آموزش تعویض هارد PS3

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
با سلام اقا ما یه 320 اسلیم داریم می خوام هاردو عوض کنم فرمتشم fat32 کردم وقتی دستگاهو روشن میکنم تصویر نمیده چراغش قرمز چشمک زن میشه ولی وقتی هارد و در میارم تصویر میده میگه حافظه پیدا نشد اساتید محترم لطفا راهنمایی بفرمایین
هارد رو که عوض میکنی باید فرمویر بریزی روش آخرین کاستوم رو دانلود که بریز روش حواست باشه اصلی نریزی کپی خورت میپره

Sent from my Gooshi using Tapatalk

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عزیز کلا تصویر نمیده که بخوام فریمور رو هم نصب کنم همون اول استارت چراغ قرمز چشمک زن میشه
خوب دیگه کنسول خراب شده به قول معروف سکته ناقص کرده باید ببریش بیرون برات درستش کنن

• Like
Reactions: napelon1991

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اخه وقتی بدون هارد روشن میکنم مشکلی نیست
خوب دو راه داری یا اینکه با کامپیوتر هاردتو فرمت کنی و وصل کنی ببینی کار میکنه یا نه
یا اینکه یه هارد دیگه به کنسولت وصل کنی
احتمال میرم که هاردت خراب شده باشه برای همین کنسولت این طوری میکنه یک امتحانی کن

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فرمت کردم با Fat32Formatter ولی بازم همون طوریه تو پی سی مشکلی نداره
pc اگر حتی نیم سوز باشه اجراش میکنه ببین یک هاردی نمیتوانی جور کنی با اون تست کنی
یا اگر نداری ببرش بیرون این تنها راهته

• Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
ببخشید من مشکلتو متوجه نشدم یچی دیگه گفتم :D
راجع به ssd نه جواب نمیده ولی سیگیت یسری مدل sshd داره که ترکیب دوتاشونه اون جواب میده
راجع به مشکلت هم مدل هاردی که میخوای استفاده کنی بگو و اینکه ۳ تا بوق میزنه بعد چشمک میزنه یا فقط چشمک میزنه ؟
احتمالا مشکل پاور داره یعنی هاردی که میزنی رو نمیتونه درایو کنه هارد قبلی خودشو نداری تست کنی ؟

napelon1991

کاربر سایت
May 1, 2017
11
نام
سجاد
اقا دست گلتون درد نکنه که جواب سوال هامو دادید حل شد رفتم از سایتای خارجی هم نگا کردم نوشته فرمت هارد اینترنال باید NTFS باشه تا شناسایی شه این هارد اینترنال همش با اکسترنال اشتباه میفته بازم ممنون بخاطر وقتی که گذاشتین:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

sasan7khat

کاربر سایت
Jun 8, 2012
32
سلام دوستان من هارد 2 ترابایتی گرفته بودم و سیستم قبول نکرد
آیا هنوز هم ب همین روال ماکسیموم هاردی که میشه برای اینترنال انداخت چند تراس ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام دوستان من هارد 2 ترابایتی گرفته بودم و سیستم قبول نکرد
آیا هنوز هم ب همین روال ماکسیموم هاردی که میشه برای اینترنال انداخت چند تراس ؟
تا جایی که یادمه بیشتر از ۱ ترا نمیشد البته بعضی مدلای ۱.۵ ترا هم کار میکردن ولی ۲ ترا نه شما همون ۱ ترا بگیر که مطمئنا کار میکنه

• Like

sasan7khat

کاربر سایت
Jun 8, 2012
32
  • Like

arsenal club

کاربر سایت
Apr 20, 2010
49
نام
ALI
سلام دوستان
دوستم یه دونه ps3 fat داره یه هارد 40 داره حالا میخوایم هارد رو 500 گیگ کنیم ، همه مراحل رو درست رفتم حالاوقتی هارد رو میزارم ، میگه که باید فریمور 4.76 رو نصب کنی ، . میخواستم بدونم اگر اینو نصب کنم کپیخوریش میپره؟؟ ؟
کسی لینک در دانلود یه فریمور نداره بهم بده که مشکلی ایجاد نکنه؟؟؟ ؟؟؟؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر