هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درود
اقا من و رفیقم سالهاس که اکانت های همدیگه رو روی کنسول هامون پرایمری داریم و بازی هارو اشتراکی میخریم
حالا سوالم اینه:
من بلفرض اگر یه اکانت ظرفیت ۲ سیکیرو بخرم و رو کنسولم پرایمریش کنم و بازی رو بندازم تو لایبرری
رفیقم هم فرضا اگر وارد اکانتم شه و بره تو لایبرری میتونه بزنه دانلودش کنه روکنسولش بازی کنه؟
متوجه شدین؟:D
لایبری هر اکانت مال خودشه قابل شیر نیست مگه خودت اول بازی کنی و تموم کنی بدی عماد بعدش یا دوتا اکانت ظرفیت دو بخرید یا مثه قبل خودتون با اکانت هاتون بخرید که اینجوری نمیتونی بفروشی دیگه

• Like
Reactions: voldmort

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
درود
دوستان جایی میشناسین که دسته PS4 تعمیر کنه؟؟؟ ممنون میشم اگه کمک کنید.
نمیدونم چرا هرچی دسته PS4 میخرم بعد از 6 ماه آنالوگ چپش خراب میشه:|کسی مشکل مشابه داره؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود
اقا من و رفیقم سالهاس که اکانت های همدیگه رو روی کنسول هامون پرایمری داریم و بازی هارو اشتراکی میخریم
حالا سوالم اینه:
من بلفرض اگر یه اکانت ظرفیت ۲ سیکیرو بخرم و رو کنسولم پرایمریش کنم و بازی رو بندازم تو لایبرری
رفیقم هم فرضا اگر وارد اکانتم شه و بره تو لایبرری میتونه بزنه دانلودش کنه روکنسولش بازی کنه؟
متوجه شدین؟:D
درود

بازی رو اکانته و دوستتون هم واسه استفاده از اون بازی باید یکی از ظرفیت های اون اکانت رو استفاده کنه ...

در واقع شما وقتی اکانت ظرفیتی میزنی رو کنسولت بازی به لایبرری کنسول شما اضافه میشه و ربطی به اکانتتون نداره ...

• Like
Reactions: voldmort

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درود
دوستان جایی میشناسین که دسته PS4 تعمیر کنه؟؟؟ ممنون میشم اگه کمک کنید.
نمیدونم چرا هرچی دسته PS4 میخرم بعد از 6 ماه آنالوگ چپش خراب میشهکسی مشکل مشابه داره؟
كلينيك كنسول بلواركشاورز

• Like
Reactions: u.s.a and rezab

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام
اقا من موقعی که کنسولمو خریدم دوتا اکانت براش درست کردم . یه اکانت افلاین با یه اکانت که انلاینه اونم نه بخاطر اینکه انلاین بازی کنم فقط بخاطر اپدیت بازی هام . حالا میخوام سیو های بازی هامو که تو اکانت افلاینمه انتقال بدم به فلش میگه باید انلاین بشی اونوق اگه انلاین بشم اونیکی اکانتم میاد رو این و سیو بازیهام میپره . حالا میخوام بدونم روشی هست که سیو بازیهامو انتقال بدم ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
اقا من موقعی که کنسولمو خریدم دوتا اکانت براش درست کردم . یه اکانت افلاین با یه اکانت که انلاینه اونم نه بخاطر اینکه انلاین بازی کنم فقط بخاطر اپدیت بازی هام . حالا میخوام سیو های بازی هامو که تو اکانت افلاینمه انتقال بدم به فلش میگه باید انلاین بشی اونوق اگه انلاین بشم اونیکی اکانتم میاد رو این و سیو بازیهام میپره . حالا میخوام بدونم روشی هست که سیو بازیهامو انتقال بدم ؟
سیو قابل انتقال نیست بین اکانتها

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
خب آنلاین شو انتقال بده برا چی بپره؟
خوب مشکل همینجاست دوست گلم . اگه انلاین شم سیو بازیهام میپره . ببین الان من دوتا اکانت دارم یکیش اسمش ps4 هست اونیکی جک کوپر بعد سیوهام تو اکانتیه که اسمش ps4 هست . حالا که میخوام سیوهام رو از همین اکانت انتقال بدم میگه باید انلاین شی . بعد من با این اکانت اصلا به psn وصل نمیشم درواقعا با اونیکی اکانتم به psn وصل میشم . اونوقت اگه با اکانتم ps4 که اصلا انلان نیست و افلاین درست شده بخوام وصل شم سیوهام میپره به این صورت که اکانته جک کوپرم میاد رو این اکانتم که اسمش ps4 هست و اکانته ps4م از بین میره . حالا موندم چیکار کنم:D

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان یک از خدا بی خبری روی این دیسک رو غلط‌گیری کرده بود منم با ناخن تراشیدمش و این قسمت کاور روی دیسک رفت، اسیبی به درایو میزنه ؟ عکسش رو هم این زیر میزارم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ها
خوب مشکل همینجاست دوست گلم . اگه انلاین شم سیو بازیهام میپره . ببین الان من دوتا اکانت دارم یکیش اسمش ps4 هست اونیکی جک کوپر بعد سیوهام تو اکانتیه که اسمش ps4 هست . حالا که میخوام سیوهام رو از همین اکانت انتقال بدم میگه باید انلاین شی . بعد من با این اکانت اصلا به psn وصل نمیشم درواقعا با اونیکی اکانتم به psn وصل میشم . اونوقت اگه با اکانتم ps4 که اصلا انلان نیست و افلاین درست شده بخوام وصل شم سیوهام میپره به این صورت که اکانته جک کوپرم میاد رو این اکانتم که اسمش ps4 هست و اکانته ps4م از بین میره . حالا موندم چیکار کنم:D
یه ایدی دیگه براش بساز وقتی میپرسه بزنم رو این ایدی بگو نه

• Like
Reactions: Jack cooper

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
اگه دستگاه روی سطح شیبدار بزارم واسه دستگام مشکل پیش میاد؟
سلام
بله روی هارد و روی دیسکت مشکل پیدا می کنه بهتر که روی سطح صاف باشه و زیرش هم قالی و یا چیزه گرم کننده نباشه بهتره

حدود 2 سال میشه . سرویس برد ؟ مطمئنی . دو نفر گفتن ریبون زیر ذعالی باید عوض بشه یه 100 تومانی خرجشه !
میخواهم مطمئن بشم مشکل از چیه قطعه رو تهیه کنم . خودم قبلا انالوگش مشکل داشت عوض کردم اما این مشکل رو دقیقا نمیدونم از چیه
خوب دیگه این دسته دیگه عمرشو کرده باید بیخیالش شی چون هر دسته تا سه بار ارزش عوض کردن رو داره و اگر هی عوض کنی بیشتر چیزهای دیگه اش خراب میشن و ارزش نداره و بهتر که دسته
اره بابا ذغال کجا بود پشت ال 2 و ار 2 یه برد سبز رنگ پلاستیکی هست معمولا اون خراب میشه و اگر هم بخواهی عوض کن برد چینی روش میذارن
در کل پیشنهاد من اینه که یه دسته دیگه بخر بهتره
مرسی

• Like
Reactions: str4610

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان یک از خدا بی خبری روی این دیسک رو غلط‌گیری کرده بود منم با ناخن تراشیدمش و این قسمت کاور روی دیسک رفت، اسیبی به درایو میزنه ؟ عکسش رو هم این زیر میزارم
آسیب نمیزنه ولی به مرور بازی دیگه اجرا نمیشه میتونی هرچه زودتر آبش کن

• Like
Reactions: hhhh4736

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,524
نام
علی
دوستان سلام
سال نو مبارک
من یه سوال دارم
رو کنسول 2 تا اکانت دارم
راهی هست که یدونه پلاس بخرم برا یکیشون و اونیکی هم پلاس بشه
یا باید برا هرکدوم پلاس یکساله جداگانه بگیرم ؟
ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر