DualShock 4

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
چراغ نارنجی جلو دسته خاموش میشه و چشمک نمیزنه.
تو استاتوس داشبورد هم نشون میده.

ممنون دوست عزیز ولی من تازه خریدم چراغ چشمک زن نارنجی دقیقاً کجاس ؟ :d
تو استاتوس داشبورد چی میزنه ؟ وقتی دیگه پر نمیشه یعنی فول شده ؟

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
ممنون دوست عزیز ولی من تازه خریدم چراغ چشمک زن نارنجی دقیقاً کجاس ؟ :d
تو استاتوس داشبورد چی میزنه ؟ وقتی دیگه پر نمیشه یعنی فول شده ؟

یه چراغ بیشتر نداره منظور من اینه برادر،
2440229-ps4_controller_move_light_bar.jpg

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان ایا میشه از DualShock 4 برای بازی کردن روی iPhone 6 استفاده کرد؟ اگر آره، راهشم بگید! تشکر و منتظرم!

فکر نمی کنم با گوشی های سونی مچ میشه حالا شاید رو اندروید هم بشه یه کاری کرد ولی ios بعید میدونم.

farid13

کاربر سایت
Jan 30, 2016
6
من چند روز پیش از طریق اینترنت دستگاه(رجن3) آپدیت کردم مشکلی که پیش امده اینه که بعد از چند دقیقه ارتباط بین دستگاه و دسته قطع میشه و برای اتصال مجدد باید دستگاه را ریاسترت کنم لطفا راهنمایی کنید

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان من یه سوال داشتم
1 - از کجا میشه فهمید که کدام دسته اصلی هست و کدام دسته تقلبی؟
2 - دسته پک بلند با پک کوتاه فرقی هم داره؟

tapesh95

کاربر سایت
Sep 2, 2006
26
نام
omid
دوستان من یه سوال داشتم
1 - از کجا میشه فهمید که کدام دسته اصلی هست و کدام دسته تقلبی؟
2 - دسته پک بلند با پک کوتاه فرقی هم داره؟

اره فرق دارن
من یه دسته پک بزرگ دارم با دسته فابریک مقایسه کردم
اولین فرق اطلاعات پشت دسته هاست که کاملا متفاوته
دومین فرق جنس بدنست که قاب جلویی دسته پک بزرگ براق و دسته فابریک ماته و همینطور جنس دکمه های L1 L2 R1 R2 دو دسته با هم فرق داره
سومین تفاوت نرمی دکمه هاست که دسته پک بزرگ دکمه های نرمتر و روون تری داره
چهارمین تفاوت رنگ قاب پشتی هستش دسته های پک بزرگ کمرنگ تر هستند

کلا دسته پک بزرگ بهتر بنظر میاد

اما در جواب بعضی از دوستان که در مورد این دسته نظر دادن و با دسته x1 مقایسه کردن
من از 360 به ps4 اومدم
خودم دسته razer داشتم و دارم که دسته فوق العاده و خوش ساختی هستش

وقتی نظرات دوستان رو خوندم واسه خرید ps4 دو دل شدم و تا حدودی منصرف شدم
اما الان بعد از استفاده و تجربه ای که از این دسته کسب کردم باید بگم که

1.دسته خیلی خوش دست هستش و آنالوگ های دقیق و نرمی داره
2.نسبت به زمان شارژ شدن ( حدودا 1 ساعت) باتری دوام قابل توجه ای داره (حدودا 10 ساعت با ویبره روشن)
3.ویبره دسته کاملا با نسل قبل کاملا متفاوت هست و خیلی بهتر از دسته 360 هستش(با دسته X1 کار نکردم)
4.تا الان مشکلی با کیفیت ساخت دسته نداشتم نه صدای جیر جیر نه خراب شدن انالوگ نه گیر کردن مربع

در مورد ساییدگی آنالوگ باید خدمتتون عرض کنم که دسته رایز و 360 هم همین مشکل رو دارند تا جایی که رایز یک جفت روکش آنالوگ هم همراه دسته میده و کلا این بستگی به نحوه استفاده اشخاص از دسته داره

دسته ایکس باکس (X1) هم یک سری معایب داره که بهتره اونا رو هم بدونید
اولین مشکلش آنالوگ سمت راست هست که بعد یه مدت تو بعضی از دستها بوجود میاد و تو اینترنت میتونید راحت با یه جستو جوی ساده عیب عجیبش رو ببینید بصورت تصویری که انالوگ استیبل نیست و به سمت بالا حرکت میکنه یا مثلا پایین
دومین ایراد مربوط به نوع عملگر LB RB هست که بصورت کلیک موسی هستش و در صورت استفاده زیاد مشکل معروف موس های کامپیوتری ( دو کلیکه شدن ) رو پیدا میکنه که فکر نمیکنم قابل تعمیر باشه حداقل تو ایران این مشکل واسه کسایی که فیفا باز هستن و فلش عوض کردن رو دستی میکنن خیلی زودتر بوجود میاد

در کل دسته ایکس باکس خوش ساخت تر هست اما خالی از عیب و ایراد نیست و بنظر من دسته ps4 واقعا خوش دست تر هست مخصوصا در بازی های فایتینگ

آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
سلام دوستان یه سوال داشتم
من الان دیگه دکمه L3 دسته ام رسماً بلا استفاده شده توی بازی های شوتری مثل کالاف اصلاً دیگه نمی دوئه یا یکم میدوئه دوباره وایمیسه
فقط میتونم راه برم توی بازی
کسی این مشکلو داشته؟ راه حلی چیزی پیشنهاد میکنید؟

متشکرم

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام دوستان یه سوال داشتم
من الان دیگه دکمه L3 دسته ام رسماً بلا استفاده شده توی بازی های شوتری مثل کالاف اصلاً دیگه نمی دوئه یا یکم میدوئه دوباره وایمیسه
فقط میتونم راه برم توی بازی
کسی این مشکلو داشته؟ راه حلی چیزی پیشنهاد میکنید؟

متشکرم
من این مشکل را با دسته پی اس ۳ داشتم قطعه میکانیکی آن باید تعویض بشه .

• Like
Reactions: mostafaskip

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
من این مشکل را با دسته پی اس ۳ داشتم قطعه میکانیکی آن باید تعویض بشه .
اشکان جان اگر عوض کنم هم دوباره ممکنه پیش بیاد این مشکل چون من زیاد شوتر بازی میکنم....یا اینکه اگه عوض بشه دیگه مشکلی نخواهد بود؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اشکان جان اگر عوض کنم هم دوباره ممکنه پیش بیاد این مشکل چون من زیاد شوتر بازی میکنم....یا اینکه اگه عوض بشه دیگه مشکلی نخواهد بود؟
یک راه حل آن باز کردن دسته و تمیز کردن Analog Stick چپ با اسپری خشک هوا مخصوص لوازم الکتروتیک است .
اگر کار کرد که هیچ اگر کار نکرد تعویض Analog Stick مثل روز اولش میشه شانسی است ممکن است برگردد و یا برنگردد.

• Like
Reactions: mostafaskip

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر