هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام
میگم اینا چجوریه ؟ هر اکانت ی بار میشه گرفت صد در صد یا نه ؟!
شنیدم انگار محدودیتش رو کنسوله
دو روزه برا هر اکانت یه بار به راحتی میشه گرفت
روش هم به این صورته که میری بخش تنظیمات.
بعد بخش مدیریت سیو بازی ها
بعد اپلود سیو تو کلاد رو میزنی.
چون برا اپلود سیو پلاس میخواد. اگه نداشته باشی خودش دو روز پلاس برات فعال میکنه.
14 روزه هم برا هر اکانت یه بار میشه.
قبلا من هر 14 روز یه اکانت ژاپن میساختم و باهاش پلاس رایگان میگرفتم بدون اکانت پی پال یا کریدیت کارت

سلام. یه سوال درمورد دسته پلی فور دارم. با انالوگ این دسته میشه مثل موس کامپیوتر نشونه گیری دقیق انجام داد؟ راستش من یه دسته متفرقه کامپیوتر دارم که اصلا با انالوگ نمیشه مثل موس دقیق هدف گیری کرد و مجبورم از موس استفاده کنم
درود بر شما
اوایل کار سخته ولی چند روز بازی کنی خیلی راحت میتونی نشانه گیری کنی.
بعد یه مدت خیلی بهتر از موس و کیبرد با دسته بازی میکنی.
مزیت دسته اینه که همه دگمه ها کنار هم جمع و جور هستن و در دست رس تر هستن.
و سرعت عمل کار با دسته خیلی خیلی بیشتر از ماوس و کیبرد هست

دوستان میخوام هارد کنسول رو ارتقا بدم میخوام بدونم چه مشخصاتی باید داشته باشه؟ البته شنیدم هارد لبتاب هست اما میخوام بدونم هارد خود کنسول چه مارکی هست وچه مشخصاتی از لحاظ سرعت و این حرفها داره تا عین خودش رو تهیه کنم. ضمنا از لحاظ نرم افزاری بعد از تعویض آیا فقط لازمه که فریمور کامل رو از بوت فلش کنم؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
سلام معمولا هارد سیگیت یا سامسونگ میندازن رو کنسول. شما همون سامسونگ استفاده کن بهتره
هارد رو که وصل کردی باید ابدیت ریکاوری رو دانلود کنی و کنسول رو آپدیت کنی. حدودا فکر کنم یک گیگ هست هجمش

بچه ها دسته nacon wired compact چطوره؟

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
شما برو تو سایت دیجیکالا و نظرات کاربرا رو بخون.
من خودم استفاده کردم و تو سرعت پاسخدهی و عکس‌العمل بهتر از دسته خود کنسوله. البته من یه ماهه استفاده میکنم و حالا تو دراز مدت نمیدونم کیفیتش چطور باشه
فقط اگه دستات درشت باشه این دسته یکم برات کوچیک هست و اذیت میکنه.
تنها نقطه ضعفش به نظر من سیم دسته هست که قابل جدا سازی نیست و متصل به دسته هست که اگه خراب بشه باید دسته باز بشه تا تعویضش کرد

Last edited by a moderator:

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
کدها شماره سری ساخت کنسول هستند که اونی که با یک شروع میشن مربوط به کنسول‌های فت و اونی که با دو شروع میشن اسلیم ها و هفت مربوط به پرو هستند. دو عدد بعدی هم مشخصه هرچه بالاتر باشه کنسول جدیدتر هست. مثلا اولین سری ساخته شده سری 10 هست که سال 2013 ساخته شد بعد سری 11 و بعد 12 که اخرین سری فت سال 2015 هست. بعد از اون سری اسلیم با سری 2100 شروع شدندو بهمین ترتیب. درکل زیاد فرقی باهم ندارن تنها فت های سری اولی یعنی سری ده بعلت صدای فن زیادی که دارند معمولا توصیه به خرید نمیشن. از لحاظ کپیخور هم درصورتی که ورژن نرم افزاری دستگاه 5.05 یا پایین‌تر باشه (باید حداقل یکسال اخیر اپدیت نشده باشه) قابلیت کپي خور شدن داره که در اون صورت میتونی براحتی بیش از نود درصد بازیها رو دانلود کنی و روی دستگاه بریزی و استفاده کنی.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
خیلی ممنونم
فقط اینکه میگن بازیهای ۲۰۱۹ رو نمیتونم انجام بدم درسته ؟

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
درود بر شما
اوایل کار سخته ولی چند روز بازی کنی خیلی راحت میتونی نشانه گیری کنی.
بعد یه مدت خیلی بهتر از موس و کیبرد با دسته بازی میکنی.
مزیت دسته اینه که همه دگمه ها کنار هم جمع و جور هستن و در دست رس تر هستن.
و سرعت عمل کار با دسته خیلی خیلی بیشتر از ماوس و کیبرد هست
خیلی ممنون.از تاچ پد دسته هم میشه برای هدف گیری استفاده کرد؟

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
سلام. یه سوال درمورد دسته پلی فور دارم. با انالوگ این دسته میشه مثل موس کامپیوتر نشونه گیری دقیق انجام داد؟ راستش من یه دسته متفرقه کامپیوتر دارم که اصلا با انالوگ نمیشه مثل موس دقیق هدف گیری کرد و مجبورم از موس استفاده کنم
من خودم pc گیمر هستم و ps4 رو بیشتر به خاطر بازی های اختصاصی گرفتم. (خیلی وقت نیست گرفتم)
واسه من که راحت نیس، البته بازی ها aim assist دارن، ولی خب نشونه گیری هیچ وقت مثل موس و کیبرد نمیشه
و به نظر من واسه بازی ها شوتر اول شخص اون دقت ولذتی که موس داره رو دسته نداره ولی برای بازی های دیگه خوبه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,867
نام
malek
بچه ها دسته nacon wired compact چطوره؟

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
یکی از آشغالترین دسته هایی که تو عمرم دیدم.کیفیت دسته و ساختش فوق العاده هستش ولی غیر آرگونومیک ترین دسته دنیا هستش.فکر کنم تو طراحیش فکر میکردن آدم 4 تا انگشت داره

• Like
Reactions: SleepyTurtel

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
مدتها منتظر بودم تا بالاخره رد دد 2 تخفیف خورد.فقط بین نسخه معمولی و اسپشیالش مونده بودم که بالاخره یه گیفت 50 دلاری و کد تخفیف 20 درصدی خریدم و نسخه معمولیش و جی تی ای
رو خریداری کردم.بزنم دانلود بشه و حالشو ببرم!!

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام.اقایون من خیلی وقته در جریان ایکس وان و پی اس 4 نبودم، اینکه فروشنده ها بازی میریزن خودشون روی هارد چجوریه؟ اگه خودم بخوام بازی بریزم؟
دروغ نگم خودم میخوام برا مشتری بازی بریزم که دیگه خوده فروشنده اصلی که کنسول رو برام میفرسته یه پول اضافی برا پک بازی ها نگیره
بعد همه ی بازی هارو میشه روی هارد کپی کرد یا نه؟ مثلا انحصاری ها یا بازی های معروف تازه ریلیز شده؟
ینی الان اینجوری تو همون مایه های کپیخور شدن بحساب میاد؟ میشه بازم انلاین بازی کرد یا چیزی خریداری کرد؟ بعد الان برتری ps4 pro و Xbox one X با ویرژن اسلیم یا وان اس چیه؟
مرسی

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.اقایون من خیلی وقته در جریان ایکس وان و پی اس 4 نبودم، اینکه فروشنده ها بازی میریزن خودشون روی هارد چجوریه؟ اگه خودم بخوام بازی بریزم؟
دروغ نگم خودم میخوام برا مشتری بازی بریزم که دیگه خوده فروشنده اصلی که کنسول رو برام میفرسته یه پول اضافی برا پک بازی ها نگیره
بعد همه ی بازی هارو میشه روی هارد کپی کرد یا نه؟ مثلا انحصاری ها یا بازی های معروف تازه ریلیز شده؟
ینی الان اینجوری تو همون مایه های کپیخور شدن بحساب میاد؟ میشه بازم انلاین بازی کرد یا چیزی خریداری کرد؟ بعد الان برتری ps4 pro و Xbox one X با ویرژن اسلیم یا وان اس چیه؟
مرسی
1- اگه ورژن دستگاه پایین 5.05 باشه ، کپیخور هست و تا وسط 2018 هرچی بازی هست میشه کپی کرد (تا god of war) ، که این ماجراشو باید بری تو تاپیکهای مربوطش مطالعه کنی آموزششو.
2- ورژن های بعدی دیگه کپی خور نیست ، یه اکانت هـ.ـکی (رمز و پسورد) با تعداد بازی بالا باید از تلـ.ـگرام بخری ، اینجور اکانتها ریسک قفل شدن دارن توصیه میشه آفلاین استفاده کنید.
3- روش قانونی ترش هم اکانت ظرفیتی-اشتراکی هست که برای اکانت خودت بازی میخری روی سه تا دستگاه کار میده ، دوتا آنلاین یکی آفلاین (ظرفیت1 تا 3)
برای ایکس باکس کلا مقولش فرق داره یه ترفندهای دیگه داره پر بازی میکنن ، اونم نباید آنلاین بشی و تو تاپیک های خودش باید پیگیر بشی.
-
بطور کلی باید یه چندصفحه ای از تاپیک های ps4 رو بخونید و توی اینترنت و تلـ.ـگرام (بخصوص برا اکانت هـ.ـکی) سرچ کنید که دستتون بیاد ، اینطوری نیست با توضیح همشو متوجه بشید. بحثش هم مال این تاپیک نیست.
---
ps4 pro , xbox one x قدرت پردازش کمی بیشتری دارند که تا رزولوشن 4k تصویر میدن ، روی رزولوشن FHD هم روان تر عمل میکنند و کیفیت تصویر کمی بهتری میدن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Black_Flag

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
خیلی ممنونم
فقط اینکه میگن بازیهای ۲۰۱۹ رو نمیتونم انجام بدم درسته ؟
بله تو کنسول کپیخور هن
از بازی God of War به بعد رو نمیتونین بازی کنین. تقریبا میشه گفت بازی هایی که از فروردین 97 به اینور اومدن رو نمیتونین بازی کنین یعنی تو این یکساله که بازی اومده نمیتونین بازی کنین
از جمله
رد دد 2
اسپایدرمن
فیفا و پِس 19
بتل 5
کالاف بلک آپس 4
و.........

یکی از آشغالترین دسته هایی که تو عمرم دیدم.کیفیت دسته و ساختش فوق العاده هستش ولی غیر آرگونومیک ترین دسته دنیا هستش.فکر کنم تو طراحیش فکر میکردن آدم 4 تا انگشت داره
دقیقا برا افرادی که دستهای کوچیکی مثل من دارن ساخته شده.
یکم دستت بزرگ یا استخوان بندیت درشت باشه به درد نمیخوره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: impish82

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
1- اگه ورژن دستگاه پایین 5.05 باشه ، کپیخور هست و تا وسط 2018 هرچی بازی هست میشه کپی کرد (تا god of war) ، که این ماجراشو باید بری تو تاپیکهای مربوطش مطالعه کنی آموزششو.
2- ورژن های بعدی دیگه کپی خور نیست ، یه اکانت هـ.ـکی (رمز و پسورد) با تعداد بازی بالا باید از تلـ.ـگرام بخری ، اینجور اکانتها ریسک قفل شدن دارن توصیه میشه آفلاین استفاده کنید.
3- روش قانونی ترش هم اکانت ظرفیتی-اشتراکی هست که برای اکانت خودت بازی میخری روی سه تا دستگاه کار میده ، دوتا آنلاین یکی آفلاین (ظرفیت1 تا 3)
برای ایکس باکس کلا مقولش فرق داره یه ترفندهای دیگه داره پر بازی میکنن ، اونم نباید آنلاین بشی و تو تاپیک های خودش باید پیگیر بشی.
-
بطور کلی باید یه چندصفحه ای از تاپیک های ps4 رو بخونید و توی اینترنت و تلـ.ـگرام (بخصوص برا اکانت هـ.ـکی) سرچ کنید که دستتون بیاد ، اینطوری نیست با توضیح همشو متوجه بشید. بحثش هم مال این تاپیک نیست.
---
ps4 pro , xbox one x قدرت پردازش کمی بیشتری دارند که تا رزولوشن 4k تصویر میدن ، روی رزولوشن FHD هم روان تر عمل میکنند و کیفیت تصویر کمی بهتری میدن.
داداش خیلی ممنون. ینی توی تاپیک بازی های PS4 این سوالم رو بپرسم؟

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
دوستان به زبان ساده اگه سوالی که میپرسم رو توضیح بدید ممنون میشم.من الان دیجیتالی رد دد 2 رو رو اکانت خودم خریدم.
چجوری میتونم بازی رو به دوستم هم بدم بدون اینکه اکانت خودم رو داده باشم؟منظورم اینه که چجوری میتونم فقط همین بازی رد دد 2 رو
بهش بدم و با هم شریکی استفاده کنیم؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
دوستان به زبان ساده اگه سوالی که میپرسم رو توضیح بدید ممنون میشم.من الان دیجیتالی رد دد 2 رو رو اکانت خودم خریدم.
چجوری میتونم بازی رو به دوستم هم بدم بدون اینکه اکانت خودم رو داده باشم؟منظورم اینه که چجوری میتونم فقط همین بازی رد دد 2 رو
منظورت از اینکه بدون اینکه اکانت خودم رو داده باشم چیه؟!! :-?:D
چون رو اکانت خودت خریدی اکانت رو بده تا اکتیو کنه که بتونه بره تو اکانت خودش بازی کنه
اینطوری تو ظرفیت 3 میشی یعنی برای بازی نیاز به اینترنت هست تا لایسنس چک کنه
قائدتا اون میتونه بازی های دیگه ای که تو اکانتت خریدی رو هم بازی کنه و فقط به رد دد محدود نمیشه

• Like
Reactions: rabin88

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
حتما باید اکانت خودت رو بدی، راه دیگه ای نداره
اگه اکانت خودت رو هم بدی، اونموقع خودت برای بازی کردن باید همیشه انلاین باشی
مگه اینکه ظرفیت یک اکانتت رو بدی در اینصورت هم دوستت باید همیشه افلاین باشه. به محض انلاین شدن بازیش قفل میشه
تو تمام این موارد هم دوستت به همه محتویات اکانتت دسترسی خواهد داشت

• Like

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
اگه به کنسولش دسترسی داری، شما خودت اکانت رو وارد کن و از قسمت کتاب خونه فقط Red dead رو برای دانلود انتخاب کن و بعد از اون log out کن و پسورد رو در اختیارش قرار نده.
اگه دسترسی نداری و باهاش رو در وایسی هم نداری، یه تماس تصویری بگیر و مراحلو خودت آنلاین دنبال کن (یه راه مسخرس :D) فقط یادت باشه تایید دو مرحله ای رو فعال کرده باشی که احیانا نتونستی رمزو عوض کنی، اگه تلاش کرد مجدد واسه باقی بازیات وارد اکانتت شه متوجه شی.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر