راهنمای کامل بازی FARCRY 3

Mohammad saleh

کاربر سایت
Jun 13, 2018
2
سلام بر دوستان
من تو یه مرحله گیر کردم
اونجایی که می ری تو کشتی و دشمنا رو رو کشتی می کشی و بعد می ری توی کشتی. توی کشتی هم باید افراد رو طوری بکشی که تیراندازی نشه . به آخراش می رسی یه دره بازش می کنی یه سرباز با اسلحه صد تیر میاد و جلیقه داره.(گندس و به سختی می شه کشتش) بعد می ری جلوتر می رسی به یه لب تاپ و یه کاری می کنی که باعث می شه که یه بمب فعال شه و قبل از اون یه چیزی هم بر می داری.
بعد فرار می کنی ولی بمب می ترکه و کشتی درحال غرق شدن می شه و باید خودتو نجات بدی و همین طور آب میاد بالا. از یه در رد می شه و درو می بندی و جلوتر که میری میری توی آب ولی یهو یه دشمن میاد دستتو می گیره
بهت میگه space رو بزن بعد از چند بار زدن می گه mash و یه مربع جلوشه که چیزی ننوشته
حالا چی کار باید بکنم و چطوری بیام بیرون؟
راستی برای من نمی گه که در چه مواقعی چه دکمه ای بزنیم چیکار کنم درست بشه؟
ممنون.

آخرین ویرایش:

ali98

کاربر سایت
Jul 1, 2018
2
داداش طبق دستور العمل عمل نکردی:D
خیلی باید وقت واسش بزاری

اول باید بری حیوون مورد نظر رو شکار کنی بعد که شکار کردی و کرفت کردی اول میتونی 2 تا رو حمل کنی بعدش حیوونای بعدی رو میگیری و کرفت میکنی از آخر میشه 4 تا اسلحه
و برای گرفتن تیر کمونو بقیه اسلحه ها باید radio tower هارو تسخیر کنی و گرنه اصلا باز نمیشن

تو اصلا به مراحل اصلی بازی فکر نکن بیشتر روی Radio tower و مناطق دشمن و شکار حیوون و کرفت کردن تمرکز کن تا بازی بهت بچسبه
اگه بخوای مراحل اصلی رو همینجوری ادامه بدی سه سوته تموم میشه و هیچیم از بازی نمیفهمی

ali98

کاربر سایت
Jul 1, 2018
2
با سلام. اقا من اون مرحله گیر کردم که میری چاقو رو میدی به اون زنه تو معبدش بعدش اون دوست عینکی اش میاد بهش میگه میخوایم با یه گروه به یه گروهدیگه حمله کنیم.میری محل قرار اونجا یه بمب c4 بهت میده باید رو کامیون حمل سوخت کارش یزاری بعدش باید بری بالای منبع اب و یه snip اونجاست بعد مینویسه باید بالای منبع اب کمین کنی.همین که اونا میرسن یه دفعه بازی رو میبازی بعد دوباره میاد.نه میشه بهشون شلیک کرد نه اومد پایین نه کامیون و زد اخه تا قبل اینکه برسن به اون کامیون میبازم.تو رو خدا کمکم کنید.ممنون.

Mohammad saleh

کاربر سایت
Jun 13, 2018
2
سلام بر دوستان
من تو یه مرحله گیر کردم
اونجایی که می ری تو کشتی و دشمنا رو رو کشتی می کشی و بعد می ری توی کشتی. توی کشتی هم باید افراد رو طوری بکشی که تیراندازی نشه . به آخراش می رسی یه دره بازش می کنی یه سرباز با اسلحه صد تیر میاد و جلیقه داره.(گندس و به سختی می شه کشتش) بعد می ری جلوتر می رسی به یه لب تاپ و یه کاری می کنی که باعث می شه که یه بمب فعال شه و قبل از اون یه چیزی هم بر می داری.
بعد فرار می کنی ولی بمب می ترکه و کشتی درحال غرق شدن می شه و باید خودتو نجات بدی و همین طور آب میاد بالا. از یه در رد می شه و درو می بندی و جلوتر که میری میری توی آب ولی یهو یه دشمن میاد دستتو می گیره
بهت میگه space رو بزن بعد از چند بار زدن می گه mash و یه مربع جلوشه که چیزی ننوشته
ممنون.

Mohamad00711

کاربر سایت
Jul 16, 2018
5
سلام من یه سوال داشتم بعد اینکه تو مرحله هواپیما که سوار میشم بعد از اونجا خودشو می ندازه به. چتر باز میکنه جلو تر وارد یه شهری میشه میخوام درو باز کنم اما نمیدونم چطوری

Mohamad00711

کاربر سایت
Jul 16, 2018
5
سلام بر دوستان
من تو یه مرحله گیر کردم
ممنون.
بعد از اون دکمه c بعدش دکمه E

Mohamad00711

کاربر سایت
Jul 16, 2018
5
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s
سوار ماشین میشی میزی گراز ميکشي و چند تا چیز جمع میکنی? اگه اينطوره نکوش شد دکمه M نقشه رو بزن بد موس بازی رو ببر روی زرده enter رو بزن بعد ok درست میشه

masoud244

کاربر سایت
Jul 20, 2018
1
سلام دوستان. به سوال در مورد بازی فارکرای یک داشتم. این بازی رو چند سال پیش تموم کردم اما الان دیدم دوباره رو لپ تاب نصبش کردم اما از همون اول بازی که یارو وارد تونل میشه من یادم نمیاد چطوری رد شدم فقط یه راه داره اونم یک درب هست که اونم هر کاری میکنم با هیج دکمه ای باز نمیشه توی تنظیمات هم رفتم اما نشد. یکی راهنمایی کنه لطفا

GroveshAmin

کاربر سایت
Aug 18, 2018
3
سلام من تویه مرحله گیرکردم اونم اونجاش که برامرده چاقومیاری بعدتوخونش میری زیرزمین بایکی حرف میزنی بعدبامرده دعوات میشه اول باید کلید های موس را بزنی بعدشspaceولی بعدش دیگه نمیگه یعنی نضون نمیده که باید چه کلیدی روبزنی کمک کنید

GroveshAmin

کاربر سایت
Aug 18, 2018
3
آقا تو اونجا که چند تا کشتی هست می بیننت سریع یه چیز هایی میره هوا می باز ی چجوری بدون سر و صد کسی رو خفه کنم
نبایدکسی روخفه کنی اروم ارپشتشون بروبه داخل یکی ازکشتی هابعدzروبزن فردی که قراره جیبشوخالی کنی بهت میگه ولی نبایدببینتددرضمن درصورت نیاز کسی روبکش

GroveshAmin

کاربر سایت
Aug 18, 2018
3
سلام من تویه مرحله گیرکردم اونم اونجاش که برامرده چاقومیاری بعدتوخونش میری زیرزمین بایکی حرف میزنی بعدبامرده دعوات میشه اول باید کلید های موس را بزنی بعدشspaceولی بعدش دیگه نمیگه یعنی نضون نمیده که باید چه کلیدی روبزنی کمک کنیدلطفا کمک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر