هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دوستان سلام
کسی با نرم افزار remote play ps4 کار کرده؟

نرم افزار رو نصب میکنم میگه باید جدید ترین ورژن نصب کنی . جدید ترین ورژن هم که اصلا پیدا نمیشه
توی گوگل پلی هم اصلا نیستش

قبلا یه ورژن پیدا کرده بودم که نصب شد بدون هیچ مشکلی ولی بعد از نصب موقعی که میخواستم به کنسول کانکت کنم ارور میداد که you can not
connect ps4

کسی ورژن جدید رو داره برام لینکشو بفرسته؟>
کسی میدونه این مشکل که کانکت نمیشه برا چیه؟ با اینکه تمام مراحل رو از یوتیوب دیدم و دقیق انجام میدم

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی یه سری اصطلاحات میشنوم که معنیشونو نمیدونم ممنون میشم یه نفر توضیح بده
گلیچ
پلات
این دوتا توی دنیای گیم به چه معنی هستن؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی یه سری اصطلاحات میشنوم که معنیشونو نمیدونم ممنون میشم یه نفر توضیح بده
گلیچ
پلات
این دوتا توی دنیای گیم به چه معنی هستن؟
گلیچ ینی مشکلی خاص در بازی که به روند بازی لطمه میزنه و در بعضی موارد به نفع بازیکن هست ...مثلا ورژن اولیه بلادبورن گلیچی داشت که میتونستی همون اول بازی LVLت رو بالای 100 ببری.
پلات هم مخفف پلاتنیوم هست ینی گرفتن تمام تروفی های بازی

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
552
نام
Dani
سلام داداشیا گل یه سوال میگم که من میخوام اکانت های بگیرم بعد داداش موندم چطور دانلود کنم جایی که بنده زندگی میکنم خط 4g خوش عالیه طوریه که با گوشیcat6 تا بیست مگ میده سرعت دانلود الان مشکل من دانلود هستش از اونجا که موندم ندارم میخوام نت بسته شبانه نامحدود بگیرم بعد گوشیو هات اسپات کنم به دستگاه برا دانلود دیتا سوال من اینه که کار درستی؟کسی هست اینجا دیتا بازیش به این روش گرفته باشه؟روش خاص دیگه ای که سرعت بالا بشه دانلود کرد چون مهلتم یه شبه هست به من پیشنهاد بدین؟
ممنون میشم جواب بدین دوستان.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
سلام داداشیا گل یه سوال میگم که من میخوام اکانت های بگیرم بعد داداش موندم چطور دانلود کنم جایی که بنده زندگی میکنم خط 4g خوش عالیه طوریه که با گوشیcat6 تا بیست مگ میده سرعت دانلود الان مشکل من دانلود هستش از اونجا که موندم ندارم میخوام نت بسته شبانه نامحدود بگیرم بعد گوشیو هات اسپات کنم به دستگاه برا دانلود دیتا سوال من اینه که کار درستی؟کسی هست اینجا دیتا بازیش به این روش گرفته باشه؟روش خاص دیگه ای که سرعت بالا بشه دانلود کرد چون مهلتم یه شبه هست به من پیشنهاد بدین؟
با خود کنسول خیلی طول میکشه بازی های با حجم بالا رو دانلود کرد. شما می تونید همون بسته شبانه رو بگیرید و دیتای بازی رو با کامپیوتر دانلود کنید بعد با نرم افزار PSX Download Helper انتقال بدید به کنسول. من از این روش استفاده میکنم که خیلی هم خوبه.

• Like
Reactions: Jaw

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
نترس هیچ مشکلی برا کنسول پیش نمیاد برا همراه اول یه بسته داره از ۱ شب تا ۱۲ ظهره خیلی خوبه با سرعت ۲۰ مگ قشنگ ۵۰ ۶۰ گیگ تو ۱۰ ،۱۲ ساعت دانلود می کنه اول گوشیرو هات اسپات کن بزنش شارژ چون زود شارژش تموم میشه بعد با ps4 دانلود رو شروع کن و اخرم ps4 رو بزار روی rest mode تا صبح برات دان می کنه .
((البته حتما حواست باشه قبل از اینکه ps4 رو بزاری رو rest mode تیک گزینه زیر رو بزنی
select (Settings) > [Power Save Settings] > [Set Features Available in Rest Mode] and then select the checkbox for [Stay Connected to the Internet])).

• Like
Reactions: Jaw

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
552
نام
Dani
نترس هیچ مشکلی برا کنسول پیش نمیاد برا همراه اول یه بسته داره از ۱ شب تا ۱۲ ظهره خیلی خوبه با سرعت ۲۰ مگ قشنگ ۵۰ ۶۰ گیگ تو ۱۰ ،۱۲ ساعت دانلود می کنه اول گوشیرو هات اسپات کن بزنش شارژ چون زود شارژش تموم میشه بعد با ps4 دانلود رو شروع کن و اخرم ps4 رو بزار روی rest mode تا صبح برات دان می کنه .
((البته حتما حواست باشه قبل از اینکه ps4 رو بزاری رو rest mode تیک گزینه زیر رو بزنی
select (Settings) > [Power Save Settings] > [Set Features Available in Rest Mode] and then select the checkbox for [Stay Connected to the Internet])).
سلام مرسی داداش بابت جوابت ایرانسل بنظرت خوب نیست؟ یعنی منظورت با همراه اول بهتر جوابه تا با ایرانسل؟حقیقتش سرعت همراه اول نمیدونم چقدره ولی اگر این بهتره که به رو چشم.
دمتون گرم دوستان بابت کمک رسانی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام بچه ها
این قضیه دانگل که میگن نو ریکویل اینا میکنه چیه؟
حقیقت داره؟
اگه آره یعنی چی خداییش چقدر مسخره

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام مرسی داداش بابت جوابت ایرانسل بنظرت خوب نیست؟ یعنی منظورت با همراه اول بهتر جوابه تا با ایرانسل؟حقیقتش سرعت همراه اول نمیدونم چقدره ولی اگر این بهتره که به رو چشم.
دمتون گرم دوستان بابت کمک رسانی
مهم نیست هرکدوم برات بهتره همونو استفاده کن

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان من میخواستم دیتای بازی را برای دوستم ب وسیله هارد انتقال بدم ولی فقط گزینه move میاره!! ( ک فکر کنم منظورش همون Cut هست)
کسی راه حلی داره یا من دارم اشتباه میکنم؟؟

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
دوستان من میخواستم دیتای بازی را برای دوستم ب وسیله هارد انتقال بدم ولی فقط گزینه move میاره!! ( ک فکر کنم منظورش همون Cut هست)
کسی راه حلی داره یا من دارم اشتباه میکنم؟؟
وقتی دیتا رو از هارد به ps4 یا برعکس بخوای انتقال بدی دیتا کات میشه و نه کپی
شما بهتره یه بکاپ بگیری از هارد که وقتی دیتا رو ریختی برا رفیقت دوباره بتونی از دیتات استفاده کنی

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
وقتی دیتا رو از هارد به ps4 یا برعکس بخوای انتقال بدی دیتا کات میشه و نه کپی
شما بهتره یه بکاپ بگیری از هارد که وقتی دیتا رو ریختی برا رفیقت دوباره بتونی از دیتات استفاده کنی

چطوری باید بک آپ گرفت؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر