هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تایید رسمی شد، PS4 همراه با هدست عرضه میشه:
VlLEm30K4w.jpg

اهمیت بالای کامینیکیشن برای سونی مشخص شده. Ps3 تقریبان در سکوت کامل بود. کلاً روی هر باندلی که عرضه کنن یه هارد با ظرفیت بالا و هدست خواهد بود.
خیلی خوبه این.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
رییس GameStop (با GameSpot اشتباه نگیرین ! :D) اعلام کرده که تا این لحظه حدود 900 هزار نفر توی این سایت برای دیدن First to Know List کنسول PS4 اسم خودشون رو ثبت کردن !! لیستی که آخرین اطلاعات رو از این کنسول ارائه میده.
گفته که آمار خیلی بالایی هست و احتمالاً میزان تقاضا در ابتدای عرضه PS4 ، خیلی بیشتر از میزان تولید کنسول باشه.

یعنی هدست روی بسته های معمولی (غیر باندل) نیست ؟ :(
با همه PS4 ها یدونه هدست عرضه میشه ! :D اونجا منظور از باندل همون بسته کنسول هست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
رییس GameStop (با GameSpot اشتباه نگیرین ! :D) اعلام کرده که تا این لحظه حدود 900 هزار نفر توی این سایت برای دیدن First to Know List کنسول PS4 اسم خودشون رو ثبت کردن !! لیستی که آخرین اطلاعات رو از این کنسول ارائه میده.
گفته که آمار خیلی بالایی هست و احتمالاً میزان تقاضا در ابتدای عرضه PS4 ، خیلی بیشتر از میزان تولید کنسول باشه.
لعنت. درگیره دانلود کردن بودم دیدم اینو زدی، چرا اخه؟ :D. کاش میگفتی فروش Wii U نامیدکننده بوده و انتظار دارن (با توجه به اون 900.000 تنی که ثبت نام کردند) Ps4 فروش دوانه‌واری داشته باشه :D. حدود 45 روز از آنونس این کنسول گذشته فقط 900.000 تن از طریق گیم اسپات دارن رد این کنسول رو میگیرین !!. ببینید چه شروع طوفانی در انتظار ps4 هست.

پ.ن. فقط یه قیمت منصفانه و معقول از طرف سونی کافیه تا هر بنی بشری با هر سلیقه و ذائقه ی این کنسول رو بخره.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
لعنت. درگیره دانلود کردن بودم دیدم اینو زدی، چرا اخه؟ :D. کاش میگفتی فروش Wii U نامیدکننده بوده و انتظار دارن (با توجه به اون 900.000 تنی که ثبت نام کردند) Ps4 فروش دوانه‌واری داشته باشه :D. حدود 45 روز از آنونس این کنسول گذشته فقط 900.000 تن از طریق گیم اسپات دارن رد این کنسول رو میگیرین !!. ببینید چه شروع طوفانی در انتظار ps4 هست.

پ.ن. فقط یه قیمت منصفانه و معقول از طرف سونی کافیه تا هر بنی بشری با هر سلیقه و ذائقه ی این کنسول رو بخره.

گــیم اسـتاپ :d

با این حســاب ممکنه با تاخــیر وارد مملکتمون بشه :(

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تایید رسمی شد، PS4 همراه با هدست عرضه میشه:

اهمیت بالای کامینیکیشن برای سونی مشخص شده. Ps3 تقریبان در سکوت کامل بود. کلاً روی هر باندلی که عرضه کنن یه هارد با ظرفیت بالا و هدست خواهد بود.
خیلی خوبه این.
فقط خدا كنه هدست هاي خود سوني كه خريديم كار كنه:|:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من پیشنهاد میکن چون تو ایران گرونه و احتمال خرابیم توش زیاده ( مثلps3 های اولیه که چراغ زرد میداد ) 6 ماه اول نخرینش !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فقط خدا كنه هدست هاي خود سوني كه خريديم كار كنه:|:d
معلومه کار میکنه. اونها بلوتوث هستن ps4 هم داره پس مشکلی نیست. هدست های جدید هم سیمی هستن ظاهران مثل 360. رودی جک داره دسته :D.
من پیشنهاد میکن چون تو ایران گرونه و احتمال خرابیم توش زیاده ( مثلps3 های اولیه که چراغ زرد میداد ) 6 ماه اول نخرینش !
عمراً. من که اینبار Day Zero @ میکنم :D.

Hamed_Myth

کاربر سایت
Jun 6, 2012
107
نام
Hamed

دقیقآ موافقم ، به نظر من باید 6 ماهه اول بیخیال خریدش بشیم ، من همون هفته اول Ps3 گرفتم ولی همه میدونید که مشکل چراغ زرد داشت قیمتش هم غیر معقول بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر