راهنمای کامل بازی FARCRY 3

Mohammad khalili

کاربر سایت
Aug 14, 2019
4
سلام دوستان لطفا کمک کنید ک بخدا دیگه میخام بازیو پاک کنم دیونه شدم
دکمه شیفت اسپیس سی اف تب همه جپچیو زدم ولی طرف رو نمیکشه
عکسش رو براتون گذاشتم
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/265ea8fe0b3cf24d1.jpg
اینجا جاییه هست ک میری یک چاقو رو چیدا میکنی و میدیش به این یارو
اینم بهت خیانت میکنه میخاد بکشتت ولی من نمیدونم چی میشه میگه
press vali akhe press yani chi chio feshar bedam komak konid ke mordam inam aks
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/265ea8fe0b3cf24d1.jpg
منم این مشکل و دارم

karofathi8314

عضو جدید
Aug 19, 2019
1
سلام تورو خدا کمکم کنید داشتم منطقه دشمنا رو خونه خودم میکردم و میجنگیدم که یهو تصویر بازی سیاه شد الان فقط نقشه رو میتونم ببینم هیچکاری هم نمیکه وقتی هم حرف M رو میزنم و میره تو نقشه من تو هیچکا از نقشه نیستم لطفا راهنمایی کنید که حذفو نصبش نکنم مرحله زیادی رو رد کردم

Mohammad khalili

کاربر سایت
Aug 14, 2019
4
سلام تورو خدا کمکم کنید داشتم منطقه دشمنا رو خونه خودم میکردم و میجنگیدم که یهو تصویر بازی سیاه شد الان فقط نقشه رو میتونم ببینم هیچکاری هم نمیکه وقتی هم حرف M رو میزنم و میره تو نقشه من تو هیچکا از نقشه نیستم لطفا راهنمایی کنید که حذفو نصبش نکنم مرحله زیادی رو رد کردم
داش من تو اول ب من کمک کن مرحله ۲۴ یا ۲۵ بود فکر کنم.همون مرحله که برا مرده چاقو میبری بعد با چاقو بهت حمله میکنه.رد کنم بعد منم راهنمایت میکنم بازی رو حل کنی

MAHDI OPP

عضو جدید
Aug 21, 2019
2
سلام دوستان من تو مرحله گیر کردم که میری تو کشتی بعد کشتی غرق میشه میره زیر اب بعد بهوش میاد میره یک مرده میاد تو اب خفت کنه میگه اسپیس رو بزن میزنم ولی بعدش میگه سریع mash رو بزن نمی دونم کدوم دکمه هستmash

ata-tr

عضو جدید
Sep 2, 2019
1
سلام خسته نباشین من هر چقدر که بازی می کنم سیو میشه ولی وقی از بازی بیرون میام و کانپیوتر رو اسلیپ یا خانوش می کنم تمام سیو ها می پره و باز باید به اول بازی برم بازی کنم لطفا کمکم کنین

mmd_3x

عضو جدید
Nov 29, 2019
1
سلام تو کامپیوتر من وقتی میگه یه دکمه ایو بزن اسم دکمه رو نمیگه فقط یه دکمه میکشه من تو یه مرحله که از لپتاپ اطلاعاتو کش میری و کشتی غرق میشه موندم یه نفر زیر اب بهم حمله میکنه و نمیتونم دکش کنم و منو میکشه.اول میگه اسپیسو بزن و میزنم ولی دکمه دوم که میگه رو نمیفهمم میشه راهنماییم کنین
فک کنم دکمه C رو اول باید بزنی بعد کلید بعدی Aهستش

Ahts

عضو جدید
Dec 24, 2019
2
سلام وقتی بازی میکنم دکمه های بازی رو نشون نمیده دو سه تا دکمه نشون میده که اونم اسپیس هست ولی سال پیش که بازی میکردم اوایل نشون میداد بعد نشون نداد هم بازیم مشکل داشت از بازی در میومد منم پاکش کردم
الان چی کار کنم دکمه ها رو نشون بده ؟(مثلا Eرو نشون نمیده فقط مربع سفید رو نشون میده . از تنظیمات تو بخش کنترل هم میرم اونجاهم نشون نمیده.لطفا جواب بدید.)

kan

عضو جدید
Jan 19, 2020
1
سلام
من مرحله ای که باید از چد نفر که رو پل هستن عکس بگیریمم
ولی هرچی Z رو میزنم دوربین وا نمیشه!!

سلام وقتی بازی میکنم دکمه های بازی رو نشون نمیده دو سه تا دکمه نشون میده که اونم اسپیس هست ولی سال پیش که بازی میکردم اوایل نشون میداد بعد نشون نداد هم بازیم مشکل داشت از بازی در میومد منم پاکش کردم
الان چی کار کنم دکمه ها رو نشون بده ؟(مثلا Eرو نشون نمیده فقط مربع سفید رو نشون میده . از تنظیمات تو بخش کنترل هم میرم اونجاهم نشون نمیده.لطفا جواب بدید.)
زبون کیبوردت احتمالا فارسیه انگلیسیش کن

سلام آیا تو فارکرای ۳ هم میشه ماشین رو تعمیر کنی مثل ۲
اره،تو specials هست

سلام میگم من یه نفر رو لوت میکنم بعد چیز هایی که میرن تو کولم رو چطوری بفروشم
تو خونت اونجایی که اصلحه میگیری برو قسمتی که $ هست اونجا بفروششون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر