هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
آقا این مجازیا نمیشه فایده نداره

الان پرسیدم مجازیا فقط شماره کارت و تاریخ انقضاء یا CVV2 دارن و عکلا بدر هیچکسی نمیخوره

بخاطر اینکه چه برای کردیت کارت چه برای ثبت داخل پی پال حتما باید مشخصات کامل از نام و آدرس منزل گرفته تا شماره کارت رو میخواد

• Like
Reactions: sadeghbb

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
آقا این مجازیا نمیشه فایده نداره

الان پرسیدم مجازیا فقط شماره کارت و تاریخ انقضاء یا CVV2 دارن و عکلا بدر هیچکسی نمیخوره

بخاطر اینکه چه برای کردیت کارت چه برای ثبت داخل پی پال حتما باید مشخصات کامل از نام و آدرس منزل گرفته تا شماره کارت رو میخواد

کریدیت کارت فیزیکی چی؟ اگع آمریکا نباشه آدرسش. من یه کارت اعتباری کانادا ممکنه بتونم جو کنم

• Like

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
کریدیت کارت فیزیکی چی؟ اگع آمریکا نباشه آدرسش. من یه کارت اعتباری کانادا ممکنه بتونم جو کنم

اون رو باید داخل اکانت paypal با مشخصات کاملش ثبت کنید

البته فکر کنم اکانت پی پال نیاز به تایید شماره میخواد پس اگر آشناتون کانادا هستش بهش بگید اکانت برا خودش بسازه پی پال بعدش کردیت کارتش رو داخل اکانت پی پال ثبت کنه

بعد از تایید یوزر پسورد رو به شما بده

بعدش از طریق سایت https://account.sonyentertainmentnetwork.com برید قسمت payement management اونجا پی پال رو ادد کنید که برا طرف کد تایید میادش که باید اون رو بزنید

کد رو زدید داخل اکانتت ذخیره میشه بعد برو از خود کنسول بخر با گیفت کارت

• Like

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اون رو باید داخل اکانت paypal با مشخصات کاملش ثبت کنید

البته فکر کنم اکانت پی پال نیاز به تایید شماره میخواد پس اگر آشناتون کانادا هستش بهش بگید اکانت برا خودش بسازه پی پال بعدش کردیت کارتش رو داخل اکانت پی پال ثبت کنه

بعد از تایید یوزر پسورد رو به شما بده

بعدش از طریق سایت https://account.sonyentertainmentnetwork.com برید قسمت payement management اونجا پی پال رو ادد کنید که برا طرف کد تایید میادش که باید اون رو بزنید

کد رو زدید داخل اکانتت ذخیره میشه بعد برو از خود کنسول بخر با گیفت کارت
خیلی ممنون
خودش اکانت پی پال کانادا داره. در واقع بگم همونو بدع از سایت بزنم دیگه؟

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
خیلی ممنون

راهنماییش کن یوزر پسورد اکانتت رو بده بهش از خود کانادا طرف بره داخل اکانتت بعدش بره payment management اکانت پی پالش رو ادد کنه داخل اکانتت

بعد از ادد کردن برو از کنسول ea access رو بخر فط حواست باشه که حتما با گیفت خرید کنی نه با پی پال

بعد از اینکه خریدی برو از اکانتت حذفش کن

فقط یه مرحمتی هم به ما کن اگه ادد شدش بگو منم اکانتم رو بدم این بنده خدا اگه صلاح دونست برای منم این کار رو انجام بده

والا من از یه سایت ایرانی درخواست دادم بخره ولی هرکاری کرد نتونست پی پال رو داخل اکانتم ادد کنه و میگفت این ارور رو میدادش

An error occurred while adding your PayPal account

• Like

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
راهنماییش کن یوزر پسورد اکانتت رو بده بهش از خود کانادا طرف بره داخل اکانتت بعدش بره payment management اکانت پی پالش رو ادد کنه داخل اکانتت

بعد از ادد کردن برو از کنسول ea access رو بخر فط حواست باشه که حتما با گیفت خرید کنی نه با پی پال

بعد از اینکه خریدی برو از اکانتت حذفش کن

فقط یه مرحمتی هم به ما کن اگه ادد شدش بگو منم اکانتم رو بدم این بنده خدا اگه صلاح دونست برای منم این کار رو انجام بده

والا من از یه سایت ایرانی درخواست دادم بخره ولی هرکاری کرد نتونست پی پال رو داخل اکانتم ادد کنه و میگفت این ارور رو میدادش

اگه مشخصات کردیت کارت بعد از خرید از رو اکانت پاک بشه ولی تمدید خودکار فعال باشه خودکار از حساب کسر میکنه ؟
یعنی از حساب کردیت کارتی که حذف شده

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
خیلی ممنون

اگه با این ارور موقع ادد کردن اکانت پی پال مواجه شدید

بدونید یک نفر هلند بودش از پی پال دلیل این ارور رو پرسید گفتش باید با همون اکانتی که سونی ساختید پی پالتون هم همون اکانت باشه

پس عملا نمیشه کاریش کرد چون هیچکدوممون کردیت کارت آمریکا رو نداریم حتی اگه پی پال آمریکا بسازیم

بهترین کار اینه برای طرف به اسم خودش و آدرس خونش و ایمیلی که باهاش اکانت پی پال ساخته یه اکانت سونی بسازی بعدش بهش بگی با پی پالش ازش خرید کنه و اینجا براش ریالی واریز کنی

البته بهصرفه هستش چون ea access تو کانادا هم 30 دلار معمولا 10 دلار از آمریکا گرونتر بودش ولی الان نگاه کردم دیدم 30 دلار هستش تو استور کانادا باز خودت برو یه چک کن

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اگه با این ارور موقع ادد کردن اکانت پی پال مواجه شدید

بدونید یک نفر هلند بودش از پی پال دلیل این ارور رو پرسید گفتش باید با همون اکانتی که سونی ساختید پی پالتون هم همون اکانت باشه

پس عملا نمیشه کاریش کرد چون هیچکدوممون کردیت کارت آمریکا رو نداریم حتی اگه پی پال آمریکا بسازیم

بهترین کار اینه برای طرف به اسم خودش و آدرس خونش و ایمیلی که باهاش اکانت پی پال ساخته یه اکانت سونی بسازی بعدش بهش بگی با پی پالش ازش خرید کنه و اینجا براش ریالی واریز کنی

البته بهصرفه هستش چون ea access تو کانادا هم 30 دلار معمولا 10 دلار از آمریکا گرونتر بودش ولی الان نگاه کردم دیدم 30 دلار هستش تو استور کانادا باز خودت برو یه چک کن
یعنی چی با همون اکانت سونی؟ منظورت اینه ایمیل جفتشون یکی باشه؟

• Like

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
اگه مشخصات کردیت کارت بعد از خرید از رو اکانت پاک بشه ولی تمدید خودکار فعال باشه خودکار از حساب کسر میکنه ؟
یعنی از حساب کردیت کارتی که حذف شده

بعید میدونم اینطور باشه ولی بهترین کار اینه که turn off رو بزنی

یعنی چی با همون اکانت سونی؟ منظورت اینه ایمیل جفتشون یکی باشه؟

والا اگه بخوای با پی پال خرید کنی ظاهرا اینطوری هستش

ولی خودت میتونی اکانت جدید برا خودت سونی بسازی تو ریجن کانادا

آدرس خونه این دوستت رو بده شماره هم که سونی نمیخواد برای تایید

بعدش که ساختی میتونی بری داخل اکانت خودت و ادد کردیت کارت رو بزنی و شماره کارت طرف رو بگیری خریدت رو انجام بدی بعدش turn off کنی تمدید رو بعدش بری کردیت کارت رو از حسابت حذف کنی و پولش رو به ریال بهش بدی که میشه حالا رندش کنی 280 تومن

والا من برادرزادم اکانت سونی داشتش برا کانادا الان زن داداشم برام تو اکانت برادر زادم خرید بعدش کارت رو از حسابش پاک کردش و منم 280 دادم

خیلی به صرفه تر از آمریکاست حدود 80 تومن سوده برات اگه کانادا رو بگیری

• Like

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
بعید میدونم اینطور باشه ولی بهترین کار اینه که turn off رو بزنی

----------------
خیلی به صرفه تر از آمریکاست حدود 80 تومن سوده برات اگه کانادا رو بگیری
والا یکی پیدا شده خرید و انجام بده منتهی میگه که احتمال داره مشخصات کارت حتی بعد حذف از اکانت سیو بشه و مدام از اون کردیت شارژ بشه
گزینه turn off هم انگار باز میشه turn on کرد
برا همین اعتماد نمیکنن ! حالا نمیدونم بعد حذفم اتومات تمدید میکنه از کارت یا نه !

مورد بعدی هم اره تو خرید اکسس کانادا ارزونتره ولی خوب وقتی بخوای فیفا20 و باقی بازیارو با تخفیف بگیری هزینت بیشتر میشه
گیر اوردن گیفت کانادا هم شاید دردسر بشه
در کل برا کسی که اکانت اصلیش کانادا هست بصرفه شاید

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
والا یکی پیدا شده خرید و انجام بده منتهی میگه که احتمال داره مشخصات کارت حتی بعد حذف از اکانت سیو بشه و مدام از اون کردیت شارژ بشه
گزینه turn off هم انگار باز میشه turn on کرد
برا همین اعتماد نمیکنن ! حالا نمیدونم بعد حذفم اتومات تمدید میکنه از کارت یا نه !

مورد بعدی هم اره تو خرید اکسس کانادا ارزونتره ولی خوب وقتی بخوای فیفا20 و باقی بازیارو با تخفیف بگیری هزینت بیشتر میشه
گیر اوردن گیفت کانادا هم شاید دردسر بشه
در کل برا کسی که اکانت اصلیش کانادا هست بصرفه شاید

نه وقتی کردیت کارت رو از اکانت حذف کنی کلا پاک میشه مشکلی پیش نمیادش
تازشم اگر روشن باشه صددرصد از گیفت کارتت بر میداره
وقتی کارتی داخل حساب نباشه سونی نمیتونه بدون اجازه از اون حساب کسر کنه
حساب فقط برای خرید هستش نه چیز دیگه حتی میتونی حساب رو بدون پول وارد کنی با گیفت کارت خودت خرید انجام بدی

من ea access رو فقط بخاطر رایگان بودن بازیاش خریدم که 30 دلار مفته تازشم بازیایی که امسال میاد صددرصد برای عیر رایگان میشه و میتونی بازیش کنی
من که نیاز به خریدشون ندارم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر