هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
من Battlefield 4 که نسخه ی معمولی هستش رو به صورت قانونی از استور روی اکانت اصلی خودم که ریجن یک هستش خریدم.
میخواستم بدونم اکانت هکی Premium دارش رو بگیرم، premium ش اعمال میشه رو بازی م یا نه؟.

باید ریجن بازی که خودتون داشتین با ریجن اکانت هکی یکی باشه
میتونید پریمیوم رو روی اکانت خودتون فعال کنید

• Like
Reactions: s@eed_ps4 and AM!R

s@eed_ps4

کاربر سایت
Aug 31, 2019
8
سلام.دوستان این دسته هایی که دیجی کالا با قیمت 500 تومن داره میفروشه اصلی هست ؟
دسته بازی سونی مدل 2016 DualShock 4
سلام 80 / 90 درصد طرح اورجینال هستش و اصل نیست ، چون تامین کننده دسته و خیلی از لوازم الکتریکی سایت دیجی کالا شرکت های دیگه هستن و فقط دیجی کالا واسطه و مجری فروش آن قطعه هستش ، کما اینکه شما میتونید بعدا عودت هم بدین ( طی پروسه زمان بر مبلغ شما رو بر میگردونن ، ینی اول یکی میاد دسته رو میبره و بعد به شما زنگ میز نن و از شما شماره کارت می گیرن و پول شما رو پس میدن) /

• Like
Reactions: Lions Gate

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان این سایت هایی که گیفت کارت Psn میفروشن از کجا میخرن که اینقد ارزون درمیاد براشون؟
اگه سایتی هست معرفی کنین خواهشا خودمون مستقیم بخریم

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
سلام دوستان
من به یک مشکلی خوردم تو اجرای بازی red dead 2
ممنون میشم اگه بگید راه حلی براش هست یا نه و اینکه اصلا به چه دلیل این وضعیت وجود داره

من بازی red dead 2 نسخه region all رو روی یک دستگاه اسلیم یک ترابایت region 1 نصب کردم و تا حدود ۴۵ درصد بازیو رفتم.بعد اون بازیو فروختم و تازه گی دوباره یک نسخه region 2 بازیو گرفتم و دیسک play بازیو گذاشتم که از ادامه بازی که قبلا نصب کردم برم.با تعجب دیدم دیتای قبلی دیسک جدید رو نمیتونه بخونه و میگه دیسک play رو بزارید! و دیسک جدید مجدد میخواد بازیو نصب کنه و من مجبورم از اول بازیو برم.من حتی سیو دیتای قبلیو ازش بک آپ گرفتم و کلا دیتای قبلی بازیو پاک کردم و سیو ها رو ریختم تو محل سیو دیتای جدید ولی باز بازی رفت یک لوکیشن جدید ایجاد کرد و اونجا سیوهای خودش رو شناسایی کرد که در واقع اصلا سیوهای قبلی رو قبول نکرد و من مجبورم بازیو از اول برم.
میخواستم بپرسم اصلا علت این وضعیت از چی میتونه باشه؟ ریجن بازی؟ریجن دستگاه؟ ضمنا من تنها یک اکانت روی دستگاه دارم و فقط با اون اکانت رو دستگاه لاگین میکنم.
خودت جواب خودت رو دادی دیگه دوست من.
میگی ریجن بازی ها فرق داشتن.
چه دیتای بازی و یا چه سیو دیتا در ریجن های مختلف فرق میکنن.
یعنی شما نمی تونی با دیتای ریجن یک یه بازی که قبلا داشتی بعدا با اکانت و یا دیسک ریجن دو بازی کنی. به کد هایی که دیتا ها دارن و همون کدی که پشت دیسک و قاب نوشته شده دقت کنید.
این در مورد شامل سیو ها هم میشه.

• Like
Reactions: saeed_sg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان این سایت هایی که گیفت کارت Psn میفروشن از کجا میخرن که اینقد ارزون درمیاد براشون؟
اگه سایتی هست معرفی کنین خواهشا خودمون مستقیم بخریم

معمولا از آمازون میخرن، با واسطه ارز های دیگه میخرن مثلا بین کوین یا وب مانی

• Like
Reactions: ehsas1

safirco20

عضو جدید
Sep 3, 2019
1
سلام دوستان
گیم نت دارم
امروز رمز اکانت ps4 عوض کردم بعدش دوباره درخواست رمز کرد که وارد بشه .جیمیل و پسورد دادم وارد شد اما قسمت تاییده sms دیگه کد تایید نیومد که فکر کنم شماره موبایلم ازایران هست بن شده.فیلتر شکن هم زدم نشد.
قسمت لایو چت هم در دست تعمییر هست.میشه لطف کنین ادرس دقیق پشتیبانیشو یا راه حلی بدین من نجات پیدا کنم . ممنون میشم

• Like
Reactions: Phantom boy

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آمازون که ازین 2ارز پشتیبانی نمیکنه
بعد آمازون مگه گیفتو زیر قیمتم میده که اینا زیر قیمت میفروشن؟

از طریق واسطه اینکارو میکنن مستقیم نمیخردن، بله از یه سری روش میخرن ارزونتر از قیمت دلار براشون در میاد

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
نمیدونم چ اصراریه موقع دانلود دیتا اصلی و دیتا آپدیت رو ب اجبار همزمان دانلود کنیم:/

مثلا دیتا لازم برای استارت اسنایپر ۲۵گیگ هست که ۲۰گیگ آپدیت اضافه ش ک پولی هم هست رو باید همزمان با اون دیتا اصلی دانلود کنیم یعنی هزینه نت و اتلاف وقت الکی!

فریمور های قبلی دیتا رو اول دانلود میکردیم و مشغول بازی و دیتای اضافه رو بعد ها دانلود یا اصن دانلود نمیکردیم راحت . . ‌

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نمیدونم چ اصراریه موقع دانلود دیتا اصلی و دیتا آپدیت رو ب اجبار همزمان دانلود کنیم:/

مثلا دیتا لازم برای استارت اسنایپر ۲۵گیگ هست که ۲۰گیگ آپدیت اضافه ش ک پولی هم هست رو باید همزمان با اون دیتا اصلی دانلود کنیم یعنی هزینه نت و اتلاف وقت الکی!

فریمور های قبلی دیتا رو اول دانلود میکردیم و مشغول بازی و دیتای اضافه رو بعد ها دانلود یا اصن دانلود نمیکردیم راحت . . ‌

مشکلی اصلی اینجاست که برنامه PSX از سال 2014 دیگه آپدیت نشده و تیم چینی بیخیال این برنامه شده! هیچ تیم دیگه ای هم این کارو انجام نداده (چون کسی با دانلود این حجم از دیتا به جز ما ایرانیا مشکل نداره :) )

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر