بازی مستقل The Best Green Star

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خب خدارو شکر بازی را ته رفتم و بسیار لذت بردم. به‌قدری که اصلاً وقت نکردم بایوشاک رو بازی کنم:D.

اول از همه باید بگم که وقتی که من نسخه‌ی اولیه این بازی را حدود چند ماه پیش تجربه کردم، اشکالاتی نظیر رنگ‌بندی ضعیف و گرافیک تکنیکی پایین دیدم اما به محض این‌که بازی را اجرا کردم، متوجه شدم که خیلی خوب همه‌ی این‌ها را بر طرف کردی و حتی گرافیک بازی را خیلی خوب افزایش دادی و من واقعا لذت بردم. با وجود این که من انتظار یک بازی با گرافیک متوسط و گیم‌پلی عالی را داشتم اما از همون اول گرافیک بازی، منو مجذوب خودش کرد. منوی این بازی هم به‌نظر خوب و کامل میاد و راهنمایی که در همون منو گذاشتی خوبه و دکمه‌ها را خوب معرفی کردی.
استفاده از دو دکمه‌ی مجزا بسیار عالی شده و یک نوآوری بسیار خوبی به حساب میاد. اگر هم بتونی یک کاری کنی که بشه با کنترلر بازی را طی کرد، واقعاً عالی می‌شه. چون این بازی به نظرم با کنترلر خیلی بهتر می‌شه طی کرد و ازش لذت برد و خوشبختانه عنوانی‌است که برای کنترلر خیلی مناسب است و یا به عبارتی دیگر خوش دست است.
از نظر من اگه بتونی در همون منو، یک بخش باز کنی و شخصیت‌ها را معرفی کنی خیلی خوب می‌شه و نخوه توضیح دادن بازی را به خوبی آموزش بدی فکر کنم خیلی بهتر از آب در بیاد. درجه‌ی سختی بازیت خیلی خوب و بالانسه. از مراحل آسون شروع می‌شه و در آخر هم به مراحل سخت ختم می‌شه. با وجود این‌که معمولاً پس از چند بار باختن من عادت دارم کمی استراحت کنم و دوباره بازی را طی کنم اما شاید بالغ بر چند بار تو یک مرحله باختم و دوباره شروع کردم.
این نشون دهنده اینه که بازیت گیم‌پلی بسیار شیرینی داره و خیالت از این بابت راحت باشه و مدت‌ها می‌تونه ما رو سرگرم کنه. گرافیک هم به نظر می‌رسه از آرت‌های با کیفیت‌تری استفاده کردی و این قضیه باعث شده که من احساس کنم شخصیت‌های بازی با روح‌تر هستند و بازیکن با آن، می‌تونه رابطه برقرار کنه.
می‌رسیم به مهم‌ترین قسمت، یعنی بخش صداگذاری. از نظر من یکی از بهترین قسمت بازیت همین بخش موسیقی‌ـه که فوق العاده از آب دراومده. موسیقی‌ها بسیار دلنواز هستند و بازیکن کاملاً احساس خوبی بهش دست می‌ده. قبلاً یادمه موزیک‌ها با مراحل همخوانی نداشت اما اینبار خیلی بهتر شده. تنوع موسیقی‌ها بسیار بیشتر شده و اگه اشتباه نکنم واسِ هر مرحله یک موسیقی مجزا ساختی که این خودش بدنه‌ی بازیت را مستحکم‌تر می‌سازه. کلاً من عاشق بازیت شدم و ازش لذت بردم و آخر هم می‌رسیم به بخش نمره دهی:

گرافیک: 8.5/10
گیم‌پلی: 9/10
موسیقی: 10/10

امتیاز نهایی: 9.5/10

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تریلر فوق العاده ـس پیشنهاد میشه حتماً ببینیدش :D مرحله های جالبی رو نشون میده :D موسیقیش هم که نیاز به تعریف نداره ! این بار یه تم خسته و تاریک داره :D

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
ماشالا فرشاد ترکونه شیره:))

قربانت بهنام جان .:d

آقا عالی . متا رو ببینم می تونی به 95 برسونی :biggrin1:
فقط اگه یه تام چیکی پیدا بشه یه 2 بده کارت تمومه :biggrin1:

تو لیست بچه های BC فک کنم میلاد تام چیکی باشه:d
===========
البته خیلی از چیزایی که من میخواستم رو نمیشد با GML اجرا کرد ! برای همین از هفته بعد کار روی نوشتن موتور بومی رو شروع میکنم.
مطمئن باشید نسخه دوم یکی از سرگرم کننده ترین و اعتیاد آورترین بازی های چند سال اخیر میشه !!!:thumbup:

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
امتیاز من :
گرافیک: 6
گیم پلی: 8.5
موسیقی: 8

ارزش تکرار: 8 + ارزش تکرار بالا

نکاتشم قبلا گفتم :d

واقعا اینا امتیازای تو برای نسخه Pre-Alpha هستش ؟:wow:
نسخه بتا رو بازی کنی چند میدی :d
بازی الآن 50 مرحلس + حدودا 53 موسیقی متن + صدا گذاری خوب + گرافیک بهینه شده :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
واقعا اینا امتیازای تو برای نسخه Pre-Alpha هستش ؟:wow:
نسخه بتا رو بازی کنی چند میدی :d
بازی الآن 50 مرحلس + حدودا 53 موسیقی متن + صدا گذاری خوب + گرافیک بهینه شده :d
من کلا آدم سخت گیریم سخت امتیاز می‌دم کلا میونم با بازی‌های مستقل خیلی خوبه ازشون به شدت استقبال می‌کنم:d
...
پ.ن: امتیاز کل یادم رفت:d امیتاز کل 8/10

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
Goty هم معلوم شد ديگه:d

یعنی من موندم کین لیواین با چه رویی بازیشو دقیقا تو سالی که بازی من منتشر میشه عرضه کرده !؟
39.gif
شانس بیاره GOW :A :d:d

من کلا آدم سخت گیریم سخت امتیاز می‌دم کلا میونم با بازی‌های مستقل خیلی خوبه ازشون به شدت استقبال می‌کنم:d
...
پ.ن: امتیاز کل یادم رفت:d امیتاز کل 8/10

مهدی با این شرایط فک کنم به بازی نهایی 10 بدی :d

بده ما هم يك تست بكنيم بازيرو

اولش قصد داشتم بازی رو فقط برای 10 نفر بفرستم, ولی حالا میخوام بازی رو دو روز برای دانلود بذارم همه استفاده کنن.:d البته تاریخش معلوم نیست هنوز :d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
عه من خبر نداشتم تو بی سی بازی ساز داریم :D
بابا ماشالاه بچه های اینجا هنراشون یکی دو تا نیست که از هر انگشتشون یه هنر می ریزه :D
من تریلر رو دیدم خیلی خووووووووشم اومد فک کنم باید بازیش کنم :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر