هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
ps4 هک 5.05 دارم vr تازه خریدم می خواستم ببین میشه فیلمهای vr تماشا کرد اگه کسی بلده ممنون میشم توضیح بده دمو بازی Monkey King Hero Is Back VR با اینکه کارتونی بود خیلی جالب بود

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
سلام

دوستان من میخوام رو دسگام اکانت ظرفیت یک فعال کنم سوالم اینه که اگر بعد از چن وقت خواستم به اینترنت وصل بشم و قبلش هم بازی و هم اکانت رو از رو دسگام پاک کنم بازم خطر بن شدن وجود داره ؟
کسی تجربه این چنینی داره ؟

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
سلام

دوستان من میخوام رو دسگام اکانت ظرفیت یک فعال کنم سوالم اینه که اگر بعد از چن وقت خواستم به اینترنت وصل بشم و قبلش هم بازی و هم اکانت رو از رو دسگام پاک کنم بازم خطر بن شدن وجود داره ؟
کسی تجربه این چنینی داره ؟
نگران نباش هرگز بن نمیشی

• Like
Reactions: sajadashtari

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
سلام

دوستان میخوام یکی از یوزرای روی دستگام‌ رو پاک کنم که پیغام "If you delete this user, that user's saved data, screenshots, and video clips will be deleted from the ps4. Also, this ps4 will be deactivated as the user's primary PS4"

اون قسمت آخر پیغام منظورش چیه ؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام

دوستان میخوام یکی از یوزرای روی دستگام‌ رو پاک کنم که پیغام "If you delete this user, that user's saved data, screenshots, and video clips will be deleted from the ps4. Also, this ps4 will be deactivated as the user's primary PS4"

اون قسمت آخر پیغام منظورش چیه ؟
یعنی بازی های که با اون اکانت خریدین روی بقیه اکانت ها فقل میشن

• Like
Reactions: sajadashtari

sfx123

کاربر سایت
Apr 22, 2014
6
سلام دوستان من با دوستم کراش رو پری اردر کردیم قبلا هم با اکانت دوستم چندتا بازی خریدیم که اون شده ظرفیت 3 من شدم 2.حالا که اومدم کراش رو دانلود کنم تو اکانت خودم کنار کراش قفل اومده کسی میدونه دلیلش چیه؟ بازیا دیگه ولی قفل نشدن.. این میتونه مربوط به این باشه که بازی ریلیز نشده هنوز اینطوری شده باشع ؟ ممنون میشم کمک کنید

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
سلام دوستان من با دوستم کراش رو پری اردر کردیم قبلا هم با اکانت دوستم چندتا بازی خریدیم که اون شده ظرفیت 3 من شدم 2.حالا که اومدم کراش رو دانلود کنم تو اکانت خودم کنار کراش قفل اومده کسی میدونه دلیلش چیه؟ بازیا دیگه ولی قفل نشدن.. این میتونه مربوط به این باشه که بازی ریلیز نشده هنوز اینطوری شده باشع ؟ ممنون میشم کمک کنید
شما چک کن ببین اکانت دوستت روی دستگات دی اکتیو نشده باشه

4amin

کاربر سایت
Mar 13, 2019
3
سلام همگی
من میخواستم بدونم اگه من برم دیتای یک بازی رو دانلود کنم و از طریق پی سی بخوام انتقال بدم
اگه تا اون مدت بازی اپدیت جدید بده بیرون .
و توی کنسول باید یکجا دانلود باشه با همه ی اپدیت ها .
آیا روشی هست یا اصلا من چجوری میتونم اپدیت جدید و به دیتای بازی توی پی سی انتقال بدم بعد بریزم داخل کنسول ؟

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام دوستان من با نت موبایل دیویژن۲ بازی میکنم ولی بخاطر وصل کردن وی پی ان لگ دارم میخواستم بدونم واسه کنسول روشی هست که بتونم آی پی آدرس بازی رو پیدا کنم و تست بزنم که بفهمم با کدوم سرور وی پی ان پینگ کمتری داره

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام من تازه کنسولم رو گرفتم؛
برای افزایش سرعت بازی انلاین پیشنهاد میکنید از چه مودم و اینترنتی استفاده کنیم؟
درود.مودم که چندان تفاوتی نداره اما اینترت در کل اینترنت همراه پینگ بهتری داره خصوصا همراه اول از adsl بعضی مثل پارس آنلاین سرویس گیم دارند که برلی بازی خوبه ولی بازهم همه اینها نسبی هستند و به منطقه شما هم بستگی داره باید تست کنی ببینی جایی که هستی کدوم بهتر جواب میده.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

4amin

کاربر سایت
Mar 13, 2019
3
سلام دوستان
PS4 Fat 1 Tb به همراه دو دسته و Fifa 19، سه تومن میارزه؟
فروشنده هم فرد قابل اطمینانیه.
اگه سالمه کنسول حتما بخر . ولی معمولا کنسول اگه مشکلی داشته باشی طی زمان مشخص میکنه هنگام بازی کردن معمولا . یا مثلا چندبار خاموش شدن ناگهانی روی سیستم تاثیر داره .برای مثال من خودم تابستون قبلی همیشه برق منطقه چند ساعتی میرفت هنگام ظهر و عصر و توی 2روز کنسولم دوبار خاموش شد .همه چی اوکی بود ولی وقتی سر بازی میرفتم مثلا بلک ابس کنسول پیام میداد وسط بازی و قطع میشد بازی این تجربه منه . اگه چند روز تستی بده بهتون امتحان کنید خیلی خوبه تا اینکه بدون چک کردنش بخرینش

• Like
Reactions: UnHoLy666

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
سلام عزیزان
وقت بخیر
کنسول Ps4 Pro توانایی پخش دیسک‌های بلو-ری که حاوی فیلم و سریال هست رو میتونه پخش کنه؟
البته این دیسک‌هایی که من میگم به احتمال زیاد کپی هستند.
فی‌الواقع میخوام از کنسول به جای بلو-ری پلیر استفاده کنم...
ممنون میشم پاسخ بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر