تهیه شده میشه هر بازی رو انلاین بازی کرد ؟ یا با یوزرهای دیگه هم میشه ؟ اخه علامت پلاس فقط روی همون یوزر فقط قرار داره ؟
2- چطور ایمیل و پس مربوط به یک یوزر رو میشه تغییر داد ؟ (قبلا یوزر ساختیم الان می خوایم ایمیل و پس رو عوض یا ادیت کنیم )

3- قصد خرید ظرفیت 2 مثلا برای بازی فیفا 20 رو دارم . یه فروشنده میگه (در اموزش مربوط به فعال کردن ظرفیت 2) باید ایمیل و پس یوزری رو که پلاس داره به ما بدی !!!!!! و سایر مراحل
یکی میگه خودمون ایمیل و پسورد بهت میدیم باهاش یوزر بساز و داخل اون بازی رو دانلود کن ولی با اون بازی رو انجام نده و برو داخل یوزر خودت که پلاس داره گیم رو انجام بده .

کدوم درسته ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
1- داخل یک ps4 چند یوزر تعریف کنیم و پلاس خریداری کنیم فقط با همان یوزری که پلاس باهاش تهیه شده میشه هر بازی رو انلاین بازی کرد ؟ یا با یوزرهای دیگه هم میشه ؟ اخه علامت پلاس فقط روی همون یوزر فقط قرار داره ؟
2- چطور ایمیل و پس مربوط به یک یوزر رو میشه تغییر داد ؟ (قبلا یوزر ساختیم الان می خوایم ایمیل و پس رو عوض یا ادیت کنیم )

3- قصد خرید ظرفیت 2 مثلا برای بازی فیفا 20 رو دارم . یه فروشنده میگه (در اموزش مربوط به فعال کردن ظرفیت 2) باید ایمیل و پس یوزری رو که پلاس داره به ما بدی !!!!!! و سایر مراحل
یکی میگه خودمون ایمیل و پسورد بهت میدیم باهاش یوزر بساز و داخل اون بازی رو دانلود کن ولی با اون بازی رو انجام نده و برو داخل یوزر خودت که پلاس داره گیم رو انجام بده .

کدوم درسته ؟

1 - اکانتی که باهاش پلاس خریدی رو باید اکتیو کنی روی کنسول تا بقیه اکانت های کنسول بتونن آنلاین بازی کنن
2 - از طریق سایت سونی وارد اکانتت شو از اونجا اطلاعات اکانتت رو عوض کن
3 - نه اصلا لازم نیست شما چیزی به کسی بدی! فقط اکانت رو تحویل میگری(سوالی داشتی میتونی پیام خصوصی بدی به خودم)

• Like
Reactions: zerio

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان من از یک نفر یک اکانت پر از بازی بهم رسیده میخوام بهش وارد بشم اما برادرم میگه اگر اکانت هکی یا مشکل دار باشه کل کنسول بن میشه البته از طریق store.playstation.com راحت به اکانت وارد میشم، آیا حرف برادرم درسته؟
لطفا جواب بدید.

البته PS4 که دارم کپی خور هست میخوام اورجینال کنم دوباره با این اکانت لاگین بشم

احتمال اینکه بن شه نزدیک به 5% هم نیست! خیلی خیلی کم این اتفاق میافته، ولی ممکنه اکانت از روی دستگاه دی اکتیو شه و بازی هات قفل شن (بازی هایی که روی این اکانت هکی بوده)

• Like
Reactions: Simorq

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
دوستان چون من از اکانت های هکی استفاده میکنم یه فروشنده تو تهران هست که میگه بدون نیاز به اینترنت آپدیت بازیا رو میریزه اما چون من مشهدم نمیتونم پیشش برم.
راهش رو کسی بلده؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان چون من از اکانت های هکی استفاده میکنم یه فروشنده تو تهران هست که میگه بدون نیاز به اینترنت آپدیت بازیا رو میریزه اما چون من مشهدم نمیتونم پیشش برم.
راهش رو کسی بلده؟

تو همون مشهد هم بگردی هست بابا...

به احتمال زیاد آپدیتا رو داره و با psx انتقال میده دیگه...

• Like
Reactions: mac man

Maziardm

کاربر سایت
Sep 4, 2019
6
سلام دوستان
من پلی استیشن 4 دارم. می خوام خودم بازی ها رو روش بریزم و بیرون ندم. ممنون میشم اگه مطلبی کامل و جامع در خصوص ریختن بازی ها بهم معرفی کنید.
با تشکر

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دوستان از کجا می تونم گیفت کارت ۶۰ یورویی اروپا بخرم ؟
تو خصوصی لینک میدید؟ به شدت لازم دارم
و سوال بعدی اینکه مثلا گیفت کارد ۶۰ یورویی ایتالیا با مثلا آلمان فرق می کنه؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان یادمه موقع خریدن میگفتن کنسولای ژاپن دکمه X و O ش جابجاعه توی منو و یا یک همچین چیزی... بعد بازیای ریجن ژاپن چطور؟ اونا هم تفاوت اینشکلی دارن؟ یا تماما با ریجن های امریکا و اروپا یکسانن؟
یکی از دوستان از ژاپن داره میاد میگفت اونجا بازیارو با قیمت خیلی کم میتونه تهیه کنه گفتم ببینم اگه تفاوتی ندارن بخرم...

z00r00

کاربر سایت
Dec 3, 2008
14
نام
مصطفی
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم ایا روی ps4با ورژن 5.05 که کپی خور شده فرقی میکنه بازی ریجن یک یا دو دانلود بشه و کپی بشه داخلش؟
دستگاه بنده ریجن ۲ هست میخواستم خودم بازی دانلود کنم

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر