پیشنهادات شما برای امکانات جدید گروه کاربران Premium

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
مجانی کردن بازارسنتر که امکان پذیر نیست ولی اگه واسه پریمیوم ها یه تخفیف قرار بدید خیلی خوب میشه.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
درود

امکانات جدید از اوایل سال 92 به سایت اضافه خواهند شد

همچنان پیشنهادات خود را در همین تاپیک قرار دهید

به کاربری که بهترین پیشنهاد را ارائه دهد یک سال اکانت پرمیوم رایگان هدیه خواهد شد

با تشکر
بازی‌سنتر

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
درود

امکانات جدید از اوایل سال 92 به سایت اضافه خواهند شد

همچنان پیشنهادات خود را در همین تاپیک قرار دهید

به کاربری که بهترین پیشنهاد را ارائه دهد یک سال اکانت پرمیوم رایگان هدیه خواهد شد

با تشکر
بازی‌سنتر

به به :d

چنتا وسیله مرتبط با گیمینگ در نظر بگیرید (با توجه با خواسته هر شخص مثلا اگه pcباز بود cd-key یا موس گیمینگ یا یک بازی ارزان قیمت تو استیم, اگه xboxباز بود گلد سه ماهه یا کنترلر یا پوینت اگه psباز بود بازی ارجینال یا دسته و ...)
هر ماه یکبار بین کل افراد پرمیوم قرعکشی برگزار بشه و برنده بگه از بین اینا کدوم رو میخواد, بعد شما هم براش میخرید و میفرستینش. لازم نیست اول کار برید همه وسایل رو بخرید, بعد از هر بار قرعکشی بعد از اینکه مشخص شد برنده کدوم یکی رو میخواد میرید میخرید.

به نظرم یکی از مهیجترین کارهایی هستش که میتونید انجام بدید, کلا قرعکشی جو انجمن رو هم تغییر میده و بازدیدها رو زیاد و فعالیتها رو چن برابر میکنه. با این کار افراد خیلی بیشتری ترغیب میشن که اکانت پرمیوم بگیرن. خدایی پیشنهاد از این بهتر فک نمیکنم جایی پیدا بشه . هم به نفع شماس, هم به نفع کاربرا.

قربون دستت بهزاد جون, اکانت یه ساله پرمیوم ما رو رزرو کن :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
چند پیشنهاد :

-
درموردسیستم لایک که قبلا توضیح دادم و نمیدونم شدنی هست یا نه ! اگر بشه که عالی میشه . اما برای تشویق کاربرا یه پیشنهاد دیگه هم دارم .

اگر میشه بالای باکس " اخرین اخبار " در گوشه سمت چپ انجمن ، باکس جدیدی اضافه بشه به نام " برترین مقالات کاربری " یا " برترین کارهای کاربران " تا بهترین مقالات فروم تو اون بخش به نمایش در بیان . حالا این مقالات میتونه تاییدی باشه و میتونه هم نباشه . اما میشه این مقالات مثلا بعد از تایید به صفحه اصلی اضافه بشن . ( مثل بخش نقد و بررسی اعضا تو صفحه اصلی . )

- پیشنهاد دوم اینه که اگر این کار امکان پذیر نیست ، باکسی اضافه بشه و 10 تا تایپیک داغ فروم ( بیشترین لایک ) -- ( البته به غیر از برخی تایپیک های ثابت ) تو اون باکس قرار بگیره
.
-
پیشنهاد سوم ، افزایش تحریریه و ساخت ماهنامه الکترونیکی بازیسنتر هست . این ماهنامه هم میتونه تو یه باکس ( گوشه سمت چپ فروم قرار بگیره ) .
- پیشنهاد چهارم ، اضافه کردن قسمتی بالای انجمن هست ( همونجایی که تبلیغات فروم قرار میگرفت ، مثل فروم گیمیرز لند ) تا بهترین نقد و بررسی ها و مقالات فروم تو اون بخش قرار بگیره . ( اینطوری به نظرم ، بخش های مختلف فروم هم جون میگیرن و فعالیت خیلی بیشتر میشه ) .

- پیشنهاد پنجم ، اضافه کردن گزینه ای داخل ویرایشگر متن هست که هنگام ارسال مطلب ، به صورت اتوماتیک چک میکنه که ایا این مطلب قبلا ارسال شده یا خیر ؟!اینطوری مخصوصا توبخش اخبار از خبرهای تکراری جلوگیری میشه .
- پیشنهاد ششم . اضافه کردن امکانی که بشه تو صفحه پروفایل ، لینک خبر سایت های مورد علاقه رو بوکمارک کرد . ( هر چند شاید اصلا ارزش نداشته باشه )
- پیشنهاد هفتم . ایجاد بخشی برای پرسش و پاسخ به صورت کاملا زنده و امتیازی . مثلابهترین خبر و بیشترین پاسخ صحیح بیاد اول و بهترین پاسخ ها امتیازات خاصی داشته باشن و این امتیازات تو روفایل کاربر یا تو باکس ( آواتارش ) به نمایش در بیاد .
- پیشنهاد هشتم ، آپلود سنتر با ظرفیت 300 مگ برای کاربران ویژه با قابلیت اپلود عکس و تصاویر با لینک مستقیم و قابلیت نگه داری دائم .
- پیشنهاد نهم : پیام خصوصی نامحدود برای کاربران ویژه .
- پیشنهاد دهم : لینک مستقیم بازیها ، نرم افزارها ، بازیهای آرکید بسیار کمیاب و قدیمی در بازیسنتر .

========================================================================

- پیشنهاد یازدهم : این پیشنهاد شاید عجیب باشه !!! اما پیشنهاده دیگه
:d

گروه ترجمه بازی سنتر . :d درسته ما سایت فیلم نیستیم ، اما اجازه بدید توضیح بدم :d مراسم های مختلفی تو زمینه گیم هر ساله برگزار میشه . از طرفی هم کم و بیش این مراسم ها تو بازی سنتر از پوشش خبری خوبی برخوردارن . لینک دانلود این مراسم ها رو هم میشه به راحتی از طریق سایت های بزرگ گیم خارجی و به صورت مستقیم دانلود کرد . ( رفع تکلیف :d ) . اما بازی سنتر با دارا بودن پشتوانه خوبی از کاربرا و همینطور رسالت خبری خودش و در راستای بهترین شدن در وب فارسی میتونه زیر نویس اختصاصی این مراسم ها رو با بالاترین کیفیت ممکن برای کاربران ویژه منتشر کنه . ( میشه کاری کرد کپی هم نشه :d ) .

از طرفی علی رغم تخصصی بودن فروم بازی سنتر دروب فارسی و اموزش های عالی موجود در این فروم ، بعضا جای خالی برخی چیزها توش احساس میشه . حالا به فروم کاری نداریم . اما اگه سری به صفحه اصلی بزنیم میبینیم که واقعا جای خالی ویدئو گیم ها خالیه . حالا به دلیل نداشتن سرور مستقیم نیازی هم به این کار احساس نمیشه . چون میشه به راحتی از سایت های خارجی این ویدئوها رو یه صورت مستقیم دانلود کرد . اما ....

اما پیشنهادم اینه که یه بخشی از ویدئو صفحه اصلی به ویدئو ها و تریلر های تکنیکی بازی ها ، انجین ها و ..... اختصاص پیدا کنه که تعدادشون هم بسیار زیاده . اکثر این ویدئو ها شامل صحبت کارگردان یا مدیر فنی بازی هم هست و تیم مترجم هم میتونه به راحتی این ویدئو ها رو زیر نویس کنه .

پیشنهاد اخر بخش زیر نویس هم اینه که بازی سنتر میتونه مصاحبه های تصویری سایت های مبدا رو به صورت زیر نویس تو سایت خودش قرار بده . :d

==========================================================================

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
به نظر من یک بخش برای بازی های کمیاب و قدیمی بگذارید و همچنین یک آپلود سنتر قوی برای اعضای پرمیوم!
امتیاز های تشویقی هم بگذارید خوب میشه!
ممنون :D

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
یه بخش تو پروفایل میشه اضافه کرد (مثل پست های ارسال شده) که مخصوص پست های نقل قول شده باشه ! اینجوری میفهمیم تو بخث ها جواب دادن بهمون میریم بحثو ادامه میدیم ! :D
شایدم باشه من ندیدم !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یه بخش تو پروفایل میشه اضافه کرد (مثل پست های ارسال شده) که مخصوص پست های نقل قول شده باشه ! اینجوری میفهمیم تو بخث ها جواب دادن بهمون میریم بحثو ادامه میدیم ! :D
شایدم باشه من ندیدم !

هست . رو تنظیمات کلیلک کنی میبینیش :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یه پیشنهاد جدید دارم : اگه میشه یه تگ جدید به اسم " کاربر با اعتبار " اضافه کنید تا بشه افراد با اعتبار بازارچه رو از افراد ممولی تشخیص داد . اعتبار رو هم میتونه مثلا خودسایت بهش بده یا اینکه به واسطه خریدهای کاربرا ، این اعتبار بهش داده بشه .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
یه پیشنهاد جدید دارم : اگه میشه یه تگ جدید به اسم " کاربر با اعتبار " اضافه کنید تا بشه افراد با اعتبار بازارچه رو از افراد ممولی تشخیص داد . اعتبار رو هم میتونه مثلا خودسایت بهش بده یا اینکه به واسطه خریدهای کاربرا ، این اعتبار بهش داده بشه .

حسین جان مثل اینکه این تاپیک رو با تاپیک بیشنهادات سایت اشتباه گرفتی :d من چندتا پیشنهاد اخیر تو رو نیگا کردم همه پیشنهاد ها خوب و بنیادی هستن ولی هیچ کدوم ربطی به Premium ندارند :d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یه کاری کنین بعد اینکه شخص از پرمیوم بودن در اومد بتونه بلاگ بزنه . من خودم الان از پرمیوم تموم شده و انور سال باز پرمیوم میشم ولی الان میخام بلاگ بزنم نمیشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرمن همينجور كه پرميوم ها ميتونن ببينن كه كاربران انلاين روي پروفايل كدوم كاربر حضور دارن(واسه كاربران معمولي فقط مينويسه :"درحال ديدن مشخصات كاربر"ديگه اسم كار بر رو نمينويسه ولي واسه پرميوم ها اسم اون كاربر كه طرف رفته روپروفايلشو هم مينويسه)يه قابليتي بذاريد كه كاربران پرميموم هم حتي اون اشخاصي كه خودشونو از ليست آخرين بازديدكنندگان پنهان ميكنن و اون اخرين بازديدكنندگان پروفايل رو غير فعال كردن بتونن ببينن چه كسايي از پروفايلشون ديدن كردن

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
بنظرمن همينجور كه پرميوم ها ميتونن ببينن كه كاربران انلاين روي پروفايل كدوم كاربر حضور دارن(واسه كاربران معمولي فقط مينويسه :"درحال ديدن مشخصات كاربر"ديگه اسم كار بر رو نمينويسه ولي واسه پرميوم ها اسم اون كاربر كه طرف رفته روپروفايلشو هم مينويسه)يه قابليتي بذاريد كه كاربران پرميموم هم حتي اون اشخاصي كه خودشونو از ليست آخرين بازديدكنندگان پنهان ميكنن و اون اخرين بازديدكنندگان پروفايل رو غير فعال كردن بتونن ببينن چه كسايي از پروفايلشون ديدن كردن

خاله زنک باز هم بعدش شروع میشه کل استفاده اینه که همه سرک بکشن این به اون چی میگه اون به این چی میگه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
الان تنها معضل من پاک کردن بلاگا هستش . خواهشا کاری کنین کاربر خودش خواست بلاگی که زدرو پاکش کنه نه 4 ساعت درخواست بده و وقت مدیر گرفته بشه و بعد کلی وقت پاک بشه یا نشه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر