هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان اهل فن بازی مافیا 3 چجوریاست؟بازی کردین؟الان تخفیف خورده شده 10 دلار بگیرم؟
باید علاقه داشته باشی وگرنه بازی انگار ناقصه (گرافیکی و محتوایی) و خیلی جای کار داره. نقشه بزرگ و پتانسیل بالا داره ولی عملا ماموریت ها جذابیت خاصی ندارن و کارها تکراری هستن ، جالب نشده خلاصه.

rouzbehfakouri

کاربر سایت
Jan 30, 2019
10
اره اگه قفل نشده باشه میتونید بازی کنید. اگه قفل بشه کل بازی قفل میشه نه فقط استوری .
-
بدون اپدیت نمیشه انلاین بازی کرد. اول اپدیت میشه بعد میتونید انلاین بازی کنید .

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

نه اینطوری نیست. فقط مدل استفاده از اکانت فرق داره . در واقع همون اکتیو کردنش تو تنظیمات .

این قسمت متن یه کمی سخته من بهتر نمیتونم توضیح بدم :
یه اکانت رو دو کنسول کار میده ، یکیش تو تنظیمات اکتیوه که ازادی عمل افلاین انلاین داره . اون یکی اکتیو نیست فقط انلاین میشه بازی کرد . تا اینجا ظرفیت واقعی اکانت تکمیله.
گاهی اینا یه ترفند میزنن قبل همه رو یه کنسول دیگه هم اکتیو میکنن و افلاین میمونن که اینجوری اکانت سه ظرفیتی میشه.

ظرفیت اول : میتونید با اون بازی رو تو اکانت اصلی خودتون بازی کنید و پس از اکتیو شدن باید تا انتهای بازی کنسول به نت وصل نشه .

ظرفیت دوم : میتونید بازی رو تو اکانت خودتون بازی کنید . انلاین و افلاین مشکلی نداره .

ظرفیت سوم :برای بازی کردن حتما باید انلاین شد و تو خود اکانت اصلی بازی کرد .
.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

ممنون که وقت می زارین و پاسخ میدین، این سوال هنگام مشاهده همچین آگهی هایی برام بوجود اومد:

Untitled-2.jpg

این دوستمون همونطور که توی نوشته هست، گفته شخصا اکانت قانونی با گیف کارت خریدم، ظرفیت 2 رو 100 تومن می فروشم و ظرفیت 3 رو 70

با توجه به صحبت های شما، یعنی هنگام فروش یک اکانت با یوزر و پس مشخص رو در اختیار دو نفر قرار میده ؟
من خودم اکانت ظرفیت 2 خریدم، (تاییدیه دو مرحله ایشم برای همراه خودم فعال کردم) وقتی رو یک دستگاه اکتیو می کنم، برای اینکه روی دستگاه دیگه استفاده کنم، ارور میده که اکانت روی دستگاه دیگه اکتیو شده و تا از روی دستگاه قبلی دی اکتیو نکنی، روی دستگاه جدید اکتیو نمی تونی کنی !

حالا این اشخاص چطوری هست که یک اکانت رو روی دو دستگاه نصب می کنن ؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
سلام ps4 pro 7116 با 7216 چه فرقی داره ؟ کدوم پیشنهاد میشه؟
تو اونجایی که من تحقیق کردم مثل اینکه وژن قبلی تو مسخه های قبلی یه noise داشته روی بازی های سنگین از سمت دستگاه که اون رو هل کردی و منبع تغذیه یه تغییراتی دادند که البته تو مصرف برق فرقی نکرده

• Like
Reactions: El sigloBlanco

pc.gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2016
46
سلام دوستان لطفااااااا کمکم کنید فوررررری
این دسته PS4 من قاب فابریک جلویی اش شکسته نمیدونم از کجا تهیه اش کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی نیازمنده کمک توووونم

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
ابتکار جالب یک گیمر !
امیدوارم سونی تو نسل بعدی ازین خلاقیتها بکار ببره

Untitleddfds.jpg

Untitleddf.jpg

ویدئو
PS4 LED MOD-3cBQFkkfOuA

• Like
Reactions: misagh72

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ممنون که وقت می زارین و پاسخ میدین، این سوال هنگام مشاهده همچین آگهی هایی برام بوجود اومد:
این دوستمون همونطور که توی نوشته هست، گفته شخصا اکانت قانونی با گیف کارت خریدم، ظرفیت 2 رو 100 تومن می فروشم و ظرفیت 3 رو 70
با توجه به صحبت های شما، یعنی هنگام فروش یک اکانت با یوزر و پس مشخص رو در اختیار دو نفر قرار میده ؟
من خودم اکانت ظرفیت 2 خریدم، (تاییدیه دو مرحله ایشم برای همراه خودم فعال کردم) وقتی رو یک دستگاه اکتیو می کنم، برای اینکه روی دستگاه دیگه استفاده کنم، ارور میده که اکانت روی دستگاه دیگه اکتیو شده و تا از روی دستگاه قبلی دی اکتیو نکنی، روی دستگاه جدید اکتیو نمی تونی کنی !
بله در اختیار دونفر قرار میده . روی ظرفیت سوم نمیشه Active زد اینطوریه که دونفر استفاده میکنند. درواقع یه نفر Active میکنه ، اون یکی Active نمیکنه. بین دونفر مشترک میشه .میشه این :
ظرفیت دوم : میتونید بازی رو تو اکانت خودتون بازی کنید . انلاین و افلاین مشکلی نداره . (اکتیو شده)
ظرفیت سوم :برای بازی کردن حتما باید انلاین شد و تو خود اکانت اصلی بازی کرد. (اکیتو نشده)
دقت داشته باشید فقط روی یه دستگاه قابلیت اکتیو (آنلاین و آفلاین) دارید. یه محدودیتی هم برای Active و Deactive کردن داره که نمیشه پشت هم Active و Deactive استفاده کرد. (اینو خیلی اطلاعات ندارم)
-
ضمنا اگه شما ظرفیت 2 رو خریدید فقط باید روی یک دستگاه فعال کنید ، نباید از ظرفیت سومش استفاده کنید و برای فروشنده میمونه.
اگه کل اکانت رو خریدید (ظرفیت دوم و سوم) مجازید روی 2 دستگاه استفاده کنید و دستگاه دوم همیشه آنلاین.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rouzbehfakouri

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
مینویسه پس غلطه.اگه پس ریست شده پس چرا بازی قفل نمیشه؟
این پسوردش عوض شده و دیگه نمیتونی وارد اکانت بشی.
قفل شدن بازی ها هم ربطی به رمز اکانت نداره. تا وقتی اکانت رو کنسول شما اکتیو هست بازیا قفل نمیشن.

دقت داشته باشید فقط روی یه دستگاه قابلیت اکتیو (آنلاین و آفلاین) دارید. یه محدودیتی هم برای Active و Deactive کردن داره که نمیشه پشت هم Active و Deactive استفاده کرد. (اینو خیلی اطلاعات ندارم)
-
هر شش ماه یک بار میشه اکانت رو از سایت دی اکتیو کرد.
البته یه باگی هم وجود داره که میشه اکانت رو وقتی از سایت دی اکتیو کردی، اکتیو بودن اکانت رو بین دو تا کنسول آخری که اکانت توش هست سوییچ کنین.

سلام دوستان لطفااااااا کمکم کنید فوررررری
این دسته PS4 من قاب فابریک جلویی اش شکسته نمیدونم از کجا تهیه اش کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی نیازمنده کمک توووونم
بیشتر سایت ها میفروشن
اگه ببری پیش تعمیر کارهای کنسول. اونا هم میتونن از قاب دسته های خراب استفاده کنن

View attachment 101613

ببین شما اکانت رو که تو یه دستگاه اکتیو کردین به کنار
حالا برای استفاده دستگاه دوم باید با همون اکانت بازی بازی کنین بدون اکتیو کردن تو کنسول. این همون ظرفیت ۳ میشه.
ظرفیت 3 اکتیو نمیشه به کنسول. و باید با همون اکانت بازی کنین. و چون اکتیو نیست و نمیتونه لایسنس بازی رو شناسایی کنه باید با وصل بودن نت لایسنس بازی چک بشه. واسه همینه که به نت نیاز داره و هر 45 دقیقه یک بار چک میکنه

دوستان برای دریافت این پلاس 14 روزه، میشه یه اکانت پی پال بسازیم و با اون 14 روزو فعال کنیم؟
اگه برا تخفیف خرید بازی میخوای. خیلی راحت میتونین دو روزه رایگان بگیرین

Last edited by a moderator:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام ps4 pro 7116 با 7216 چه فرقی داره ؟ کدوم پیشنهاد میشه؟

هیچی...فقط مدل 72 صدای کمتری داره در حد 10 دسی بل که اونم ما متوجه نمیشیم فقط با دستگاه میشه فهمید. تفاوت قیمتی ندارن من سفید مدل 72 گرفتم 5 تومن

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
سلام خدمت همه دوستان
من مدتها پیش نیمچه گیمر بودم ولی مدتها از گیم و کنسول دور بودم
حقیقتش مدتیه که دلم میخواد یه دونه ps4 بگیرم ولی حقیقتا هیچی در موردش نمیدونم
دلیلش هم دوری چند ساله از گیم و کنسول بازیه
اینکه این کدهایی مثل ۲۱۱۶ یا ۲۲۱۶ چیه
یا اینکه چه جوری میشه کپی خور کرد یا چیزهای اینجوری
خوشحال میشم اگر لطف کنید یا خودتون راهنمایی کنید یا مرجعی که بتونم اطلاعات مفید کسب کنم در اختیارم بزارین
ممنون از همه

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوستان میخوام هارد کنسول رو ارتقا بدم میخوام بدونم چه مشخصاتی باید داشته باشه؟ البته شنیدم هارد لبتاب هست اما میخوام بدونم هارد خود کنسول چه مارکی هست وچه مشخصاتی از لحاظ سرعت و این حرفها داره تا عین خودش رو تهیه کنم. ضمنا از لحاظ نرم افزاری بعد از تعویض آیا فقط لازمه که فریمور کامل رو از بوت فلش کنم؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

سلام خدمت همه دوستان
من مدتها پیش نیمچه گیمر بودم ولی مدتها از گیم و کنسول دور بودم
حقیقتش مدتیه که دلم میخواد یه دونه ps4 بگیرم ولی حقیقتا هیچی در موردش نمیدونم
دلیلش هم دوری چند ساله از گیم و کنسول بازیه
اینکه این کدهایی مثل ۲۱۱۶ یا ۲۲۱۶ چیه
یا اینکه چه جوری میشه کپی خور کرد یا چیزهای اینجوری
خوشحال میشم اگر لطف کنید یا خودتون راهنمایی کنید یا مرجعی که بتونم اطلاعات مفید کسب کنم در اختیارم بزارین
ممنون از همه
کدها شماره سری ساخت کنسول هستند که اونی که با یک شروع میشن مربوط به کنسول‌های فت و اونی که با دو شروع میشن اسلیم ها و هفت مربوط به پرو هستند. دو عدد بعدی هم مشخصه هرچه بالاتر باشه کنسول جدیدتر هست. مثلا اولین سری ساخته شده سری 10 هست که سال 2013 ساخته شد بعد سری 11 و بعد 12 که اخرین سری فت سال 2015 هست. بعد از اون سری اسلیم با سری 2100 شروع شدندو بهمین ترتیب. درکل زیاد فرقی باهم ندارن تنها فت های سری اولی یعنی سری ده بعلت صدای فن زیادی که دارند معمولا توصیه به خرید نمیشن. از لحاظ کپیخور هم درصورتی که ورژن نرم افزاری دستگاه 5.05 یا پایین‌تر باشه (باید حداقل یکسال اخیر اپدیت نشده باشه) قابلیت کپي خور شدن داره که در اون صورت میتونی براحتی بیش از نود درصد بازیها رو دانلود کنی و روی دستگاه بریزی و استفاده کنی.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
سلام. یه سوال درمورد دسته پلی فور دارم. با انالوگ این دسته میشه مثل موس کامپیوتر نشونه گیری دقیق انجام داد؟ راستش من یه دسته متفرقه کامپیوتر دارم که اصلا با انالوگ نمیشه مثل موس دقیق هدف گیری کرد و مجبورم از موس استفاده کنم

rouzbehfakouri

کاربر سایت
Jan 30, 2019
10
سلام. یه سوال درمورد دسته پلی فور دارم. با انالوگ این دسته میشه مثل موس کامپیوتر نشونه گیری دقیق انجام داد؟ راستش من یه دسته متفرقه کامپیوتر دارم که اصلا با انالوگ نمیشه مثل موس دقیق هدف گیری کرد و مجبورم از موس استفاده کنم

سلام

آنالوگ دسته‌های پلی ۴ دقت بالایی دارن، حتما قبلش پیش دوست و آشنا، یا یک کلوپ بازی‌های رایانه‌ای تست کن تا دقتشون رو متوجه شی

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsan250

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر