حذف تالار بازارچه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

قرار نیست اینجا در مورد Premium بحث بشه این تاپیک صرفا جهت اطلاع رسانی ایجاد شده و ارتباطی به بحثی که صورت گرفته نداره! اما طبق معمول مخالفت هایی انجام شده که فقط مخالفته و دلیل و منطقی پشتش نیست!
بعد از این پست هم پاسخی در ارتباط با premium در این تاپیک داده نمیشه چون ارتباطی به این موضوع نداره.

مثه سابق مخصوص كاربراي پرميوم ديگه..............؟
خیر! استفاده برای تمامی کاربران سایت در نظر گرفته شده تا تنها به گروه premium محدود نباشه. بازار در حال حاضر برای premium رایگان است اما اشخاصی که قصد ندارند premium بشن و شاید تنها قصد به فروش رساندن یک بازی و دارند احتیاجی نیست حتما 7 یا 12 هزارتومان هزینه کنند. با توجه به تعرفه ای که مشخص شده (آگهی فروش بازی های Original تا سقف 3 بازی 1000 تومان است) این رقم پرداخت میشه و آگهی کالای شما هم در سایت درج میشه.

واقعا عجیبه برام.
اگه ممکنه منو توجیه کنید دلیل بستن بازارچه فقط برا اینه که بازارسنترو زدین?
انصافا میگم 12تومنی که دادم پولی نیست که بخوام حرصشو بخورم ولی بذارید بازارچه بمونه.
نمیدونم چند نفر با من موافق هستند.

اختصاص دادن فضایی مختص خرید و فروش اجناس با دسته بندی های مجزا و انسجام بیشتر برای راحتی حال تمام کاربران.

ولی بنده عقیده دارم اصلا مناسب نیست که کاربرای عادی هم بتونن از بازار سنتر استفاده کنند...
Premium شدن خیلی سخته به نظر شما؟
کسی که قصد خرید داره به تگ شما نگاه میکنه تا از مورد اطمینان بودن شما با خبر بشه یا سابقه شما؟
عجيبه!
بازار سنتر به نسبت تالار بازارچه يكم گنگ و گيج كنندس به نظرم!
همين بمونه كه بهتره كه!

شما در تالار بازارچه روی ایجاد گفتگوی جدید کلیک میکردید در بازار بر روی افزودن محصولات جدید و با توجه به اطلاعات درخواستی 6 مرحله ساده را طی میکنید که این کار تنها به نفع خود فروشنده خواهد بود.
باقی گزینه ها هم شرح حال فعالیت شما را نمایش میدهند.
اینکه شما توانایی مدیریت سوابق فعالیت و معاملات خودتون را دارید یک مزیت محسوب میشه نه عیب
قسمت راهنما هم برای آشنایی بیشتر کاربرانان با امکانات سایت ایجاد شده که مطالعه آن بیش از 10 دقیقه زمان نمیگیره هر چند که کار با ابزار سایت خیلی ساده است.

ولی بازم خفه و گیج کننده است
به طور مثال شما برای مشاهده X360 هایی که به فروش گذاشته شده اند تنها کافیه روی بخش مرتبط کلیک کنید و تمامی اجناس این دسته را مشاهده کنید اگر این به نظر شما گیج کننده است و جستجو در صفحات متعدد تالار بازارچه سهل و آسان فکر میکنم باید عادت خودتون و تغییر بدید.
دليل اين كارو ميشه بگيد؟
و اينكه كاربر پريميوم بودن ديگه به چه دردي ميخوره؟
بازار برای Premium رایگان است!

نشون میده که مدیران کاری رو که خودشون دوست دارند انجام میدن و اهمیت دادن به نظر کاربران فقط حرف و دکوره
اگر قرار بود نظر کاربران اهمیتی نداشته باشه 3 ماه پیش که بازار به صورت آزمایشی افتتاح شد بازارچه بلافاصله حذف میشد و اتصال کاربران هم انجام نمیشد. پس بهتره اول روندی که طی شده را بررسی کنید و بعدا جبهه گیری کنید!
بازار سنتر فوق العاده طراحی زشت و گیج کننده ای داره
نظر شما محترمه اما متاسفانه یا خوشبختانه نظر شما در این زمینه ملاک کار ما قرار نمیگیره.

جالبه که حتی خود مدیران سایت هم تو این مدت حاضر به قرار دادن اجناس خودشون در بازار سنتر نشدن و از بازارچه سایت استفاده کردند و کاربران هم هیچ استقبالی نکردند ولی نرود میخ آهنین در سنگ !!!
حتما مدیران باید یک کالایی پیدا کنند و برای فروش قرار بدند تا شما راضی بشی؟

واقعا امیدوارم که نظر من اشتباه باشه ولی سایت با ریزش شدید کاربر مواجه خواهد شد
3 ماه پیش عرض کردم عده ای که فقط به جهت خرید و فروش از سایت استفاده میکنند اهمیت چندانی برای ما نارند و هدف ما از افتتاح این سایت چیزی دیگه ای بوده.
من به شخصه بعد از 5 سال عضویت دیگه دلیلی برای اومدن به سایت نمی بینم

متاسفم، خیلی هم متاسفم

موفق باشید

شما که در هر صورت کار خودتون رو میکنید اما درست نبود این کار! بد نبود یه خورده هم به نظرات کاربرا توجه میکردین.
من برم پریمیومم رو تمدید کنم که ظرفیت اینباکسم افزایش پیدا کنه، عجب ویژگی انصافا!

تغییراتی که اعمال شده همگی با توجه به نظرات کاربران بوده
این که شما فراموش کردید مشکل ما نیست!

به هر حال آن هم ویژگی محسوب میشه ;)

سیستم جدید کاملا جدا از انجمن هست و کاربران با اون راحت نیستن و نخواهند بود.کاربران همیشه با ویبولتین راحتتر هستن.

7 سال پیش که این سایت افتتاح شد هیچ کس به vbulletin عادت نداشت و کلی انتقاد شد و با توجه به هزینه ای که شده بود همه حرف از phpbb میزدند اما الان حتی کسی یادش نمیاد همچین سیستمی هم وجود داشته.
خب دیگه وقتشه کم کم از این سایت کوچ کنیم....
به سلامت

ولی اگر اکثریت مخالفن با بازارسنتر ماهم تابع نظر بقیه اینم در نظر داشته باشیم یک سایتو به اعضاش واگرنه فعالیت چن منه می شد این کاررو هم کرد مثلا الان یک نظرسنجی بزارین بگین شما به بازارسنتر رای میدهید یا بازارچه
جالب ترین پست این تاپیک تا این لحظه مطلب شما بوده!
بعنی شما از خودت بینش نداری که تابع نظر جمع هستی دیگه؟ اگر همه گفته بودن خوبه به نظر شما هم خوب بود؟

حتما الان هم مثل دفعه پیش جواب میدن که برای این کار هزینه شده و روش خیلی فکر کردند
مطمئن باشید به آینده این پروژه فکر شده اما دلیلی نداره الان بیان بشه

من که اثری از هیچ گونه تفکری تو این موضوع نمی بینم، در بحث مالی هم راه های خیلی بهتری برای درآمد زایی هست
بنده هم متاسفانه هیچ تفکری پشت پست های شما نمیبینم

ولی تو این مملکت اپیدمی شده که حرف، حرف خودمون باشه و اهمیتی به بقیه ندیم و آخرش هم سرمون به سنگ بخوره !
اینجا مملکت شما نیست و فضای شخصیه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
درود

قرار نیست اینجا در مورد Premium بحث بشه این تاپیک صرفا جهت اطلاع رسانی ایجاد شده و ارتباطی به بحثی که صورت گرفته نداره! اما طبق معمول مخالفت هایی انجام شده که فقط مخالفته و دلیل و منطقی پشتش نیست!
بعد از این پست هم پاسخی در ارتباط با premium در این تاپیک داده نمیشه چون ارتباطی به این موضوع نداره.

علی اقا فکر نمکنید که یه مقدار تند جواب کاربران رو دادید ؟! من نمیدونم کل کاربرای پریمیوم چند نفره ! یا اینهایی که رای دادن چند درصد پریمیوم های سایت میشن !!! ولی به نظرم نیاز به تامل بیشتری تو صحبتهای این دوستان بود . چون فکر کنم همونطور که ابتدای پست بالا نوشتی ، هدف تایپیک چیز دیگه ای بوده که دوستان به اشتباه بد برداشت کردن . یه کم با حوصله تر خیلی زیباتر میشه .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بنظرم هیچ مشکلی این وسط نیست تصمیم هم تصمیم خوبیه! ی مرکز سازماندهی شده طراحی شده برای رفاه حال کاربرانیکه خرید و فروش اینترنتی انجام میدن
تنها مشکل نقص های بازارسنتر هست که انشالله مدیران ب فکر باشن عالی میشه

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
بخاطر فضای تاپیک و ناراحتی کاربرا، جرأت نمیکنم موافقت خودمو از حذف بازارچه اعلام کنم :d

فقط امیدوارم بازارسنتر رونق بگیره و کاربرا بهش عادت کنن
و از هر دو سایت با توجه به کاربرد و کارایی که داره، استفاده کنند/یم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
آقا با اینکه من مخالف این حرکت هستم
باشه حذف کنید (در هر صورت مدیرای بازی سنتر فقط کار خدشون رو میکنن و هیچ گاه کار به کار بر ندارن :) یه چیزی که به من کاملا" ثابت شده )
باشه ولی دیگه اونجا نیاید بگید به ما معامله ها هیچ ربطی نداره اگه ربطی نداره پس کلا" حذف کنید قسمت فروش رو در کل .(داخل pt همه معامل ها به صورت رایگان انجام میشه ولی زمانی کلاه برداری میشه تایپیک شکایت دارن ولی اینجا اگه حقت رو خوردن حتی مقصر هم هستی طرف هم میاد بهت میخنده (چون مدیرا هیچ کاری بهاش ندارن )......
اگه هم به شما ها ربط داره برا یدفه هم که شده به حرف کاربرا اهمیت بدید .............

---------- نوشته در 08:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:31 AM ارسال شده بود ----------

آقا علی درست این محیط مدیرش شما هستی و خدتون کاراش و......انجام میدید اما اینجا انجمن اسمش رو گذاشتید پس یجورای نمیشه بهش بگی فضای شخصی ..

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
کاریست که باید انجام بشه پس هر چه زوردتر انجام بشه بهتره

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
یکی از آشناها به من سپرده که یه X360 دست دوم براش پیدا کنم. امروز توی تالار بازارچه بعد از گشتن 5 صفحه‌ی اول انجمن فکر کنم 5 یا 6 مورد کنسول پیدا کردم و چک کردن همه‌ی اون 5-6 تاپیک برای فهمیدن شرایط کنسول‌ها حدود 25 دقیقه وقت گرفت. اما توی بازارسنتر با کلیک روی گزینه‌ی Xbox 360 و بعد "دستگاه‌های کارکرده - سالم" 16 مورد کنسول X360 پیدا کردم و چک کردن وضعیت کنسول‌ها فقط 10 دقیقه زمان برد.

شخصا بعید میدونم یه فرد با ضریب هوشی 70 به بالا کار کردن با بازارسنتر رو گیج‌کننده بدونه و کارکردن با بازارچه رو ساده!
اگر مشکل هزینه‌ای که برای پرمیوم پرداخت کردید هست اعلام کنید تا یا وجهتون برگشت داده بشه و یا در ازاش اعتبار بازارسنتر دریافت کنید. اما بهانه‌های مزحکی مثل گیج‌کننده و خفه بودن بازارسنتر فقط باعث میشه که دیگران به ضریب هوشیتون شک کنن

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
مدیرای سایت میتونن همین بخش بازارچه رو حفظ کنن ...
یعنی اگر تبلیغی زده شد برای خرید و فروش در همینجا در بخش بازارچه نمایش داده بشه ولی وقتی روش کلیک کردن به بازارسنتر هدایت بشن
این شکلی فکر میکنم بهتر باشه

Ahd12066

عضو جدید
Dec 17, 2008
43
نام
علیرضا نورانی وطن
اگر قرار بود نظر کاربران اهمیتی نداشته باشه 3 ماه پیش که بازار به صورت آزمایشی افتتاح شد بازارچه بلافاصله حذف میشد و اتصال کاربران هم انجام نمیشد. پس بهتره اول روندی که طی شده را بررسی کنید و بعدا جبهه گیری کنید!

نظر شما محترمه اما متاسفانه یا خوشبختانه نظر شما در این زمینه ملاک کار ما قرار نمیگیره.

حتما مدیران باید یک کالایی پیدا کنند و برای فروش قرار بدند تا شما راضی بشی؟

3 ماه پیش عرض کردم عده ای که فقط به جهت خرید و فروش از سایت استفاده میکنند اهمیت چندانی برای ما نارند و هدف ما از افتتاح این سایت چیزی دیگه ای بوده.

تغییراتی که اعمال شده همگی با توجه به نظرات کاربران بوده
این که شما فراموش کردید مشکل ما نیست!

بنده هم متاسفانه هیچ تفکری پشت پست های شما نمیبینم

من در روند کار بودم ولی 3 ماه پیش هم که شما اعلام کردین اکثریت مخالفت کردند ولی شما صبر کردین که آب ها از آسیاب بیفته و کار خودتونو کردین !

این طور که مشخصه نظر هیچ کس برای شما اهمیتی نداره و فقط نظر خودتون ملاک قرار می گیره !

مدیران تو این مدت تعداد زیادی کالا توی بازارچه سایت برای فروش گذاشته بودن انگار که شما خبر ندارین !

وقتی کاربران پر بیننده ترین بخش سایت به گفته خودتون اهمیت چندانی ندارند تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !

تفکری که پشت حرف های من هست حداقلش احترام به نظر اکثریت هست که توی کارای شما نیست !

بهتر بود توی شرایط عضویت در سایت از ابتدا اعلام می کردین که اینجا ملک شخصی شماست و کاری به نظر بقیه ندارین و کار خودتونو می کنین !

متشکرم از نحوه پاسخگویی و نشون دادن واقعیت وجودی خودتون و این سایت !

موفق باشید

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
من اولین خرید و فروش هامو تو اینترنت توی بازیسنتر انجام دادم و اصلا با خود فروم توسط بازیسنتر اشنا شدم
البته من از این فروم کلی چیز یاد گرفتم و کلی منو کمک کرده تا الان ولی همیشه صفحه بازارچه فروم اولین صفحه ای بود که باز میکردم
سایت های خرید و فروش تو اینترنت زیاده ولی خرید و فروش توسط فروم یه فرقی با همشون داره.
اینم فقط بخاطره اینه که توی فروم افراد با هم میتونن سر یه محصول بحث کنند و نظرهای موافق و مخالفشون رو بگن
به نظر من اگه تو همین قسمت بازارچه چند تغییر میدادید اصلا نیازی نبود یه سایت جدید راه اندازی کنید
مثلا در مورد همین دسته بندی که شما گفتید
خیلی راحت مثل بقیه قسمت های سایت میشد بخش های مختلف رو ایجاد کرد. مگه ما چند تا پلتفورم داریم الان ؟؟
اگه این فروم میموند من یه ایده خیلی خوببرای جلوگیری از کلاه برداری هم داشتم که میتونستین اجراش کنید.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
من کاری به حرف دوستان ندارم اما اینو میخوام بگم
ببینید وقتی یک نفر یک جنس تو بازارچه میزاره اکثرا بهش پیام خصوصی میدن و میتونه بهتر ارتباط بر قرار کنه
همچنین یک فضایی شده که عمومیت پیدا کرده
البته قبول دارم همیشه در نو آوری مردم به مشکل بر می خوردند اما هر تغییری خوب نیست
ببینید ما هم انجمن داشتیم و داریم اما نظرات دوستان رو تند به تند اجرا میکنیم چرا که انجمن قراره برای کاربر باشه
اگر فضا شخصی هست ، خوب پس دیگه کاربر برای چی میاد اینجا؟ اگر قراره کاربر استفاده کنه ، پس نظرش مهمه

اختصاص دادن فضایی مختص خرید و فروش اجناس با دسته بندی های مجزا و انسجام بیشتر برای راحتی حال تمام کاربران
وقتی کاربران دارند میگن ما با بازاچه راحت تریم چرا پافشاری روی بازار سنتر دارید ؟
دلیل نمیشه چون یک هزینه کردید کاربران جور این هزینه رو بدن
به نظرم یک نظر سنجی بزارید نتیجه معلوم میشه

Ahd12066

عضو جدید
Dec 17, 2008
43
نام
علیرضا نورانی وطن
تعداد کل نوشته: 21
تعداد نوشته ها به غیر از فروش جنس و انتقاد: 0

خیلی محترمانه، می شه بپرسم دقیقاً چرا باید نظر شما مد نظر گرفته بشه دوست عزیز؟

دوست عزيز
همين كه بنده ٥ سال عضو سايت بودم و هزينه پريميوم رو پرداخت كردم كافي نيست ؟

اين كه فعاليت من در بازارچه بوده و به اين خاطر عضو سايت شدم از نظر شما اشكالي داره ؟

اگر بازارچه براي شماها اينقدر بي ارزشه، چرا از اول راه اندازي شده ؟

شما به عنوان نفر اول اين سايت ٣ صفحه مخالفت دوستان رو ديدين و فقط به اين نتيجه رسيدين كه من نبايد انتقاد كنم چون غير از بازارچه فعاليت ديگه اي نداشتم ؟

از حرفاتون اين طوري استنباط ميشه كه كاربراني كه مخالفت مي كنند براتون حكم خس و خاشاك رو دارند !

يكي ديگه از مديران هم با ضريب هوشي بالاشون به اين نتيجه رسيدند كه منظور از گيج كننده بودن بازارسنتر تعداد كليك هست ! با تشكر از حسن توجه و درك بالا همه رو به انجام آزمايش IQ دعوت مي كنم !

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر